Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kaderol elbisenin modeli nasıldı? saç modelin falan? gracekafam sormuşta görmedin galiba

ccanım ufak bir kaza atlattı çok şükür iyi fb maçına giderken otobüsten düşmüş morluk çizik vs. var... ama geçti çok şükür .. benmkisi biraz haylaz çocuk gibidir:kedi:

kader yetişemiyor delikafadulden şaşırdı kaldı kızzzz :roflol:

kızlar ufak bir kaza atlattık geçti çok şükür maça giderken otobüsün cammı yerinden çıkıyor benmki direkt asfalta yuvarnalıyor vs.. allahtan otobüs durur vaziyetteymiş .. çok bişey olmamış geçti çok şükür kızlar çok ucuz atlattık...

F5 e basınca ne oluyo anlamadım yiye ya bende birraz salaklık varda tek seferde anlamamkaydirigubbakcemile3

ccanım ufak bir kaza atlattı çok şükür iyi fb maçına giderken otobüsten düşmüş morluk çizik vs. var... ama geçti çok şükür .. benmkisi biraz haylaz çocuk gibidir:kedi:

geçmiş olsun canım yaa.
ii onunla atlatmışsınız allah korusun önemli bişey olmasında

ebru gündeş mi ....:1rolleyes: kaç kişilik bir nişandı ? yüzüklerin nasıldı?

çilek galiba haklısın sen anladın sen onu :eek:klava:

magic sen nasıl bakıodun yeni msj a.kaderol geldi ii öğrendikk aa.ben mesela 876 ya basıom sonra 877 ye basıom çıkıo ama zor oluyoo:roflol:

ya son bişey daha sorcam arkadaşlar siin yazdıklarınız bana çok geç geliyo ben onu da sorabilir miyim????

anasayfada üst kısımda OFT diye bi yer var yerni sekmede onu aç aradan mesajların akışını görebilirsin tüm forum dahilinde.
Böylede buraya yazı yazıldıp yazılmadığını kolay görürsün.
Hem dee diğer konuşardan merakını çelenler olursa girer bakarsın.
Ekşından ekşına koşarsın falankaydirigubbakcemile2

geçmiş olsun grace Allah büyüğünden korusun

sağolun canlarım teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerimiz için....

kaderol yetişememkte cinsiyet farkı etkili olmasın sakın:kızgın:

utandım kendimden valla hiç bişey bilmiyorum bende neyse öğrenirim bende yaa

arkadaşlar siz hep akşamları mı burdasınız gündüz gelen de var mı????

X