Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

cnm bende öyleyimkaydirigubbakcemile3
ileride düzelicek inşallah kaydirigubbakcemile2

bu hafta alışverişe çıkınca bu problemimi aşıcam inş. en azından konuşabilirim belki.
konuşamazsamda napalım böyle kabul edicekler. çok laf üretemiyrm çünkü konu hemen bitiyo.

kıslaar

bişiy sorcam nişan bohçası hazırlamasak nolur

bohçasız olsun olmaz mı

canım bizde hazırlamayı düşünmedik başta. kayınvaldem ufak hediyeler koyalım en azından dedi. bohça işine pek girmicez küçük hediyeler koucaz sadece. tercih meselesi

nişanlıyım canım
nişandan sonra alıştırırsın kendini anne baba demeye
çok tuhaf geliyo ilk başta ama alışıyosun, zaten mecburen alışmak durumundasın . :KK43:

kuzularım iş çııkışı geldi.ben giderr:)
yarın görüşürük.öpüldünüzzz

canım bizde hazırlamayı düşünmedik başta. kayınvaldem ufak hediyeler koyalım en azından dedi. bohça işine pek girmicez küçük hediyeler koucaz sadece. tercih meselesi

tatlım biz önce sadece ikimize bohça yapmaya karar verdik ama annesi onada gerek yok ne istiyorsanırz dğüne yakın gidip beğenip alın gibisinden konuştu aslında mana yarattı çünki bizim bu tür şeyleri konuşmaya vaktimiz olmadı

tatlım biz önce sadece ikimize bohça yapmaya karar verdik ama annesi onada gerek yok ne istiyorsanırz dğüne yakın gidip beğenip alın gibisinden konuştu aslında mana yarattı çünki bizim bu tür şeyleri konuşmaya vaktimiz olmadı

canım o zaman yine de ikiniz birlikte konuşun içinizden bohça yapmak geliyorsa yaparsınız.
bohça işleri bana her zaman gereksiz gelmiştir.
istemeseler yapmıcaktımda valla ama içinde kalmasın dediler.

selen_ay

niğdeye en son 2000 yılında gittim komşuları ziyarete hemde cok merak ediyordum doğduğum yeri evi ben beğeniyorum cok şirin geldibana cok yakın bir arkadaşım üniversite okumuştu orda hatta benimde öss de tercihlerimin arasında vardı oo dağların havası yetiyor :eek:

oo her zaman bekleriz :) kaç sene olmuş

valla kızlar bende sorun yok ben konuşmasam da sevgilimin annesi maşallah hiç çekingen kadın değil her daim buluyor bişeyler
aslında bende çenebazımda ne bileyim yinede birden açılamıyorum :)

ya kızlar bohça derken valla hani benim önceki tecrübemden

normal aldık kıyafetler filan neyse ona bi de bohça aldık koyduk içine, fazladan bişey olmadı yani
onlarda bana aynı şekidle yaptılar

bunda farklı olurmu bilmem de pek takıntım yok o yüzden bohçayla :)

ben çıktım şimdilik kendinize iyi bakın kızlar :)

sonunda soz ısteme vs nasıl olacagı bellı oldu delikafadulden
cumartesı ıstemeye gelıyolar sozude sonra yapmaya karar verdık
bugun alıs verıse cıktım etek aldım dızlerde hihoyyyt ve bırde ayakkabı ama topuklu ınsallah evın ıcınde cok komık durmam kaydirigubbakcemile neyse hadı hepınıze ıyı geceler

sonunda soz ısteme vs nasıl olacagı bellı oldu delikafadulden
cumartesı ıstemeye gelıyolar sozude sonra yapmaya karar verdık
bugun alıs verıse cıktım etek aldım dızlerde hihoyyyt ve bırde ayakkabı ama topuklu ınsallah evın ıcınde cok komık durmam kaydirigubbakcemile neyse hadı hepınıze ıyı geceler

iyi canım sevindim hadiiii.hayırlı olsun.
etek alman iyi olmuş.topuklu ayakkabıda çık olur bence.foto istioz ona göre

canım o zaman yine de ikiniz birlikte konuşun içinizden bohça yapmak geliyorsa yaparsınız.
bohça işleri bana her zaman gereksiz gelmiştir.
istemeseler yapmıcaktımda valla ama içinde kalmasın dediler.

Sonuçta almmamız gereken ve kullanılacak şeyler olacak bende sırf içimde kalmasın diye yapmak istiyorumm kaydirigubbakcemile3

aynen bende içimde kalmasını istemiom:)
ama bakalım karşı taraf isticekmi?
konuşulmadı bizim daha

günaydınlar şekerler
heath merak etme bende topuklu giymiştim hem istemecede hem sözde , çokda şık durdu.

kızlar ya burayla alakası olmayan bi soru sorcam.
bölümüne baktım ama böyle sohbet bölümü bulamadım.biliosanız yönlendirin beni.
siteye bakıom cilt bakımıyla ilgili bi dünya maske mucize tarifler.ürünler.kafam öyle karıştıki.
dünde eczaneye gittim bi dünya vichy ürünü aldım çıktım.paraları bayıldım.
şaşırdım iyi gelirmi ne kullancağımı.
siz nasıl yapıonuz günlük bakımınızı sürekli kullandığınız memnuz olduğunuz ürünler maskeler varmı?

kızlar ya burayla alakası olmayan bi soru sorcam.
bölümüne baktım ama böyle sohbet bölümü bulamadım.biliosanız yönlendirin beni.
siteye bakıom cilt bakımıyla ilgili bi dünya maske mucize tarifler.ürünler.kafam öyle karıştıki.
dünde eczaneye gittim bi dünya vichy ürünü aldım çıktım.paraları bayıldım.
şaşırdım iyi gelirmi ne kullancağımı.
siz nasıl yapıonuz günlük bakımınızı sürekli kullandığınız memnuz olduğunuz ürünler maskeler varmı?

sür gül suyunu gitsin özel bakıma ne gerek var:):)
şaka bir yana maske yapma taraftarı değilim sadece haftada bir yumurtanın akı iyi geliyomuş teyzem yapıodu yani:) bende gül suyu kullanıyrm yatmadan önce sür sabah pembe pembe oluo:) maskeler zamanla cildi yıpratıyor örnekleride var çevremde doğal yollarla yapılmasını tavsiye ediyrm kozmatik türü şeyler bozabilir.

X