Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

elbisem hazır canım haftasonu yolladım ablama ayakkablılarla birlikte

ayy ama heyecan basıyo bana şincik perşembe pastayı ve çikolata siparişini vercez çiçeğid halletcez

ama biran önce gelsede yapsak istiyorum

ah keske susturabilsem ama biz kız ewiyiz istijez diyolar bir de ben bizim taraflı olmayan biriyle evlenceğim icin tüm sülalenın gözü bende aa ne almıslar ne etmişler bizim ataflı olsaydı su alınırdı bu alnırdı diye annem de haliyle bana yükleniyor:nazar:

açın kendiniz isteyin de sen dehihoyyyt

bizim taraf onların taraf ne demek kifisfisfis

ayy ama heyecan basıyo bana şincik perşembe pastayı ve çikolata siparişini vercez çiçeğid halletcez

siz sevgilinlemi halledionuz canım.çiek çikolatayı onlar getirio.onların siparşinimi verceksiniz?
elbisen nasıl tarif etsene

Hepimizde hemen hemne aynı sorunlar

bir aksilik olmazsa 21 haziranda nişanım var kıslarr

ama sorunlar başladı dediğiniz gibi annem bir yandan babam biryandan bende sevgilime patlıyorum

elbiseden tutda alyanslara kadar herşeye bağırıp çağırmaya başladım oturdum ağladım hatta,

dediğiniz gibi en güzel günlerimizi nasıl sorunlarla heba ediyoruz değilmi en iyisi tıkayalım kulaklarımızı herşey istediğimiz gibi olacak kıslar inanıyorum ve cok cok dua ediyorum :çok üzgünüm:

ama sorunlar başladı dediğiniz gibi annem bir yandan babam biryandan bende sevgilime patlıyorum

elbiseden tutda alyanslara kadar herşeye bağırıp çağırmaya başladım oturdum ağladım hatta,

dediğiniz gibi en güzel günlerimizi nasıl sorunlarla heba ediyoruz değilmi en iyisi tıkayalım kulaklarımızı herşey istediğimiz gibi olacak kıslar inanıyorum ve cok cok dua ediyorum :çok üzgünüm:

hayırlı olsun canım senide bu ayki nişanlılar kervanına katıoz desene.
hepimizde benzer sorunlar var gülüm.ben sabah çok gergin üzgündüm.
kızlar rahatlattı saolsunlar.
daha iyiyim şimdi.
umarım istediğimiz gibi geçer.tek dileğim o benimde.

siz sevgilinlemi halledionuz canım.çiek çikolatayı onlar getirio.onların siparşinimi verceksiniz?
elbisen nasıl tarif etsene

evet canım öyle oluyo aslında iyide oluyo kimse karışmıyo

herkes üzerine düşeni ödüyo birlikte karar veriyoruz bi nişan alışverişine çıkarken ailelerimizde 1-2 kişi geldi o kaa onun dışında alyansımızı,bana alıncak takıyı ufak tefek eksiğimizi birlikte hallediyoruz tabii ailelerede fikir danışyoruz:)) tabii ben annemin ablamın hakkını ödeyemem uğraşıyolar evde bohçası örülcekti,sardırılcaktı şuydu buydu derken bizde dışarı işlerimizi hallediyoruz.

Elbisem petrol mavisi uzun saten göğüs altından kalın aynı kumaşta kemeri geçiyo üzerinden siyah dantel tül geliyo göğüs altından ikiye ayrılıyo tül askıları kalın askı dantel ayarlanabiliyo omuzlardan hafif düşebiliyoda arkasıda dantel hafif yere değiyo altına dolgu topuk burnu açık kenarları dantel işli ayakkabı aldım saçımada elbise renginde inci firkete aradım ama bulamadım onun yerine simli küçük çiçekli firketeden aldım

hayırlı olsun canım sıkma canını opuyorumnanaktan

Kıslar benim bohçama elişi adına hiç bir şey koymamışlar
biz nişanlıma 2 tane havlu , lif , seccade , ve dantelli nevresim koyduk hepside el emeği
ama o taraftan bana gelen bohçada el emeği bi şi yoktu sadece boncuk işlenmiş 2 havlunun dışında
nişan alışverişinde kıyafet ve kosmetik olarak ne aldı isek onlar vardıı
he birde şal vardı örülmüş

biz nişanlıma 2 tane havlu , lif , seccade , ve dantelli nevresim koyduk hepside el emeği
ama o taraftan bana gelen bohçada el emeği bi şi yoktu sadece boncuk işlenmiş 2 havlunun dışında

farklı değiliz canım bendede olmicak pek bişi bilmiyo benimkinin ailesi bizimkiler nezamandır uğraşıyo valla bohça ördü ablam havlu işledi annem keza ölee bende acayip özeniyorum bohça nasıl yapılırmış görsünler :dilcikar:

