Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hoş geldin canım grace e sor ben hep ona soruyodumdelikafadulden şaka bi yana offf vazgeçtim anlatamıyom ben bi de örtmen olcemkafamçokkarıştı heyecandan sanırsam

Konuyu Toplam 12 Kullanıcı okuyor. (9 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
Cilek., DebbieSue, em4561, esra8608+, graceful+, kaderol, magiclowe+, melisim, sonbahar14+

uuuuuuuuuuuuuuuuu:1shok:

ya bişey soracağım ben buraya nerden girdiğimi bilmiyorum bidaha gireceğimde ne yazacağım buraya girmek için::)

cnm kadınlarkulubü sitesine girdiğn zaman karşına anasayfa çıkıo ya, osayfada aşağıya doğru inip ewlilik yaza kısmına geliosun, büyük başlık halinde yazar.. ewliliğn alt tarafında sohbet bölümü war oraya tıkla, orda birsürü topik çıkar karşına. bu topiğin adını biliosun zaten yakın zamanda nişanlanacak weya nişanlanmışkızlar.. bu başlığa tıkladınmı burdasınn a.s.

çilek bana bakma ben açık bırakıp içeri geçiom çay içmeyeeesırnaşık şey

cnm kadınlarkulubü sitesine girdiğn zaman karşına anasayfa çıkıo ya, osayfada aşağıya doğru inip ewlilik yaza kısmına geliosun, büyük başlık halinde yazar.. ewliliğn alt tarafında sohbet bölümü war oraya tıkla, orda birsürü topik çıkar karşına. bu topiğin adını biliosun zaten yakın zamanda nişanlanacak weya nişanlanmışkızlar.. bu başlığa tıkladınmı burdasınn a.s.

kız macig necmi bu kadar uğraşıyo musun sen :roflol::roflol::roflol:
topiktreyken yukarıda seçenekler var oraya basınca bu konuya abone ol yazısını seçiyosun. daha sonra k.k.ya girdiğin zaman kullanıcı panelinde abone olduğun konular direk çıkıyo karşına :)sırnaşık şey

kız macig necmi bu kadar uğraşıyo musun sen :roflol::roflol::roflol:
topiktreyken yukarıda seçenekler var oraya basınca bu konuya abone ol yazısını seçiyosun. daha sonra k.k.ya girdiğin zaman kullanıcı panelinde abone olduğun konular direk çıkıyo karşına :)sırnaşık şey

yok ben bi parmak işaretiyle giriom buraya adım üstümde macig necmii kaydirigubbakcemile3 yok nan kız daha yeni üye onu anlatması daha zor, yoksa bende aboneyim abone kaydirigubbakcemile3

slm kıslar nasılsınız bakalım dün gece iyi kaynatmışınız anca bitti geçmişi okumak yeni gelen arkdaşlar hg aramıza

X