Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Ah canım malesef yok

Damat bey de pek bir zevkliymiş çiçekler süper Çok yakışmışsınız tatlım yaa Allah tamamına erdirsin canımmm bir ömür boyu birlikte olun inşallah.Hastalandın mı yav geçmiş olsun

Nisancım benide yazmışsın teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Aslıcım nasılsın ?

Evet canım yaw hastayım lmaz:lmaz:
Damat hem zevkli hemde düşünceli kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Evet güzelim yaa annesine de çiçek getirmeler oh oh maşallah

ayy canım benımmm hayırlısıyla atlamıssın kendınede dıkkat et gelın hanım bu hafta daha bı onemlı senın ıcın yerimseniben

ya bu nısanlıklar cok pahalı ya :çok üzgünüm:

hayırdır tatlım nerelerde sordun ? Asma hemen suratınıolumunekankayizsmile

hayırdır tatlım nerelerde sordun ? Asma hemen suratınıolumunekankayizsmile

sormadığım yer yok.. internet mağazalar .. gördüğüm her yere dalıyorum...
ctesi günü gittik nişanlık bakmaya
dünya para ya
çok geliyo bize ya ...
2 saat giycem 500 lira ödüycem en dandik nişanlığa...

Ya canım 500 ün altında bulamazsın hiç.Bulduğun 500 tl lik nişanlıklarıda sen beğenmezsin.Moda evlerine değil de bilmiyorum hiç gittin mi mahmutbey miydi mahmutpaşa mıydı unuttum adını benim kuzenim ordan aldı üst bölümünü beğenmedi bi tane gelinlik modelinin üst bölümünü ekletti ve satın aldı eylülde 475 tl idi.Uygun diye biliyorum orayı.Bir de oraya bak istersen ? kapalıçarşının orada Eminönü tarafında

evet canım o taraflarada bakıcam artık :çok üzgünüm:satın alması 475 çok iyiymiş ya kiralığı dahada uygundur o zaman... inşallah bulurum bilmiyorumkismile

tabi canım dahada uygundur kiralaması.Modaevlerine bakarsan zaten uygun bulamazsın.Uygun olmasını istiyorsan atolyesi olan yerlere bakıcaksın kendi üretip satıcak çeşit bol olucak.Birde zaten bu kuraldır çok beğendiğini belli etmeki fiyat şişirmesinler.E malum şimdiden kiralarsan fiyat dahada bi uygun olur diye düşünüyorum :)

çok beğendiğimi belli etmiyimmi kaydirigubbakcemile2 way way way taktiğe bak seennnn... kaydirigubbakcemile3
şimdiden kiralayamayız canım mart gibi en erken bilmiyorumkismile
kiralıyıp kapora verip mayısta nişan zamanı teslim alabiliyoruz dmi kiraladğmz şeyi?
sen kiralamışmıydın kız nişanlğnı?

Günaydın kızçelerim nasılsınıızz...
Çok mutluyum, aşkım geldi ve ayrıldık (

günaydın canım...
haftasonu aklımdaydın valla naptı enişte gelebildimi acaba dedim kendi kendime
hava çok kötüydü walla yaa...
nasıl geçti canım düğün
mutlu ol canım bnım her zaman :1hug:

Speedy gördüm resimleri, çok tatlı olmuşsun be yaa :))
Gömleğin rengi çok hoş, çiçeklerde çok güzel, Allah tamamına erdirsin canıım, demek heyecanı olmayan sadece ben değilmişim, bi an garip biri olduğumu düşünmüştüm :))

Cimcime günaydın oh biraz olsun hasret gidermişsindir :)

Tabi canım kaporanı veriyosun ki başka birine kiralamasınlar ben kiralamak zorunda kalmıştım nişandan 2 gün öncesi gidip aldım ama en az 1 ay modaevinde kaldı üzerinde ismim yazılı olarak

sen nerden almıstın canım nısanlıgını :uhm: kaça kıralamıstn sn :uhm:

Yok be tatlım ne kadar hasret giderirsen gider gönül bu hemencik özlüyor Bak daha dün birlikteydik şuan nasıl özlemiyle doluyum anlatamam.Allah sabır versin ne diyim :)

Canım ben diktirip kiralıyordum bin küsüre.Ama dikemediler.Modaeviydi normal kendi üretiyordu ama büyük bir yer değildi bi sahibi bide dikim yapan bayan vardı.570 tl ye kiraladım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…