Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

herşey düzelir gelir geçer hayat bu ... prblem çözmek için var olmuşuz burası öyle yaratımış herkes problem çözüyor ....Allah büyük zorlu günler geçecek aşk dolu çok güzel yıllar gelecek....

canım baya bi tuttu ... ama herşeyi içinde öyle ayrı ayır para vermeyeceğiz...işte 120 kişilik yemek ordovr+arasıcak+ana yemek+meyve+pasta+içeçek sınırsız....müzik+süsleme +foto+video aklıma başka detay gelmedi şimdi... işte ne gerkiyorsa var ...7000 verdik...hmm bir de limuzzin kirası da dahil ..

Son düzenleme:
1003145bp9.jpg
CADIARZU Bunlar nedir nerde kullanılır.:kedi:
sağol canım sanada hayırlı kandiller idare ediyrm kendi adıma sen nasılsn?

Şeniz bende her zmanki gibi işteyim :)))

gracem tutmuş baya ama içine sine sine yapıcaksın herşeyini
güzel bir gece geçirirsin tatlım inş.

bohçya konulurmuş yada banyoda dekoratif olarak kullanılırmış...

evet zeynebim herşeyiyle içi,me sindi inşallah herşey aksiliksiz geçer...

evet ben banyoya düşündüm. ama bohça zamanım geçti ondan :KK43: yoksa koymak isterdim ama bende havluları söz kesesine koymuştum kendime de alıcam onlardan bu tür bişeydi ama üstünde yaldızlı çiçekler vardı kumaştı ama

ben koyacağım o tarafa gidecekler içine hoşuma gittii ama havlu boyutunu ne düşünüyorsun zeynep?

kızz dilooom seninki vallaa bir kız annesi olarak bunu diyorsa git benim için öpopuyorumnanaktan

canım büyük bir havlu değil havlucuya gidip bakıcam ama el havlusu boyutunda gibi geldi bana jelatinler olur ya poşetçilerde satılır bulabilirsem altı kapalı jelatin bu şekil bulamazsam normal jelatin alırım içine de şık bir sabun koyup kurdele ile bağlarım die düşündüm.

ama havluya özellikle baktım büyük değil küçük el havlusu boyutunda. zaten fazla büyük olsa normal havlu gibi sabunlar küçük olur içinde şık durmaz denklemişler onu

kızlarr ben çıkıyrm çay saatim geldi içimde bi kendime gelipp.
öptüm hepinizi akşama girmeye çalışıcamm bye byee

arı kafa hşgeldin, aramıza işyerinden katılıosun yineekaydirigubbakcemile3
gracemm gerçekten tuzlu olmuş yaa, ama herşey en lüksünden gibi duruo, limuzinler falan yerimseniben siz yapıosunuz dimi bu nişanı?? dillere destan bi nişan olcak sanırımmmm delikafadulden

evet kuşum kız tarafı yapar bizde... erkek tarafına ıvır zıvır işte bişeyler kalıyor... canım belki ben düğün yapmayacağım o yüzden bu şeklde oldu .... belli değil tam ama nikah+eğlence olabilir o sebeple düğün gibi nişan yapıyorumkaydirigubbakcemile3

ewet bizdede kız tarafı yapar kuzum.. eğer öleyse en iisini yapmışın cnm yaa içinde kalmaz enazından, geçmişe bakıp keşke demek çok kötü olur ya üzer insanı oyüzden en iisini yapmışssın, imkanlarında warmış ne güzel değerlendirmişssin.. dün düğüne gittim orduya, çok güzeldi.. gelinle damat ilk danslarnı yaparken tawandaki ışık makinalarından bembeyaz ince ince kar yağdı, çok hoştu yaa, öle kağıttan falan değildi düştüğü yerde köpük gibi sönüodu, öle kafada falan takılı kalıp görüntüyü bozmuodu, çok hoşuma gitti..:kedi:

X