Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

siyah değil de müzdenin diz altı 57 numarasını giyerim ben hiç syah kullanmadım valla

yav kızlar valla şüphelenmeyin erkeğin nişanlılık sayfasında ne işi varopuyorumnanaktan
benimkiyle kendi nişanı hakkında konuşsam fenalık geçiriyor bohça mohça diyince bi erkek bukadar kızın arasına girip nişan konuşmaz konuşursa da onun aklından şaşarımkaydirigubbakcemile3
aklı olan bize bulaşmasın zati :lepi:
kader hoşgeldin yavrum düğün nezamandı senin asker yolu mu bekleyecektin?

ya kızlar biz şimdi nişanlanacağız seneye nişanlımın işe girme durumu var ama diyor ki ben askere gidip geleyim öyle evlenelim bi 5 ay daha bekle maksimum şubat 2011 de evleniriz diyor.
Söz iki sene nişan iki seneye yakın çok uzuyor gibi geliyor bana ama dediği de mantıklı gibi:KK43:(
sizce de öylemi:KK43:(

ayy kızlarr akşam akşam güldrüdünüz beni allahım çorap olayı koptum vallaaa:roflol:

ne alaka :nazar:

müjde ten rengi çorabın numarasını söyle
ten rengi olacak :1closedeyes:

bide siyahın söyle :nazar:

ben de bilmiom desem bu sorunun cevabını:sinifsinif:
bi pentinin biliorum benim giydiğim 57 gerisini bilmem:1ninca:
saç maç sorsan onu da bilmem kız ben kadınlıktan nasibimi almamaışım da haberim yokmuş he allahtan eskiyim yoksa erkek diye topike giremicektim hee:1shok:

yav kızlar valla şüphelenmeyin erkeğin nişanlılık sayfasında ne işi varopuyorumnanaktan
benimkiyle kendi nişanı hakkında konuşsam fenalık geçiriyor bohça mohça diyince bi erkek bukadar kızın arasına girip nişan konuşmaz konuşursa da onun aklından şaşarımkaydirigubbakcemile3
aklı olan bize bulaşmasın zati :lepi:
kader hoşgeldin yavrum düğün nezamandı senin asker yolu mu bekleyecektin?

ya kızlar biz şimdi nişanlanacağız seneye nişanlımın işe girme durumu var ama diyor ki ben askere gidip geleyim öyle evlenelim bi 5 ay daha bekle maksimum şubat 2011 de evleniriz diyor.
Söz iki sene nişan iki seneye yakın çok uzuyor gibi geliyor bana ama dediği de mantıklı gibi:KK43:(
sizce de öylemi:KK43:(

lepicim seni yerinde olsam beklerdim askerliği ewlendğinizde daha rahat olursunuz, okadar beklemişin 5 aydan bişe çıkmaz bence..

lepim aynı durumdayız canım bzide aynı şeklde herşey yerine otursun evlilik daha sağlam olur...

X