Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bende kendim beğencem:)

bizde maddi destek görmedik ailerlerde öle çok karışmadı onların manevi desteği yetiyo çok şükür kendi yağımızla kavruluyoruz ama nişan deyip geçmemek lazım canım baya masraflı oluyo bu arada nişanım evde olcak

ben bide şunu anlamıyorum çevrendekileri nişana davet ediyosun daha nişan olmadan düğün nezaman diyolar seneye kısmetse deyincede niye o kadar geç diyolar sanki ev kurmak kolaydı
hakkaten doğru diyorsun bak

ya biz pek öyle bir durumla karşılaşmadık aslında

şöyle ki
yaklaşık 14 aydır birlikteyiz
iki ay içinde evlenmeye karar verdik
eylülden beri de ufak ufak eşya alıyoruz işte

ancak sevgilimin ailesi yaklaşık 2 ay önce öğrendi ilişkimizi
benim annem onlardan 1 hafta sonra
babam da 1 ay kadar önce

haliyle bizde kimse ne oldu ne bitti bilmediği için
herkes şokta

o yüzden düğün sorusundan yırttık :lepi:

öyle kızlar valla

Allah hepimize önce sağlık versin sonra huzur,mutluluk,sevgi,aşk ve yetecek kadar para fazlasında gözümüz yok (hepimizin adına konuştum ama) eminimki sizde böyle düşünüyosunuzdur bide evi olmayan herkese ev nasip etsin bide evlenince bebiş
:Saruboceq: :asigim:

oooffff cok dertliyiz cook

annemle eve gidince konuşucam bana herkesin ne dediğini söylemesin az önce telefonla konuştuk teyzemle yakın bi komşu elbisesini herzaman giyeceği bişiy alsın demiş yahuu sizene ben sizden akıl istedim mi zaten öyle oalcak evde olacak nişan için kabarık kubarık elbise alacak halim yok
deliye döndüm yine
vallahi ben destekçinim
hatta konuşmanı hazırlamaya bile talibim kardeş:içelim:

kızlar herşey bu zamanlarda başlıyo araya bi soğukluk girdimi ömür boyu sürüyo burda en büyük görev gelin kıza düşüyo arayı o iyi tutcak çok fazla samimiyet iyi olamayabiliyo dünürler arasında tabii iyi olanlarda vardır muhakkak ama bizlere düşen görev çok zor hem nişanlıyı idare et hem annemizi babamızı hemde nişanlımızın ailesi.
ay ben ona katılmıyorum ya
sevgiliye söylemek lazım
o kendi ailesini idare etsin
biz de kendi ailemizi idare edelim
sonra taş olup çatlayalım
tabi ki makul ve mantıklı olmak lazım
ama bitek bizim üstümüze de düşmesin yük yakötükedihüso

ay asıl bitek ben kalmışım :)))

alyans bakiim bari
aaa kızlar siz alyans buldunuz mu
varsa fotosu koysanız ya :)))

hakkaten doğru diyorsun bak

ya biz pek öyle bir durumla karşılaşmadık aslında

şöyle ki
yaklaşık 14 aydır birlikteyiz
iki ay içinde evlenmeye karar verdik
eylülden beri de ufak ufak eşya alıyoruz işte

ancak sevgilimin ailesi yaklaşık 2 ay önce öğrendi ilişkimizi
benim annem onlardan 1 hafta sonra
babam da 1 ay kadar önce

haliyle bizde kimse ne oldu ne bitti bilmediği için
herkes şokta

o yüzden düğün sorusundan yırttık :lepi:

bizde 2006 kasımdan beri birlikteyiz 2007 14 şubatta evlenme teklif etti ( o tarihte evlenme teklifi alanlar evlendide çocuklrı bile oldu:))) neyse geç olsunda güç olmasın valla ben 1 hafta olmadan ablama anneme demiştim 1 ay içinde babamlada konuştum

ama sevgili kararsız gerçekten
şimdi şişip şişip nişanlıya onun ailesine kötü olmaktan ya da onunla-onlarla kötü olmaktansa
kendi ailemle kötü olmayı tercih ederim
en nihayetinde kendi ailem

kavga da etsek birbirimize de girsek
geçecek gidecek en nihayetinde mutlaka bigün

bir de snaa bizim taraf onların tarafı ne demek diye sormuştum merak ettim fisfisfis

