Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

gerçekten güzeldii.. kendileride öle bişeler organize etmişler kafalarından, hoş şeylerdi.. mesela salona ilk girerken hani kınada mum tutarlarda onun içinden geçilir ya, 10 çift ellerinde güllerle aynı öle birleştirdiler ellerini we gelin-damat onun için geçti,sahneye geldiler we dansa başlayınca yine aynı çiftler ellerinde güllerle etraflarında yawaş yawaş yürüyerek 1 tur attılar onlar dans ederken, we daha sonra gülleri yere bıraktılar, gelin-damat güller çewrilmiş çemberin içersinde danslarını tamamladılar... çokgüzel bi görüntüydü:eek:

gracemmm dün kuaför arkadaşıma gittim, 16yıllık hem arkadaşım hemde kuaförüm olur kendisi.. gelin saçı warmışta öle konuşuoduk, ya sana 2 model arasında kararsızım dedi. nnasıl modeller dedim, bitane war, kuzeni ewlenmişti onunkini öle yapmıştı çok şık bi topuzdu farklı bi model, diğeride gamze özçeliğin topuzuna bayılıorum ya onu kullanabilirim sende dedi.. hemen kk we sen geldin aklıma, bende çok beğeniorum o modeli bi arkadaş göstermişti sitede ilk çok beğenmiştim dedim.. kesin onu yaparım ozaman, hem burda nikah olcağı için o modelde çok şık olur nikah için dedi.. bakalım yakışırsa eğer o model olcak galiba.. zemuszemus daha düğüne 1 yıl war derdime bakkkaydirigubbakcemile3

kesinlikle bende onu istiyorum canım çok şık model hem doğal hem zarifff kesinlikleee benim favorim...

60lb4.jpg

gamze_ozcelik_gelinlik.jpg

ewet cnm yaa süperrrrzemuszemus bide ben şuana kadar hiç demedim şu model olsun bu model olsun die, giderim sadece otururum koltuğa we o yapar saçımı.. şuana kadar hiçte pişman etmedi ne saçta ne makyajda :nazar: yüzümü çok ii tanıo ne yakışır ne yakışmaz çok ii bilio, çok güwenirim seçimlerine..
ben antalydaki düğünü takıorum kafaya, hiç bildiğim bi kuaför yok, palyaçoya benzetmesinlerde laelaelaelaelae

kızlar ben çıkıyorum ... önemli bir gece bu gece dualarımız kabul olsun inşallah...:Saruboceq:

X