elisam yine alınmış edildil şükür et:)
bakalım bizim nolacak

organikseker senın nısan bu hafta mı ay ne heyecan vardır sımdı sendealkisalkisalkis
her anın tadını cıkar canım kucuk aksılıklerı kafana takıp sakın zıyan etme gununu:1rolleyes:
o gun gectıgınde gerıye donup bakınca sadece guzel anlarını hatırlmak ıstıyeceksın cunku:asigim:

evet canım öyle oluyo aslında iyide oluyo kimse karışmıyo

herkes üzerine düşeni ödüyo birlikte karar veriyoruz bi nişan alışverişine çıkarken ailelerimizde 1-2 kişi geldi o kaa onun dışında alyansımızı,bana alıncak takıyı ufak tefek eksiğimizi birlikte hallediyoruz tabii ailelerede fikir danışyoruz:)) tabii ben annemin ablamın hakkını ödeyemem uğraşıyolar evde bohçası örülcekti,sardırılcaktı şuydu buydu derken bizde dışarı işlerimizi hallediyoruz.

Elbisem petrol mavisi uzun saten göğüs altından kalın aynı kumaşta kemeri geçiyo üzerinden siyah dantel tül geliyo göğüs altından ikiye ayrılıyo tül askıları kalın askı dantel ayarlanabiliyo omuzlardan hafif düşebiliyoda arkasıda dantel hafif yere değiyo altına dolgu topuk burnu açık kenarları dantel işli ayakkabı aldım saçımada elbise renginde inci firkete aradım ama bulamadım onun yerine simli küçük çiçekli firketeden aldım

canım anlstmana bakılırsa çok güzele benzio.
foto eklersin bakarız artık.
ahh ahhh:)bende halletseydim şu alışveriş işini gözümde büyüyo:KK43:

organikseker senın nısan bu hafta mı ay ne heyecan vardır sımdı sendealkisalkisalkis
her anın tadını cıkar canım kucuk aksılıklerı kafana takıp sakın zıyan etme gununu:1rolleyes:
o gun gectıgınde gerıye donup bakınca sadece guzel anlarını hatırlmak ıstıyeceksın cunku:asigim:

evet canım bu pazar heyecan tavan yapmaya başladı sağol canım benim opuyorumnanaktan
organiksheker;

nişan evde mi yoksa salonda mı olacak

evde olcak canım ama ablamın evinde:)) bizim ev küçük opuyorumnanaktan
canım anlstmana bakılırsa çok güzele benzio.
foto eklersin bakarız artık.
ahh ahhh:)bende halletseydim şu alışveriş işini gözümde büyüyo:KK43:

valla canımcım ben çok beğenerek aldım elbisemi hemde istediğim gibi bişeydi tamam canım

merak etme halledersin ama sen istanbuldamıydın biz sultanhamam da bi mağazaya gittik abiyemide ordan aldım gecelik pijama falan güzel şeyler var bide nakit alıncaksa çoğu şey yardımcı oluyolar bide takıları mısır çarşısında bi kuyumcudan aldık uygun geldi istersen adını falan veririm mağazanın kuymucnun bakarsınız

nısanım aklıma gelınce benımde cok uzuldugum ve ıcıme sınmeyen seyler oluyor
bende dusunuyordumkı herkesın nısanı dortdortluk oluyo bendekı aksılıklere bak dıye uzuluyodum:çok üzgünüm:
meger herkes aynı dertlerı yasıyormus:nazar:
Allah tum nısanlanacak kızların yardımcısı olsun:Saruboceq:

ya benim yaşımla mı alakalı acaba
ben hiç taviz vermiyorum anneme babama ya
babam zaten tek kelime etmiyor
beni isteyeceklerini söylediğim günden beri konuşmuyoruz
bu da tahmini 1 ay ediyor delikafadulden

ben hiç karıştırmıyorum annemleri
ablam arada böyle laf söyleyecek oluyor
walla susturuyorum

evet canım bu pazar heyecan tavan yapmaya başladı sağol canım benim opuyorumnanaktan

evde olcak canım ama ablamın evinde:)) bizim ev küçük opuyorumnanaktan

valla canımcım ben çok beğenerek aldım elbisemi hemde istediğim gibi bişeydi tamam canım

merak etme halledersin ama sen istanbuldamıydın biz sultanhamam da bi mağazaya gittik abiyemide ordan aldım gecelik pijama falan güzel şeyler var bide nakit alıncaksa çoğu şey yardımcı oluyolar bide takıları mısır çarşısında bi kuyumcudan aldık uygun geldi istersen adını falan veririm mağazanın kuymucnun bakarsınız

canım izmirden yapcaz biz alışverişi nasıl olur hiçbir fikrim yokkkk

X