Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

çok şükür iyiler cnm en başından beri kendi kızları gibi görüyolar nereye gitseler davet ediyolar kendilerinden sayıyolar artık annemlerle tanıştırmaya tekirdağa yazlık var oraya götürdüm onlarla gittim onlarla geri döndüm onların kızı gibi:kedi:
inşallah canım valla hep böyle gider :Saruboceq:
Yakın zamanda Nişanlanacak ve Nişanlanmış kızlar, nörüyonuz kaydirigubbakcemile3
Magic kafa kız sana selam verem derken internet bi gitti yeni geldi :bbo:
bence magic kafaya selam vermeden önce bismillah çek sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

benime ilçede olcak arı kafam ya, ilçede öle pek kuaförlü janjanlı biyer değil. yani warda öle pek kaliteli olduğunu sanmıorum nişnlımda öle dio burdakiler pek kuaföre gitmez oyüzden pek güwenmiorum bende dio. olmazsa kemere yada finikeye gitcem ben yaa napimm:gitme:

macig necmimii:mymeka: :eek:klava:
:1no2: :kedi:

Ya benim işte gideceğim bi yer yok senağlamaAcaba diyorum kınayla düğün arasında gün olmasa direk burdan çıktığım gibimi gitsem CADIARZU Endere dedimde saçmalama yolda yolakta ben seni gelinlikle götüremem dedi :1shok: :gitme: kaydirigubbakcemile3
inşallah canım valla hep böyle gider :Saruboceq:

bence magic kafaya selam vermeden önce bismillah çek sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Sana bişey diyim mi.
Çilak2 oldunuz bu macig kafayla kaydirigubbakcemile
Ah ben neydem sizin eliğzden benneyaptımki :roflol:

hg cnm iyiyiz sen nasılsın kandilin mubarek olsun

hoşbuldum canım.sanada hayırlı kandiller hayatım

hoşgeldinn bebiikk... nabersin bakalım??

hoşbulduk cnm.iim valla nolsun.sözlüm ve ailemle kanlıcada yoğurt yedik sülemesi ayp.şimdi geldim eve.kaydirigubbakcemile3

siz napıosunuz bakem haber taber varmı ?:jeyyar:

türkçeyi düzgün yaz nan:mymeka:
bebikyüzlüm hg bitanem a.s.
zeynebim sende hoşgeldin vereliniortak

dilom ayrıca bu ender ne kadar mantıklı düşünüyo yaaa kaydirigubbakcemile3

hoşbulduk cilek cimmmm
akşam söz yüüzüklerimi koydum gördünüzmü kıııı
ortalarda yoktunuz hiç biriniz :1closedeyes:

hoşbulduk cnm.iim valla nolsun.sözlüm ve ailemle kanlıcada yoğurt yedik sülemesi ayp.şimdi geldim eve.kaydirigubbakcemile3

siz napıosunuz bakem haber taber varmı ?:jeyyar:

aa kanlıca yoğurdu bizde çok istiyoruzda nasip olmadı hiç. bi gitmediğimiz orası kaldıda sırnaşık şey
nasıl canım yoğurdun tadı benneyaptımki

ayrıca 41 kişilik arkadaş listemde dilo yani arı kafayla magic kafa online. herkes duaya gitmiş bize bak :roflol::roflol:

hoşgeldin zeynommm

l:

hoşbulduk canımm

çok şükür iyiler cnm en başından beri kendi kızları gibi görüyolar nereye gitseler davet ediyolar kendilerinden sayıyolar artık annemlerle tanıştırmaya tekirdağa yazlık var oraya götürdüm onlarla gittim onlarla geri döndüm onların kızı gibi:kedi:

iyi o zaman canım ben elti diyince mesela tüylerim diken diken oluyor da:KK43:

:gitme: :gitme: Benim düğünüm ilçede olacak ve bir tane kuaför varmış :gitme: :gitme: ben hiç gitmedim bilmemde şans yani kazaya kurban gitmezsem iyidir.:sinifsinif:

:

canım benimde nişanım öyle oldu yaa saçımı fln alakasız bişey yaptı makyajımıda bi gözümü başka diğerinbi başka yapmıştı ben düzelttim ama nikahımda çok iyi bir yere gidicem aylar öncesinden hazırlanıcam kısmetse. çok üzülmüştüm çünkü

türkçeyi düzgün yaz nan:mymeka:

dilom ayrıca bu ender ne kadar mantıklı düşünüyo yaaa kaydirigubbakcemile3
:1no2::1no2: tamam aplaa kaydirigubbakcemile3
Ender bir sen iki zaten :mymeka: alt tarafı arabayla 5 saat :eek:

ayrıca 41 kişilik arkadaş listemde dilo yani arı kafayla magic kafa online. herkes duaya gitmiş bize bak :roflol::roflol:

Bence bekarlar topiğine gidelim kaydirigubbakcemile malum mapus damı soğuk oluyo yerimseniben

aa kanlıca yoğurdu bizde çok istiyoruzda nasip olmadı hiç. bi gitmediğimiz orası kaldıda sırnaşık şey
nasıl canım yoğurdun tadı benneyaptımki

valla biz kanlıcaya çok yakın oturdugumuz için yıllardır yediğimiz yoğurt ama tadı süper tabikide
tavsiye ederim deniz kenarında manzara falan hoş bi ortam oluyo.heleki geceleri süper opuyorumnanaktan

görmedim galiba canım ben :sm_confused:
zahmet olmazsa tekrar koyar mısın?
hem herkes burada ya görürler

işte buda söz yüzüklerim canlarım

resim001oxd.jpg

aaa evet bebikim yaa hatırladım şimdi sabah görmüştüm sanırım.
tektaşına bayıldım yaa
güle güle tak canım yüzüklerini

bendede bi elti wardı amanın Allah düşmanımın başına wermesinkaydirigubbakcemile3 ama artık dili geçmiş zamanda kaldı:roflol: ewlenince çocuklarıma mişli geçmiş zamanla anlatcam kendisini:roflol::roflol:

bendede bi elti wardı amanın Allah düşmanımın başına wermesinkaydirigubbakcemile3 ama artık dili geçmiş zamanda kaldı:roflol: ewlenince çocuklarıma mişli geçmiş zamanla anlatcam kendisini:roflol::roflol:

nie canım ayrıldılar mı?
valla hiç bişey benimki gibi olamaz nişanlımla tanıştıkları ilk gün hakkımda ileri geri konuşmaya başlamış ve en önemlisi biz hiç tanışmadık :):)
yani beni ne kadar tanıyorda hakkımda konuşuyor bu düşünürüyor insanı tabiii
sonra da ayyy ben çok safım öyle bişey demek istemedim yanlış anladınıza çevirdi işi.
üstelik ne yapsam onu yapıyor

X