Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

esra Allah sen, netmesin sormuştun iyiyim dedim yakaydirigubbakcemile3
senin aklın nerde bakiyim:jeyyar:

ay şimdi baktım da casandrada siyahlı yok ya:sinifsinif:
ama kabarık olmadığı sürece bir tane daha alabilirsin kuzum.
Aa buarada yatak örtüsü almak istiyorsanız benim oturduğum yerde bi yer önerebilirim.
ecobellanın 300 350 liralık mallarını 95 e satıyor şuan.
gayette güzelller netten girip bakabilirsiniz.
Benim olduğundan alamadım ama şaşalı istemeyenler için güzel elternatifler var günlük olarak falan
bir de nevresimler var işlemeli falan.
istanbulda olup kadıköye yola düşenler huu anlatiyim mi yoluu

bende baktım şimdi ewet yok fıstığım yaa:KK43:( ama dediğini anladım çarşı mağazasında görmüştüm, böle rulo yapıp koymuşlardı çok az yer kaplıodu gerçekten, tşk ederim fikrin için yerimseniben
ewet yawrum yaa fiyatlara bakıormda çok pahalı, bu eklediklerimden 2we3 faworim dedim ya araştırdım 2sininde fiyatları 450 dio:1shok: bitane daha beğenmiştim ben 700 demişti kışın :çok üzgünüm: yazık ya okadarda para weremem wala zaten biton ihtiyaç warr:çok üzgünüm:

bende baktım şimdi ewet yok fıstığım yaa:KK43:( ama dediğini anladım çarşı mağazasında görmüştüm, böle rulo yapıp koymuşlardı çok az yer kaplıodu gerçekten, tşk ederim fikrin için yerimseniben
ewet yawrum yaa fiyatlara bakıormda çok pahalı, bu eklediklerimden 2we3 faworim dedim ya araştırdım 2sininde fiyatları 450 dio:1shok: bitane daha beğenmiştim ben 700 demişti kışın :çok üzgünüm: yazık ya okadarda para weremem wala zaten biton ihtiyaç warr:çok üzgünüm:

ben vermem okadar kuzum ne yalan diyim sokağa atmak gibi geliyor parayı çünkü hep kullanılmıyormuş atsan kıyamazsın koysan yer yok.
en iyisi toplandımı az yer kaplayanlar.
Ben altın rengi casandra almıştım yorganın yarısı kadar yer kaplıyor ve bozulmada yapmaz çift taraflı kullanılabiliyor.
Tepe home da malları var gittiğinde bir bak pamuklu da var saten de.

aklıma yazıcak bişi gelmedi yazayı dedim kıs

esra esraananiknanik
ya bugün bütün foyalarım ortaya çıktı:1ninca:
sözlüm anneme dedi lepi dediki siz tatlı yeniyormuşsunuz ona kalıyormuş dondurma aalalım daha iyi.
Annemler dediki olunca yeriz ama hep lepi yiyor:sinifsinif:
geçen kestane şekerini de bitirip getirmiş:eek:lmaz:
benimki diyor ayıp niye yedin.
dedim vermeseydin:umursamaz:
yani irezil oldum:gitme:

sözlüm anneme dedi lepi dediki siz tatlı yeniyormuşsunuz ona kalıyormuş dondurma aalalım daha iyi.
:roflol::roflol:

delikafadulden haftaya bugün ne yapıyor olacağım acabaaa göbek mi atıyorum acaba şu saatlerde...

ben vermem okadar kuzum ne yalan diyim sokağa atmak gibi geliyor parayı çünkü hep kullanılmıyormuş atsan kıyamazsın koysan yer yok.
en iyisi toplandımı az yer kaplayanlar.
Ben altın rengi casandra almıştım yorganın yarısı kadar yer kaplıyor ve bozulmada yapmaz çift taraflı kullanılabiliyor.
Tepe home da malları var gittiğinde bir bak pamuklu da var saten de.

esra esraananiknanik

wala cnm yaa bende wermem okdar para, dediğin gibi sürekli kullanmıycazki yazık wala...

:roflol: annen tam laf etmiş lepicim ya süperrrkaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:

delikafadulden haftaya bugün ne yapıyor olacağım acabaaa göbek mi atıyorum acaba şu saatlerde...

oynuyor olursun kanımca bir de yüzüğüne ve nişalına bakıp durursun:asigim:

wala cnm yaa bende wermem okdar para, dediğin gibi sürekli kullanmıycazki yazık wala...

:roflol: annen tam laf etmiş lepicim ya süperrrkaydirigubbakcemile3

ahh ahh oysaki kestane bana gelmişti açtım yedim yarım kilo kadardı:dilcikar:
yerken azalmış eve geldiğinde bana kalırsa baya vardı ama anneme göre yokmuş.
kerdeşim biraz annem biraz aldı gerisini gene ben yedim sonuçta adım obura çıktı:dilcikar:
hayır o değil bir daha sözlüm benim dediğim şeyi alıp getirmicek bize yanarımda ona yanarım:gitme:

oynuyor olursun kanımca bir de yüzüğüne ve nişalına bakıp durursun:asigim:

ahh ahh oysaki kestane bana gelmişti açtım yedim yarım kilo kadardı:dilcikar:
yerken azalmış eve geldiğinde bana kalırsa baya vardı ama anneme göre yokmuş.
kerdeşim biraz annem biraz aldı gerisini gene ben yedim sonuçta adım obura çıktı:dilcikar:
hayır o değil bir daha sözlüm benim dediğim şeyi alıp getirmicek bize yanarımda ona yanarım:gitme:

hiç yememişin halbuki adın nası obura çıkmışki şaşırdımmm:roflol:
getirir getirir kıyamaz sana aşk böcüğünn:asigim:

hadi konuşak yawssss konu açınn,, gracekafa sen aç konuyu hadii yakın zamanda senin nişanın warkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X