Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

zeynepcim bu sana ve ialene kalmış.
bizim için önemli böyle şeyler.
ben şahsen önem veririm.
isteme olup verildiğim günden beri arayıp hatır sordum.pişmanda değilim.çok samimi değiliz.
ama hatır sormaktan geri kalmadım.

psiko herkesin kendi tercihi bunlar , ben sana bişey demedim zaten. alınmadın dimi tatlım .

yok pınarcım.delümün.
ne alınayım:)
tercih meselesi tabi.

heehe kızlar siz yine sözlü nişanlı filansınız konuşuyorsunuz
bende daha istemede olmadı haftada 2 kere konuşuruz :)
sadece fikrim telefonda konuşmayla filan mesafenin kaybolmayacağı
kadın zaten benden uzak, Allah nasip eder evlensem bile aynı şehirde olmıcaz, tersi olsa bile ararım ben ya kıyamam, hele bi de istiyoki kızım sesini duyayım diye ayy

ben aramıyorum kısçeler yaaa
ilk ve son kess anneler gününde aramıştım :))
ne dicem ki şimdi arayıp
anne nasılsınız evdekiler nasıl günleriniz nasıl geçiyo kem küm :)

psigo istemeden bu yana hiç anneni kayınvaliden aramadımı yada babanı kayınbaban aramadımı peki?

ben arayınca konuşamıyrm ki o susuyo ben susuyorum:) ilerde konuşuruz artık samimi değiliz daha. haftaya alışverişe gidicez birlikte heycan yapıyrm zaten orda nasıl konuşcam bilmiyorum:):):)

ne dicem ki şimdi arayıp

kız elisa alıştımı insan çok kolay dio.ilk başlarda sesim kısık anne napıonuz falan diodum.
şimdi öle alıştımki çok rahat arıom annecim nasılsın görüşmeyeli diom.napıonuz diom.kaparken babama selam söleyin dion.
inan alışıo insan.bak bizimki biraz sorunluydu bilion.alışılmasa ben alışamazdım.
bende öle vıcık vıcık olma taraftarı değilim ama.haftada bi cuma günü cumasını mübareklemeyi çok görme derim.
onun için aramasa insan allah rızası için ararım ben.mübarek cuma günü çünkü.

psigo istemeden bu yana hiç anneni kayınvaliden aramadımı yada babanı kayınbaban aramadımı peki?

canım yokya aramadılar.annemde takıo.biraz sıkıntıları var sevgilimin ve ailesinin.
benim ailem bilmio bunu.o yüzden annem takıo nie beni hiç aramıolar die.bişide diemiom.
babam iki kere iş için izmire gitti.gittiğinde uğramış.iyi karşılamışlar ağırlamışlar.
ama sadece kayınvaldem beni aradı 2 kere.başkada yok.belki daha nişana 1,2 ay var die ses etmiodur.bilmiom yaaaa

selen_ay

niğdeye en son 2000 yılında gittim komşuları ziyarete hemde cok merak ediyordum doğduğum yeri evi ben beğeniyorum cok şirin geldibana cok yakın bir arkadaşım üniversite okumuştu orda hatta benimde öss de tercihlerimin arasında vardı oo dağların havası yetiyor

bu arada artık bende anne baba diyom kızlar çekinmeden,
zamanla alışıyomuş insan.
ama kendi anne babamın yanında hiç demedim o ayrı :)

benim isteme olayım oldu ama, aramk mı gerekirdi bizde ayrı şehirlerdeyiz
kaynanam tatile gitmiş yaaa geziyo hatun neyse dönsün bende arayım barii -tatlicadiarzu-

ben arayınca konuşamıyrm ki o susuyo ben susuyorum:) ilerde konuşuruz artık samimi değiliz daha. haftaya alışverişe gidicez birlikte heycan yapıyrm zaten orda nasıl konuşcam bilmiyorum:):):)

cnm bende öyleyimkaydirigubbakcemile3
ileride düzelicek inşallah kaydirigubbakcemile2

ne dicem ki şimdi arayıp

aynen işte . nasılsın iyimisin. konu bitti . tanımıyoruzki birbirimizi ne konuşalım.
böyle suskunluk olmasındansa aramıyom işte bende

bu arada artık bende anne baba diyom kızlar çekinmeden,
zamanla alışıyomuş insan.
ama kendi anne babamın yanında hiç demedim o ayrı :)

canım sen nişanlısın dimi yaaa ben başından beri 3-4 yıldır tanışıyoruz teyze amca dedim şimdi cok zor geliyor anne baba gerçi heralde benim dememe gerek varmı sadece isteme oldu nişan yakında ama tarih belli değil

benim isteme olayım oldu ama, aramk mı gerekirdi bizde ayrı şehirlerdeyiz
kaynanam tatile gitmiş yaaa geziyo hatun neyse dönsün bende arayım barii -tatlicadiarzu-

ara tabi.kızlar kaynanalrınızı arayınnnn kampanyası başlatoyoruuummmmm:)

kıslaar

bişiy sorcam nişan bohçası hazırlamasak nolur

bohçasız olsun olmaz mı

ben çok soruşturmuştum bunu.isteme olup baban hayırlısı olsun verdik dediği andan itibaren denir dediler.o yüzden ben diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…