Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ozaman listeyi tekrsrlıom:)
önmüzdeki hafta sonu sonbahar.sonra organikşeker.sonra bunebu.
sora temmuz ayında ben.
sora ağustosta selenay.yemyeşil senin nezaman kuzum???

gördüm canım ben :) kuzenimin nişanı böyle oldu

ve benimkide böyle olacak nasipse :)

bi anda hepsi ortadan çıkıor işte ne güzel
sositososito
ben de öyle düşünüyorum
hem aileler işin içine girene kadar birçok şeyi de halletmiş olmuş olacağız
ben çünkü aileler karışıncaki kısmından çok geriliyorum
allah biliyor ya Çok üzgünüm çoook

canım bir yönden stres bi yönden de hepsini aynı anda yaşayıp tekrar tekrar strese girmiosun bence uzadıkca geriliyor cünkü insan
tabi ya
stres çok fena
sonuçta iki bambaşka aile
annesi annemle babası babamla anlaşır mı
birbirlerini gördüklerinde nasıl bi tepki verirler
az mı olur
aşırı mı olur herşey
hiçbir fikrim yok
ama hemen nişan sonrası annemler yazlığa gidecek
böylece babamın stresini sıkıntısını da fazla çekmemiş olcam diye seviniyorumalkisalkisalkis

aaa kızlar bu arada ben size bişey diyim :)))

bizde bu alınacak alışveriş yüzünden tartışmıyoruz da (çünkü alınacak olan belli şeyler var, gidicez alıcaz)

biz seviglimle eşya yüzüne çok tartışmaya giriyoruz yaa :)))
erkek olmasına rağmen o hiç beyaz eşya ile ilgili değil, ona ucuz olsun yetiyo, ama ben iyi olsun bütün ihtiyaçlarımı görsün istiyorum :)) o da biraz pahalı olunca işler değişiyor :KK70:

bi çamaşır makinesi. bulaşık makinesi ve set üstü ocağa 2 ay araştırma yapıp karar vrdim, nette ne kadar site gezip yorum okuduğuma şaşırırsınız :))

şimdi de işin içinde buzdolabı var, tv yi onun üstüne attım ama benim onay verdiğim tv yi alacak yine :))

buzdolabında 2 markada kararsız kaldım :) sharp ve samsung ta onuda alacağımız zaman yoğunlaşıcam işte :) ben geniş istiyorum ve koku önleyen antibakteriyel buzdolabı beğeniyorum onlarda pahalı haliyle :))

mobilyaya hiç girmiyorum bile, çünkü mobilyacıyım ve herşeyi beğenmiyorum :))

yandı çocuk yazık yaaa, bazen şakayla nerden buldum seni diyo, diyorum mynetten :))

slm kızlaaar

gordum canım ben:eek:
benım nısan ısteme soz hepsı ıkı gunde oldu
cok telas ve stres oluyo
ama hepsı bı arada cıkıyo oda ayrı bı kolaylık oluyor tabı:jeyyar:

psigocum canım bu nısan dugun arıfesınde cogu kısının yasadıgı bı sorun heralde
en kısa zamanda atlatırsınız ınsallah canım:1hug:
aaa yihu
peki mesela
ne giydin
ne ikram ettiniz öğrenebilir miyim:eek:

canım hoş geldin.senide listeye eklioz ozaman:)
istediğin kadar yorum yap.önemli benim için yorumlarınız.
hemen hemen benzer şeyler yaşamışız.
sanada şimdiden hayırlı olsun
ekleyin ekleyin :))

olsun ben başka bir forumda ilk attığım mesaj sonrasında epey bi yanlış anlşıldım da
çekinerek yazdım ilk başta

ama şimdi bakıyorum da
resmen yazasım paylaşasım varmış :)))

teşekkür ederim hepimize inşallah

kızlar sohbet bölümüne konu açmıştım.kayınpedere hediye die.aldığım hediyeyide ekledim.
ama ben 21 i sanıom babalar gününü.siz bilionuzmu tarihi.14 ü dien olduda.

selenaycım maşllah sen bütün eşyalara girişmişin.nehgüzel kızzz:)

bugünde akrabamın kınasına gidiyorum kızlar foto çekebilirsem koyacağım fikir olur hepimize

bizde bu alınacak alışveriş yüzünden tartışmıyoruz da (çünkü alınacak olan belli şeyler var, gidicez alıcaz)

erkek olmasına rağmen o hiç beyaz eşya ile ilgili değil, ona ucuz olsun yetiyo, ama ben iyi olsun bütün ihtiyaçlarımı görsün istiyorum :)) o da biraz pahalı olunca işler değişiyor :KK70:

bi çamaşır makinesi. bulaşık makinesi ve set üstü ocağa 2 ay araştırma yapıp karar vrdim, nette ne kadar site gezip yorum okuduğuma şaşırırsınız :))

şimdi de işin içinde buzdolabı var, tv yi onun üstüne attım ama benim onay verdiğim tv yi alacak yine :))

buzdolabında 2 markada kararsız kaldım :) sharp ve samsung ta onuda alacağımız zaman yoğunlaşıcam işte :) ben geniş istiyorum ve koku önleyen antibakteriyel buzdolabı beğeniyorum onlarda pahalı haliyle :))

yandı çocuk yazık yaaa, bazen şakayla nerden buldum seni diyo, diyorum mynetten :))

