Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

burdaydımm esroşum yaa öle gidip geliom takılıom kkya.. gördüm yazılarınızı atladım hemenkaydirigubbakcemile3 sen napıon?? erken gelmiişin bugün??

bugün 8 saat çalıştık cnm ondan erkenciyim şimdide gezmeye gidiyom benimkinin yarın işi var bugün görüşücez birazdan kaçıcam akşama gelirim yie ayrılamam sizden:KK66:

tamam fıstığım gez bakalım akşama gel ama muhabbetin belini kırarız şöle kızlarlaayerimseniben opuyorumnanaktan

gelmez olurmuyum hiç bu gece geç saate kadar durabilirim hemde yarın iş yok nasıl olsa bütün gün evdeyim:KK66:

macig nesmim nasılsın bacım ne yapıyorsun kimse yok ne oldu bugün böyle kimse uğramamış topğimize....

8 agustos-em4561:nazar:
8 agustos-snmery:nazar:
9 agustos-damlla:nazar:
14 agustos-Debbiesue-söz
:nazar:
15 agustos-graceful:nazar:
15 agustos-burcak09
:nazar:
15 -16 agustos-ppamuk:nazar:
26 eylül-Lepi:nazar:
Eylül-Ocean:nazar:
eylül-diloom.:nazar:
17 ekim-Broxni''Düğün'':nazar:
19 aralık-bebik yüzlü:nazar:

he anacım yaa kimse yoktu bugün doğrudüzgün...
sen napıosun??? amanııınnnnnn 1 hafta kaldı gracekafaaaaadelikafadulden

off bacım ayaklarıma karasular indi....sabah 7 de kalktım ... kahvaltı vs.. kuaföre gittik saç boya kaş,o bu şu vs... 3 te kuaförden çıktık... ordan biraz eksikler vardı çarşıya çıktık daha demin geldik eve vallaa.. mahvldum... mafoldumben

naptırdın saçınııııı kuzuuummm ne renkkkdelikafadulden foto çekp koysana gracekafa çatladım burdaa :mymeka:

kız aynı renk ... çikolata kahve....

istediimsarengiyasemine.jpg

güzelmiş zaten değiştirme bencedeyerimseniben
senmisin kuzum bu?? saçlarını kestirmedin dimiii??

yok canım kestirmedim nişan var kızz kestirirmiyim kaydirigubbakcemile3 önleri kısa benim perçemli...

X