Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben nişan için davetiyeyi esprili bişey istiyom düğünde de artık çok pahalıya kaçmadan bişiler yaptırcaz
hilalim, aslı siz kaçar tane bastırdınız yada bastırcaksınız nişan için davetiye
veya düğünde kaç tane bastırcaksınız

kızlar sitenin eksilerindenim ama bu aralar pek giremiyorum, e bu başlıkta olduğuma göre bende nişanlıyım
ben eksikleri bitirdim gibi az bişey kaldı

yalnız ben yatak örtüm konusunda çok kararsızım yaa :KK43: önceden aldım yatak örtüsü ama krem renkli ve ben şu an yatak odamı beyaz yaptırıcam, o yüzden mor yatak örtüsü diktireyim fon perdesiyle beraber olsun diye düşündüm ama bana seçtiğim kumaştan yatak örtüsü ve fon perdesi (kumaşın metresi 25 lira ve 2 ayrı yere sordum ikisi de aynı şeyi söyledi) 400 liraya çıkıyor akannehir tabi bu bana fazla geldi :KK43: bizim burdamı pahalı ki acaba demekten kendimi alamıyorum

Dilek davetiye - no:641 - 100 adeti : 42 , 50 TL

Ebru davetiye - no:2384 - 100 adeti : 48,38 TL

biz nişanda 350 adet bastırdık şimdi 500-550 arasında gidip geliyoruz karar kılmadık daha :-)

1.çok hoşmuş canım böyle sadece resim olması gerek aslım
nasıl anlatsam bak du eklicem birazdan :-)

Canım fiyatı tam olarak bilmiyorum bana para almadan yaptıkları için ücret sorunum olmadı.Ama uygundur zaten herkese yapmıyolar hatır işi yapıyolar sana yaptırırsam kuzenim dicem kaydirigubbakcemile3

ben nişan için davetiyeyi esprili bişey istiyom düğünde de artık çok pahalıya kaçmadan bişiler yaptırcaz
hilalim, aslı siz kaçar tane bastırdınız yada bastırcaksınız nişan için davetiye
veya düğünde kaç tane bastırcaksınız

nişan içinde düğün içinde 400 tane bastırıcam canım... erkke tarafına 200 - kız tarafına 200

kızlar sitenin eksilerindenim ama bu aralar pek giremiyorum, e bu başlıkta olduğuma göre bende nişanlıyım
ben eksikleri bitirdim gibi az bişey kaldı

yalnız ben yatak örtüm konusunda çok kararsızım yaa :KK43: önceden aldım yatak örtüsü ama krem renkli ve ben şu an yatak odamı beyaz yaptırıcam, o yüzden mor yatak örtüsü diktireyim fon perdesiyle beraber olsun diye düşündüm ama bana seçtiğim kumaştan yatak örtüsü ve fon perdesi (kumaşın metresi 25 lira ve 2 ayrı yere sordum ikisi de aynı şeyi söyledi) 400 liraya çıkıyor akannehir tabi bu bana fazla geldi :KK43: bizim burdamı pahalı ki acaba demekten kendimi alamıyorum

İstanbulda isen mutlaka eminönünde mahmutpaşaya git çok uygun örtüler

biz nişanda 350 adet bastırdık şimdi 500-550 arasında gidip geliyoruz karar kılmadık daha :-)

Canım fiyatı tam olarak bilmiyorum bana para almadan yaptıkları için ücret sorunum olmadı.Ama uygundur zaten herkese yapmıyolar hatır işi yapıyolar sana yaptırırsam kuzenim dicem kaydirigubbakcemile3

canım sen bana tarıf ettıgın davetıyeyı mı yaptırdın nısanında
varsa resmı koyarmısın bı bakayım

nişan içinde düğün içinde 400 tane bastırıcam canım... erkke tarafına 200 - kız tarafına 200

uff bende çok kararsızım çünkü tutulcak salon 450 kişilik yani 400 davetiye dağıtırsak bide bunların çoğu gelirse salon tıklım tıkış olmaz mı :uhm:
zaten düğünde en az 1000 tane bastırılır fazlasını bilmiyorum yani

kızlar ben geldim bakın gelirken ne getirdim ayy çok hoşuma gitti

&

Canım resmi yokki olsada koysam sana tarif ettiğim davetiyeyi yaptırdım kendinden zarflı zarfın kapağında 2 tane yüzük yüzüklerin içinde baş harfleriniz olucak şekilde standart bişe yani

şekerim çok hoşmuş oturma odasına gider ama bence L koltuklar çok güzel yaaa

İstanbulda isen mutlaka eminönünde mahmutpaşaya git çok uygun örtüler

istanbulda değilim ama istanbulda oturucam canım inş
olmazsa bi bakarım artık

bu arada davetiye için teşekkürler kızlar bende aradan faydalanıyorum, ne de olsa bize de lazım kaydirigubbakcemile5

davetiye için tuttuğumuz salon anlaşmalı davetiyecisine yönlendirdi bizi baskı parası almıyolarmış bakcaz daha abiminde tanıdığı yer var ama hepsi çok şirin kızlar

Canım ben yatak örtümü mahmutpaşadan aldım 200 tl filan idi tam hatırlamıyorum fiyatı perdeside içinde

şekerim çok hoşmuş oturma odasına gider ama bence L koltuklar çok güzel yaaa

sağol canım bebişim benim evim 1+1 salonuma kullanışlı bişi olması lazım sonuçda hep üstünde oturcaz kullanışı çekyat gibi ama duruşu çekyattan daha şık geldi gözüme bide yatılı misafirim geldiğini düşün L dediklerin köşe takımı sanırım bende bi ara düşündüm ama nişanlım istemedi

ya kayınvalidem araştıralım dedi davetiyeyi ücreti filan dert etme dedi ama ne biliyim şimdi matbaada çalışıyosun kalk başka yere yaptır biraz tuhaf kaçar diye düşündüm ben

Hmm bende misafir odama gösterişli bi koltuk takımı istiyorum bu gösterdiğini de oturma odama düşündüm altlarının sandıklı olmasına dikkat etmek lazım
evet canım dediğim köşe takımı yok nişanlımda istiyo köşe takımı artık bakcaz kullanışlı olması çok önemli :-)

Hmm bende misafir odama gösterişli bi koltuk takımı istiyorum bu gösterdiğini de oturma odama düşündüm altlarının sandıklı olmasına dikkat etmek lazım
evet canım dediğim köşe takımı yok nişanlımda istiyo köşe takımı artık bakcaz kullanışlı olması çok önemli :-)

evett benimde 1 odam daha fazla olsa isterdim ama açıkcası küçücük evimede kullanışsız bişi istemiyorumolumunekankayizsmile

X