Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Görüşrük bebemmmm. Düşün bak sen. Kolların falan cılız değil iyi, dikkat ettim güzel taşırsın boydan bir elbiseyiii di mi pınarcım?j

Ay evettttttttttttttttttttttt ben bunuda yanlış anladım:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: delikafadulden:roflol:
Takım tabii ki:KK70:

herzaman elbiselerin duruşunun daha şık olduğundan yanayımdır ben zaten eregli , gündelik hayattada seviyorum , hele şimdi şu tayt modası çıktıya hepden minicik elbiseleri giyiyorum taytla bayılıyorumm

Nan bizim burası ne kadar pahalı bebak acı badem sütüne dün 12 üçyüz verdim. İnternette bakınıyom 4-5 milyon. Oha be. Siz kullanıyo musunuz ne kadar ? Alakasız bi konu oldu ama:sinifsinif:

4 tl aldım ben 1 aydır kullanıyom daha buyuk boyu var 6 tl cnm
kazık yemışım hayrlı olsunkaydirigubbakcemile3

gunaydınn buarada
bugun benım son iş günümhihoyyythihoyyyt
düğünüme gelmek ısteyen varsa özelden adresı atabılırm:kedi:

günaydın böcüğüm hadi bakalım hayırlısı olsun işyerinden de kurtuluyorsun,adresi de gönder tabi kk. olarak buluşalım orada :)

kız böcük sen şimd, haftayamı evleniyodun
allahımmm çok heyecanlı

günaydınlar bu arada

kaydirigubbakcemile3 bebem bana şans dileyin ev görmeye gidiyorummmm:dance:Öptüm hepinizi

eregli hadi iyi şanslar,inşallah iyi birşey bulursunuz

böcüğüm geldi mesaj,sen de son günlerde kendini fazla yorma,şimdiden mutluluklarrrr

evımın garusu cocuklarımın anası olcam
ay ınş hemen iş bulurm calısmak ıstıym hem borc var hemde ssk devam etsın emeklı oluruz belkım:nazar:

adacım şükür geldı demek
tşkler cnm
son 30 dk kaldı zaten
burdan sorunsuz bı sekılde paramı alsam daha bısı ıstemıyom
kına malzemelrını alıp gorumceme bırakcam
davetıye vercem yerler var
eve gıdıp alışverış etcez kalan eksıklerım ıcın
yarında ceyıs gıdıyo gelemem
ama rsım eklerım

X