Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kestirdin sandım bendeee gracekafaaa:1shok:
tamam anacım hadi öptmmm görüşürük sonraopuyorumnanaktan

eminönüne gittik cnm balık ekmek yedik biraz oturduk geldik

ohh negüzel wwalaa. balık ekmeği çok sewerim bende yanındada bol salataaacokacimcoook canım çekti nannkaydirigubbakcemile3
yaw bende siyah yatak örtüsü bakıom, siyah üzeri gümüş istiomda karar weremedim spormu olsa daha ağır bişemi olsaCADIARZU

bu spor tarzda öle bayılmadım ya bi özelliği yok, yine eh grubundan :)
97740601.jpg

bunlar daha ağır modeller
80897118.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar merhabaakaydirigubbakcemile
bugün pek konuşulmamaış buraa ha:gitme:
yatak örtülerinden ikinci güzel zemuszemus
bugün benimki yemekteydi.
Bir tane bişeyi ben yapmadım gezdik geldik eve annem ve kardeşim hazırlamıştı herşeyi.
Oh yedik bizdecokacimcoook
sonra oturduk konuştuk falan bohçaya gidecek çanta falan ben de kalmıştı onları da kakaladım benimkine gönderdim eve:jeyyar:
giderken herkesle vedalaştı annemin elini öptü ben de şakasına öp dedim aldı öptü ama alnına koymadı azcuk utandım anamın yanında:kedi:
böyle işte.opuyorumnanaktan

2 we 3ü çok beğendim bende,, dierleride eh fena değil grubu :))
ya annemde dioki siyah alma kırık beyaz al karartma odayı, bende siyahı çok sewiorum diorum. ozman 2 tane alalım dio, bende onu istemiorum dolapların içini yatak yorganla doldurmayı hiç sewmiorum

kızlar merhabaakaydirigubbakcemile
bugün pek konuşulmamaış buraa ha:gitme:
yatak örtülerinden ikinci güzel zemuszemus
bugün benimki yemekteydi.
Bir tane bişeyi ben yapmadım gezdik geldik eve annem ve kardeşim hazırlamıştı herşeyi.
Oh yedik bizdecokacimcoook
sonra oturduk konuştuk falan bohçaya gidecek çanta falan ben de kalmıştı onları da kakaladım benimkine gönderdim eve:jeyyar:
giderken herkesle vedalaştı annemin elini öptü ben de şakasına öp dedim aldı öptü ama alnına koymadı azcuk utandım anamın yanında:kedi:
böyle işte.opuyorumnanaktan

lepicim hoşgldin zemuszemus
bende 2 we 3ü çok beğendim yaa çok güzellerr..
ohh kocişinle güzel igün geçirmişiniz negüzell:jeyyar:

2 we 3ü çok beğendim bende,, dierleride eh fena değil grubu :))
ya annemde dioki siyah alma kırık beyaz al karartma odayı, bende siyahı çok sewiorum diorum. ozman 2 tane alalım dio, bende onu istemiorum dolapların içini yatak yorganla doldurmayı hiç sewmiorum

bencede odayı çok karatma ama istiyorsan bir tane de böyle al ama çok yer kaplamayanları var canım casandra markalarda var mı bir baksana netten onlar minik oluyor kabarık falan değil fiyatları da uygun

hg cnm nasılsın

iyiyi yavru kuşum m,nik papatyam:kedi:
sen nasılsınsositososito

ay şimdi baktım da casandrada siyahlı yok ya:sinifsinif:
ama kabarık olmadığı sürece bir tane daha alabilirsin kuzum.
Aa buarada yatak örtüsü almak istiyorsanız benim oturduğum yerde bi yer önerebilirim.
ecobellanın 300 350 liralık mallarını 95 e satıyor şuan.
gayette güzelller netten girip bakabilirsiniz.
Benim olduğundan alamadım ama şaşalı istemeyenler için güzel elternatifler var günlük olarak falan
bir de nevresimler var işlemeli falan.
istanbulda olup kadıköye yola düşenler huu anlatiyim mi yoluu

bencede odayı çok karatma ama istiyorsan bir tane de böyle al ama çok yer kaplamayanları var canım casandra markalarda var mı bir baksana netten onlar minik oluyor kabarık falan değil fiyatları da uygun

iyiyi yavru kuşum m,nik papatyam:kedi:
sen nasılsınsositososito
iyiyim cn sen

X