Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

iyi geceler arkadaşlar daha doğrusu hayırlı sabahlar :)))

benim de tarih belirlendi 7 şubatta nasipse nişanlanıyoruz:))))

yalnız maalesef şuana kadar sadece nişanlık,damatlık,pasta seçildi.nişanımı kahve tarzı biyerde yapıyoruz ve bu saydıklarım dışında başka neler yapmam gerektiği konusunda bi fikrim yok:KK43: mesela şarkılarla ilgili hiçbi adımda bulunamadım ne tarz yapıcam neler dinlenir bilmiyorum...hatta daha dans parçamız bile belli değil...ve görsellik de önemli şuan tek planladığım şey masalara ekru rengi örtüler serilecek ve halamın verdiği fikrin mantıklı gelmesi üzerine girişte halam elinde tepsiyle badem şekerleri ve kolonya ikram edecek...

bunun dışında nişanda yapılacaklar konusunda bana fikir verirseniz inanın çok mutlu olurum çünkü herkes gibi ben de nişanımın çok güzel ve farklı geçmesini umut ediyorum ama bu gidişle hiçbişey yapamamaktan da korkuyorum:KK43:( bana yardımcı olacak yorum yazacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim:)

Günaydın kızlarr
oh oh sabahlamışsınız kim bilir kaçta kalkarsınız bende sabahlamayı öğlen uyanmayı özledim :KK43: Ah bu iş hayatı ahh kariyer yapces diye nelerle uğraşıyoruz kaydirigubbakcemile3

Karbeyaz canım kahve gibi bir yerde olucak demişsin bizde kınayı dernek gibi bir yerde yapmayı düşünüyoruz :-) Ne tarz parçalar çalınır.Şimdi bunu aslında senin yören ve eşinin yöresi belirliyor.Biz oynamayı halay çekmeyi çok severiz.3 yaşındaki kardeşim bile halaykolik bi müzik sesi duysun eline mendil alıp hemen oynamaya başlıyorkaydirigubbakcemile3

Biz aynı yöreden olduğumuz için halay ve karşılama çaldırdık azcıkta roman havası :-) Sende bu tarz araştırmalar yapabilirsin.Eğer oynanmayacaksa hani daha çok sade bir müzikle kutlanan nişanlarda var sade parçalar da araştırabilirsin yabancılar iyi yapıyor o sade şarkı işini :-) Dans edeceğin müzik öncelikle her zaman söylerim sizin için çok özel bir şarkı varsa onu çaldır :-) Eğer yoksa şimdi çok güzel slow aşk şarkıları var onlardan birini seçebilirsin hatta içeri giriş müziğine kadar ayarla aksilik olmasın derim ben :-)

Halanın fikride çok güzelmiş benim nedimelerim vardı kaydirigubbakcemile3 2 kişi bir erkek tarafından bir kız tarafından ellerinde kolanya ve badem şekeri ile kapıda beklediler bide fırtına vardı o gün 1 hafta grip yattılar kaydirigubbakcemile3

günaydın hilalcim naber senın 3 yasında kardesınmı war kız :1shok:

kaydirigubbakcemile3 Evet hayatım annem menapoza girmeden önce son bi tane doğuriyim dedi kaydirigubbakcemile3

ıyidir aslımcm senden naber

kaydirigubbakcemile3 Evet hayatım annem menapoza girmeden önce son bi tane doğuriyim dedi kaydirigubbakcemile3

İyidir aslımcm senden naber

ay süper yaaa kaydirigubbakcemile3
ıyı cnm ya bnde tsk bugn cuma olsaydı keske dıorm bı an önce hftasnu gelsn ıstıorm

Yaa sorma çocuk bana anne diyo kaydirigubbakcemile3 dışarda her gören sizin mi diyo ( bu genelde erkekler oluyooo bende evet benim diyorum ) kaydirigubbakcemile3 çok yaramazdı ya 3 ay boyunca hiç gece uykusu görmedim düşün kaydirigubbakcemile3

Aynen canım ya keşke cuma olsaydı zaten işe gelmeyi sevmiyorum hiç :KK43: Bide zaman geçmiyo

Yaa sorma çocuk bana anne diyo kaydirigubbakcemile3 dışarda her gören sizin mi diyo ( bu genelde erkekler oluyooo bende evet benim diyorum ) kaydirigubbakcemile3 çok yaramazdı ya 3 ay boyunca hiç gece uykusu görmedim düşün kaydirigubbakcemile3

