Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

oh negüzel ya bi derdi atlatmışsınız siz cnmm hep böle rastgelir işleriniz inşş:nazar: sen naptın şimdi söz nişan fasıllarını neye karar werdiniz??

saol cnm şimdi tadilat işleri var anneleri çatıya çıkıcak ben oturdukları yerde oturucam şimdi çatı katı yapıyolar çatı bitince söz yapabiliriz belki daha konuşulmadı aileler tanıştı sadece

anladım cnm kayınwalidenle aynı binada olcan yani.. hadi bakalım esroşumm inş herşeyin en güzeli olur hepimiz için.. ne giycen sözde yada nişanda warmı aklında model??

amin cnm eltide aynı binada oturuyo abiye tarzı bişey istiyorum ama bilmiyorum yinede abiye herzaman giyilmiyo bikere giyilip kenara konuyo o yüzden fikrim değişebilir abiye veya takım elbise olabilir sen giymiştin cnm

amin cnm eltide aynı binada oturuyo abiye tarzı bişey istiyorum ama bilmiyorum yinede abiye herzaman giyilmiyo bikere giyilip kenara konuyo o yüzden fikrim değişebilir abiye veya takım elbise olabilir sen giymiştin cnm

eltiyle aynı binada oturmak mııı kafamçokkarıştı

60lb4.jpg

gamze_ozcelik_gelinlik.jpg

bu topuz çok güzelll

hg komşum eltiyle iyi anlaşıyoruz cnm sonradan değişmez inş bizi eltim tanıştırmıştı zaten tanışmamaıza aracı olan kişi

hmm tmm o zaman esra canım ben her eltiyi kendi eltim gibi görmeye başladım sanırım. itici sinsi ukala bilmiş kuyu kazan daha devam etmek istemiyorummm

he ya allah sabır versin kafamçokkarıştı
nasıl insanlar esracım ? eltin falan?
çok şükür iyiler cnm en başından beri kendi kızları gibi görüyolar nereye gitseler davet ediyolar kendilerinden sayıyolar artık annemlerle tanıştırmaya tekirdağa yazlık var oraya götürdüm onlarla gittim onlarla geri döndüm onların kızı gibi:kedi:

Yakın zamanda Nişanlanacak ve Nişanlanmış kızlar, nörüyonuz kaydirigubbakcemile3
Magic kafa kız sana selam verem derken internet bi gitti yeni geldi :bbo:

cnm ben abiye giymiştim.. ya bence takım falan giyme, sonuçta nişanda sözde çok önemligünler günlük takım tarzı kıyfaetler hafif kaçar, hem merak etme ewlenince bol bol düğün olur akrabalrın oralarda giyersin. hem giyemesende saklarsın hatıra niyetine..
kızlarr ben geldimm
hoşgeldin zeynommm
Yakın zamanda Nişanlanacak ve Nişanlanmış kızlar, nörüyonuz kaydirigubbakcemile3
Magic kafa kız sana selam verem derken internet bi gitti yeni geldi :bbo:
nan bende bi sorun war yaa hep bende gidio net, senin net bana gıcıkkaydirigubbakcemile3 buarada çilek surat baksana doğru yazmış magic die yazmış busefer :roflol:

ewet cnm yaa süperrrrzemuszemus bide ben şuana kadar hiç demedim şu model olsun bu model olsun die, giderim sadece otururum koltuğa we o yapar saçımı.. şuana kadar hiçte pişman etmedi ne saçta ne makyajda :nazar: yüzümü çok ii tanıo ne yakışır ne yakışmaz çok ii bilio, çok güwenirim seçimlerine..
ben antalydaki düğünü takıorum kafaya, hiç bildiğim bi kuaför yok, palyaçoya benzetmesinlerde laelaelaelaelae
:gitme: :gitme: Benim düğünüm ilçede olacak ve bir tane kuaför varmış :gitme: :gitme: ben hiç gitmedim bilmemde şans yani kazaya kurban gitmezsem iyidir.:sinifsinif:
hg dilommm nasılsın bakim

İyiyim canım :1hug: ben geldim bu millet kayboldu galiba :sinifsinif:

,

nan bende bi sorun war yaa hep bende gidio net, senin net bana gıcıkkaydirigubbakcemile3 buarada çilek surat baksana doğru yazmış magic die yazmış busefer :roflol:

:mymeka: :mymeka: Ben bilerek macig diyom tamam mıııı :sinifsinif: :kedi:
Ayy evdeki netim aylardır sorunluda iş yerindeki ilk defa sorun oldu :gitme: sende değil bende sorun var :kedi:

:gitme: :gitme: Benim düğünüm ilçede olacak ve bir tane kuaför varmış :gitme: :gitme: ben hiç gitmedim bilmemde şans yani kazaya kurban gitmezsem iyidir.:sinifsinif:
benime ilçede olcak arı kafam ya, ilçede öle pek kuaförlü janjanlı biyer değil. yani warda öle pek kaliteli olduğunu sanmıorum nişnlımda öle dio burdakiler pek kuaföre gitmez oyüzden pek güwenmiorum bende dio. olmazsa kemere yada finikeye gitcem ben yaa napimm:gitme:

:mymeka: :mymeka: Ben bilerek macig diyom tamam mıııı :sinifsinif: :kedi:
Ayy evdeki netim aylardır sorunluda iş yerindeki ilk defa sorun oldu :gitme: sende değil bende sorun var :kedi:

macig necmimii:mymeka: :eek:klava:

X