:roflol:cok komıksınız selınaycım yaa
erkekler bu konuda duz mantık bıraz canım(gercı olmadıkları konuda yok ya:)))
adı buzdolabı olsun fıyatıda uygun olsun yeter onlar ıcın
bende gecen ay yemek takımı alcaktım nısanlımla beraber cıktık almaya
tabı oncesınde netten kucuk caplı arastırma yapmıstım ama yınede kararsız kaldım alana kadar baya bı cektırdım askıma geldıgıne gelcegıne pısman olmustu:roflol:
sonrada donup bana sen benı nasıl begendın askım sımdı kendımı dahada bı degerlı hıssettım dogrusu demesınmı:1shok:
hemende havalanırlar:mymeka:

evet ya erkek milleti nekadar düz mantık.dediğin gibi parası ucuz olsun adıda alcağımız şey olsun tmm:)
yuh yaaaaaa.
yüzük denerken bile öle dio bana.sen dene benimki farketmez dioooo:S

kızlar sohbet bölümüne konu açmıştım.kayınpedere hediye die.aldığım hediyeyide ekledim.
ama ben 21 i sanıom babalar gününü.siz bilionuzmu tarihi.14 ü dien olduda.

21i canım :)

selenaycım maşllah sen bütün eşyalara girişmişin.nehgüzel kızzz:)

nasıl girişmem canım yaa
erkek kısmı eşyadan ne anlar, o ancak bütçesine bakar
ama kullanacak olanlar biziz, sonra başı sıkışacaklar da ...
valla çamaşır makinesini 7 kg luk istiyordum, benide mi yıkayacaksın diye istemiyordu, naptım gittim 8 kg luk denk geldi, fiyatı da şu indirimlerden dolayı uygundu aldım kaydirigubbakcemile3
hele hele buzdolabı baş yapıt zaten, sıcak şehire herşeyim buzdolabına girecek en az 500 lt lik olacak yoksa hayatta sığmam ben içine kaydirigubbakcemile3 özellikle şu son zamanlar su pınarlı samsunglar dikkatimi çekiyor kaydirigubbakcemile5 bakalım şu taksitleri bitirelim hemen buzdolabını alıcaz inş zemuszemus
tabi bunları isterken herkes bana destek o yüzden istediğimi diretebiliyorum kaydirigubbakcemile3

mobilyayı da işte kafamda bişeyler tasarlıyorum, kendimce renk ve tasarım çıkarttım gibi hihoyyyt

:roflol:cok komıksınız selınaycım yaa
erkekler bu konuda duz mantık bıraz canım(gercı olmadıkları konuda yok ya:)))
adı buzdolabı olsun fıyatıda uygun olsun yeter onlar ıcın
bende gecen ay yemek takımı alcaktım nısanlımla beraber cıktık almaya
tabı oncesınde netten kucuk caplı arastırma yapmıstım ama yınede kararsız kaldım alana kadar baya bı cektırdım askıma geldıgıne gelcegıne pısman olmustu:roflol:
sonrada donup bana sen benı nasıl begendın askım sımdı kendımı dahada bı degerlı hıssettım dogrusu demesınmı:1shok:
hemende havalanırlar:mymeka:

ama napıyım canım ya :)
yalnız benim öyle sevgilimle gezebilme imkanım yok, ayrı şehirlerdeyiz :çok üzgünüm:
ben o beyaz eşyaları da burdan aldım, ama nette inceledim yorumlara baktım, sonra sevgilime gösterdim, tamam dedi gittim aldım burda bi tanıdıktan kaydirigubbakcemile5

evet ya erkek milleti nekadar düz mantık.dediğin gibi parası ucuz olsun adıda alcağımız şey olsun tmm:)
yuh yaaaaaa.
yüzük denerken bile öle dio bana.sen dene benimki farketmez dioooo:S

ay hepsi öyle hepsi kaydirigubbakcemile3 al birini vur diğerine, o yüzden napcan canım :) dediğim gibi susucan, vakti beklicen bi anda çıkıp yaptırıcan kaydirigubbakcemile3 kendini hiiç üzdüğüne değmez ki zemuszemus

al işte seninki bir tip
benimki de başka bir tip

benimkinin derdi hava
hvalı olsun

ben mesela bişey beğeniyorum
bu çok havalı diyince işlem tamam
am ailiğimiz kemiğimiz kurudu

ya şimdi haksızlık etmiim de
mesela hani daha ort akarar daha sakin bişeye gidiyorum
daha ucuz
hop bizimki gidiyo daha gösterişlisini buluyo
e fiyatı de nerdeyse iki katı pahalı
sonra biz gidiyoruz onu alıyoruz

(evet benim de engelleyemediğim bir gösteriş tutkum var kabul ediyorum :eek:)
e tabi sonra kaç ay uğraş onu bitir
biz bu kafayla işte
buzdolabımızı çamaşır makinemizi
elektrik süpürgemizi ancak aldık
ki düşünün yaklaşık 8 aydır gündemimizde evlilik

haliyle bazı ufak tefek şeyleri daha uyguna alabilecekken
ve şu ana kadar daha çok şeyi halletmiş olabilecekken
ağır ağır ilerliyoruz

X