Aynen canım ya keşke cuma olsaydı zaten işe gelmeyi sevmiyorum hiç :KK43: Bide zaman geçmiyo

al bendende o kdr cnm nfret edıorm ıse gelmekten sbah dusunuorm acaba bugn prsmbemı cumamı..cuma olsaydı sevıncektımde son gun dıye kaydirigubbakcemile3
neeee annemı dıyooo kaydirigubbakcemile3 erkekmı kızmı kardesın canım
oda snn en kucuk nedımen olr artık dugundee kaydirigubbakcemile3
walla bnde ıstemıstm bı kardesmn olmasnı ama bız ıkızız bnm erkek krdsm bnm ıkızım oluo..smdı bnm bu annem cıfter cıfter dogurdugu ıcn dedm kalsn sen yıne 2 tane bırden dogurursn kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

ıkizmisinizzz ayhhhh allah ım yalvarırım banada kısmet et :Saruboceq:
Ama ne bizde nede nişanlım tarafında hiç ikiz doğurmuş yok :KK43: Bende sabahliyim yataktan kalkınca çok üşüyorum kıyafetlerimi giynirken diyorum hastayım diyim gitmiyim.Bide iş yeri tanıdık yakaydirigubbakcemile3

Evet evet şimdi 2 daha doğurur 4 olursunuz bak büyük olunca bakması sana kalır kaydirigubbakcemile3 Erkek canım 15 yaşında da bi tane kız var :-) annemede torunun mu diyorlar halbuki kadın daha 41 yaşında onun o kadar kçük oğlu olucağını düşünemiyolar herhalde kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

İkizmisinizzz ayhhhh allah ım yalvarırım banada kısmet et :Saruboceq:
Ama ne bizde nede nişanlım tarafında hiç ikiz doğurmuş yok :KK43: Bende sabahliyim yataktan kalkınca çok üşüyorum kıyafetlerimi giynirken diyorum hastayım diyim gitmiyim.Bide iş yeri tanıdık yakaydirigubbakcemile3

Evet evet şimdi 2 daha doğurur 4 olursunuz bak büyük olunca bakması sana kalır kaydirigubbakcemile3 Erkek canım 15 yaşında da bi tane kız var :-) annemede torunun mu diyorlar halbuki kadın daha 41 yaşında onun o kadar kçük oğlu olucağını düşünemiyolar herhalde kaydirigubbakcemile3

7 soyda 1 de cekebılıyo belkım olur sızınde bellı olmaz kuzum walla bızım 2 taraftada var ıkız ama ben ıkız ıstemıom bakamam o kdr cocuga yaaa kaydirigubbakcemile3 lafa bk o kdr cocuk kaydirigubbakcemile3 ama yerı gelıo bı tanesının bıle sesıne durulmuo yaaa ooff dogurmucam cock ben yaaa sempatiksalakcinni canım sen kac yasndan kac kardessınz 3 mu? bole mınık mınık kardesler olnca senı ıstemeye geldıklernde acaba yanlısmı geldk demedıler dmıkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 3 kardeşiz canım annem 17 yaşındayken hamile kalmış 18 ine yakın ben doğmuşum :-) 89 luyum 21 oluyorum herhal kaydirigubbakcemile3

Yok canım yaa demediler kaydirigubbakcemile3 Ay inş. çeker yaaaa ben çok severim çocukları kız kardeşime pek bakamadım ama lise dönemimde bütün sorumluluğu bana aitti :-) Allah ım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin :)

kaydirigubbakcemile3 3 kardeşiz canım annem 17 yaşındayken hamile kalmış 18 ine yakın ben doğmuşum :-) 89 luyum 21 oluyorum herhal kaydirigubbakcemile3

Yok canım yaa demediler kaydirigubbakcemile3 Ay inş. çeker yaaaa ben çok severim çocukları kız kardeşime pek bakamadım ama lise dönemimde bütün sorumluluğu bana aitti :-) Allah ım hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin :)

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:

günaydın kızlar
nasılsınız bakalım bayanssulusmile

iyidir canım sen nasılsn olumunekankayizsmile

Hoşgeldin sipitim eveeet son 2 gün kaldı nasıl gidiyor hazırlıklar :-)

günaydın kızlar, nasılsınız?
benim kafam rahat artık. Ama nişanlılığımın tadına varamadım daha. Babaannemin hastalığı üstüne bir de anneannem hastalandı, ikisi de bizde. Hasta ziyareti için gelen giden bitmiyor, ev sürekli dolu. Allahtan halam bir haftadır bizde kalıyor. Bir de hava buzz gibii

hilalcim sen gençmişssin daha , herhelade en büyüğünüz benimdir. Ben 82'liyim:))

yaw herşey böyle tersten gidiyor.
Bu akşam ev hallolucak düzenlemeler falan işte
akşam kuaföre gidicem kısmetse saat alıcam dün kapalıydı
yengem far al demişti aldım rengi olmaz toz far alma dedi onu değiştiricem.

Dün çok sinirliydimm

X