Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben ilk defa 2 sene önce abimin düğününde oynadım herkes şok olmuştukaydirigubbakcemile3 bide nişanımda işte... bugünkü düğün uzak bi akrabamızdı cnm öle izledim gldim.. nikahta lisede 6 kız çok ii anlaşırdık hiç ayrılmazdık, onlardan biri ewlendi gitti :gitme: nikaş şekerleri çok hoşuma gitti, minik kalpli çerçewe şeklinde :asigim:

ewet ya çok hoşuma gitti benimde.. nikah deniz kenarında açık bi mekanda oldu.. çok güzel bi gelin yolu yapmışlar, iki yanda çiçeklerle süslü direkler koymuşlar,süperdi..
gelin masası bunun çok çok benzeriydi yani aynsı desem yeri war. ayrıca defter hazırlamışlar bitane çok şıktı herkes yazıo falan bende döktürdüm bişelerkaydirigubbakcemile3

benimkide olcaktı ama erkek arkdaşımla tartıştk ama ne olcak bilmyrm aileme ne diycem durum düzelirmi off çıldırıyrm yardım edin bana da akıl verin

benimkide olcaktı ama erkek arkdaşımla tartıştk ama ne olcak bilmyrm aileme ne diycem durum düzelirmi off çıldırıyrm yardım edin bana da akıl verin

cnm bi sakin ol önce we hoşgeldin aramıza a.s. tabiki tartışmalar yaşancaktır bunlar çok doğal.. durumunuz neydi? yani aileler tanıştımı söz oldumu?

cnm bi sakin ol önce we hoşgeldin aramıza a.s. tabiki tartışmalar yaşancaktır bunlar çok doğal.. durumunuz neydi? yani aileler tanıştımı söz oldumu?

hoşbulduk canım aileler henüz tanışmadı ama biz erkek arkdaşımla ailelerimzle kendimiz konuştuk onalr bize eylülde gelcez dediler bende aileme ilettim onarda okey dedi konuda açtım gerçi ama erkek arkdaşım bana 7 yıl önceki bir konuyla ilgili soru sordu aslında yalanda söylemediğim halde yalancı konumuna düşürdü ve benden kimbilir neelr saklıyrsun blmediğim neler var falan diye bir ton laf saydı tlfnu kapattı şimdi bittiğinide bitmediğini de bilmyrm ama tükürdüümü yalamayacağım dedi

kzılar ben vallaa bugün kötü bir olay yaşadıjm daha doğrusu sözlüm yaşadı valla ağladım durdum şimdi biraz iyiyim çok şükür :gitme: :Saruboceq: sözlüm bir kaza geçirdi ... tam hatırlayamıyoır ama araba çarpmış galiba sol tarfı teninde baya bir sıyrıklar ve kızarmalar var sol gözü momsor sol bileği yine incinmiş... çok fen şimdi eve geldim hasteneden çıkarrtık eve getirdik... çok şükür iyi ama tomografi filan çekildi.. çok şükür iç kanma filan yok... ama ne yaşadığını hatırlamıyor

:1shok: çok geçmiş olsuuunn:1shok: Allah korumuş wala ii bişe çıkmamışşş:Saruboceq: ya araba çarpmış galiba demişssinde nası yaa hatırlıomu ne olduğunu gerçekten çewreden gören yokmu??

yok canım hatırlamıyor maça gidiytordu bugün maç vara fb bjk... oraya giderken olmuş ama hatırlamıyor hastenye gittik yanında kimse de yok amb. koymuşlar getirmişler ama kim getirmiş nasıl olmuş olay aydınlanmadı daha .. bri diyor ki stadı gördüm şöyle uzaktan sonra camdan çıktım diyor bir cam düştü diyor ... ama benim düşünceme göre onunda sakladığı birşey var yaa böyle kargaşa yapıyorlardı yani hani böyle marş filan birşeyler oluyor ya kargaşa orda birşeyler oldu.... ya da bu stada giderken yolda inip yürüyorsunuz biraz o sırada araba çarptı kaçtı filan... bilemiyorum canlarım ama ömrümden ömür gittii anlatamam size sol tarafı hem yüzünün hem vucüdün olduğu gibi sıyrıklar çizikler dolu sol gözü mosmor offfffffff napıcam ben yaa :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…