Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

offf çok ama çok geçmiş olsun cnm bnimm, inan çok üzüldüm okuduğumda:gitme: ya gracem onu dicektim bende, bencede kawgaya falan karıştı istemedende olsa, şimdide sana söleyemio kaydirigubbakcemile cnm ilaç falan werdimi doktor?

gracem geçmş olsun canım yaa buz falan koysun evde. nişan arifesi ne işi varmış :mymeka:

magicim sorma hafta sonu çok yoğundum:1closedeyes:
kaydirigubbakcemile3

offf çok ama çok geçmiş olsun cnm bnimm, inan çok üzüldüm okuduğumda:gitme: ya gracem onu dicektim bende, bencede kawgaya falan karıştı istemedende olsa, şimdide sana söleyemio kaydirigubbakcemile cnm ilaç falan werdimi doktor?

çok sağol canım benim verilmiş sadakamız varmış çok şükür olacağı varmış ... allahım sen koru yarabbim... :nazar:

çok eşşek kızlarrr hiperaktiff allahım gitme dedim gittiii bak bu olay oldu nasıl sinir ediyor beni ama ömrümden 50 yıl gittti vallaaa nişan üzeri şu strese bakın kızlar yaa:mymeka::çok üzgünüm:mafoldumben

gerçeknten öle cnmmm :nazar: merhem kullansın çiziklerine we gözüne.. çok şükür ucuz atlatmış ama tamda nişan arifesinde ya :mymeka: en yakın zamanda iyileşir inş cnm benimm Allah sana bağışlamış :mymeka:

erkek değilmi kuzum yaa laf dinlemiolarki, bide seninki tam hipermiş zaten işin war senin kaydirigubbakcemile3

çilek suratt nereleri gezdiniz bakeeemmmkaydirigubbakcemile3

ya akşam nişanlım bizdeydi mangal falan yaktık :1closedeyes::roflol:öğlende nasılsa akşam yemeğe gelecek diye yakın bi yere gittik viaporta
5d sinemada korku tüneline girdik tavsiye ederim delikafadulden

grace canım ya çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. çok üzüldüm.ciddi bişi yok değil mi

ya akşam nişanlım bizdeydi mangal falan yaktık :1closedeyes::roflol:öğlende nasılsa akşam yemeğe gelecek diye yakın bi yere gittik viaporta
5d sinemada korku tüneline girdik tavsiye ederim delikafadulden

bigün istanbula adım atmak nasip olursa giderim wala sewerim öle şeyleri hem korkarım hem sewerimmkaydirigubbakcemile3

ewweett millet dilom bugün ewden katılıyor aramızakaydirigubbakcemile3 keşke senin gibi bi işim olsa, işe gitsem çalışsam çabalasam, çeyiz alsam....:gitme:

X