öyle kızlar valla

Allah hepimize önce sağlık versin sonra huzur,mutluluk,sevgi,aşk ve yetecek kadar para fazlasında gözümüz yok (hepimizin adına konuştum ama) eminimki sizde böyle düşünüyosunuzdur bide evi olmayan herkese ev nasip etsin bide evlenince bebiş
:Saruboceq: :asigim:
ay amin amin amin :teytey:

bende alyans bakıyorum,

fiyatlarda cok yaa hep 1 üstünde,

haftasonu ist yolu gözükecek sanırım bana kapalı çarşıdan mı baksam birde

ay ben ona katılmıyorum ya
sevgiliye söylemek lazım
o kendi ailesini idare etsin
biz de kendi ailemizi idare edelim
sonra taş olup çatlayalım
tabi ki makul ve mantıklı olmak lazım
ama bitek bizim üstümüze de düşmesin yük yakötükedihüso

tabii idare edebilecek erkek vardır ama çoğu erkek anlayışsız olabiliyo o nedenle söledim

saygı duyuyorum fikrine bebem doğru sölüyosun
a.s.a.s.

ya kızlar mılletın tuzu kuru oyle karsıdan konusupta karısmak ısteyenlere cevabını vereceksın yoksa sustukca tepene bınıyolar valla

organıksekerim merak etme bız 5yılı devırdık bak 9aydır nısanlıyız kı dugunede en asagı 1bucuk sene varmafoldumben
bıde nısanlımın askerde oldugunu bıle bıle her seferınde dugun nezaman dıye sorusuna deli olan bırde ben varımdelikafadulden

bende alyans bakıyorum,

valla bebem ben mısır çarşısından bi kuyumcudan aldım foto su olsa koyardım ikimizinkini ağırlı 9,85 gr hemde çok beğenerek aldım 450 den nakit 375 e aldık özel tasarımlar çok pahalı oluyoo bide değişik kimsede görmediğim bi modeldi bide şeye dikkat et yüzüğün kenarı parmağını kesmesin istersen bide mısır çarşısına bak yerimseniben

kızlar ben ya sadece bişey istiyorum ya da içinde tamtur taşlılardan istiyorum öncede eklemiştim buraya model ama bikaç daha fazla olanlardan koyayım

Son düzenleme:
bizde 2006 kasımdan beri birlikteyiz 2007 14 şubatta evlenme teklif etti ( o tarihte evlenme teklifi alanlar evlendide çocuklrı bile oldu:))) neyse geç olsunda güç olmasın valla ben 1 hafta olmadan ablama anneme demiştim 1 ay içinde babamlada konuştum

benimkiler biraz katıdır da organik
o yüzden söyleyemedim kimseye

bakın 30 yaşımdayım ama maşallah 15 yaşındaki çocuk imkanlarım var aile içinde
sokakta mokakta lülülülülülü

valla bebem ben mısır çarşısından bi kuyumcudan aldım foto su olsa koyardım ikimizinkini ağırlı 9,85 gr hemde çok beğenerek aldım 450 den nakit 375 e aldık özel tasarımlar çok pahalı oluyoo bide değişik kimsede görmediğim bi modeldi bide şeye dikkat et yüzüğün kenarı parmağını kesmesin istersen bide mısır çarşısına bak yerimseniben

canım fiyatı cok iyimiş

güle güle kullanın

bende alyans bakıyorum,

biz dün tektaşımı aldık
aldığımız kuyumcu benim ablamın falan arkadaşı
o bana sen ne sitiyosan çiz ben yapayım dedi
ama tabi fiyat miyat soramadım
ya 1000 çok ya bi alyansa

sizce de öyle deil mi???

kıslar birde fikrinizi alım,

erkek tarafı istanbuldan gelecek bizde bolu dayız ee dolayısıyla yemekde vermemiz gerek bizde yemek için bir resturantla anlşıcaz orda yemek yenilip eve geceriz yüzükler evde takılır pasta da evde yenilir diye düşündüm ama nasıl sizce hepimiz max 30 kişi olucaz

tabii idare edebilecek erkek vardır ama çoğu erkek anlayışsız olabiliyo o nedenle söledim

saygı duyuyorum fikrine bebem doğru sölüyosun
a.s.a.s.
aman erkeklerden anlayış beklemek

gökyüzünden araba motoru yağmasını beklemek gibi bişey

ben elimden geleni yapiim idare etsin diye
idare etmezse tepesine ekşimeye fırsatım olsun :jeyyar:

X