Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlar az kaldı bu günde bittii şurda ne kaldı zaten ayın 10 nunda teyzemler geliyor bursada babaannem gelecek misafirler olacak evde o heyecanla kafamçokkarıştı telaş artıyor...

2 hafta sonra bugün sende nişanlı olcan grace az kaldı cnm ya ne güzell:)
kızlar az kaldı bu günde bittii şurda ne kaldı zaten ayın 10 nunda teyzemler geliyor bursada babaannem gelecek misafirler olacak evde o heyecanla kafamçokkarıştı telaş artıyor...

gracce kuşum mümkün oldğunca stress olma germe kendini.
biz nişandan bi gece önce acayip kavga etmiştik , nişan günüde yazık yarım gün çalıştı nişanlım .
ama herşey çok güszeldi. akışına bırak kasma kendini

afiyet olsun zeynepcimcokacimcoook

teşekkür ederm canımm

nasıl kayınvaliden geliyor seninde yarın yoğunsun sen şimdi... ohh vallaa....

evet canım yarın baya koşturcam artık bu gece bol bol oturayım dedim:) 2 gün acısı çıkcak artık p.tesi giremem akşama kadar.
akşam haberleri vermeye girerim kısmetse.

gracem az kaldı valla seninde ben sizi duydukca heycanlanıyorum..

ben son gece telaş yapmamıştım mışıl mışıl uyumuştum.
uykuma çok düşkünüm ya dalmışım ödün vermem hiçbişeyden o gün kuaföre gittim heycan fln yok saç bitti kadın makyaja başladı eyvahhhh beni aldı telaş içeri girdiğimde ellerim titriyordu.
ama sonra insan kendini kaptırıyor sadece ilk anlar başı dönüyor heycandan insanın :)

heycanını kontrol et gracem elin ayağın dolaşırsa hiç bişeyden zevk almazsın soğuk kanlı davranmaya çalış kuşum

vallaa kızlar ister istemez insan geriliyor... vallaa çok zor işlermiş bunlar vallaa düğünü düşünemiyorum vallaa sebnem sen 14 günlük nişanlısın benim 14 günüm kaldı:kedi:

doydumda geldiiimmm.... zeynebim gelin yatağı olayını sormuşun, ya kuzum ben yaptırmam sanırım yaa, ne bilim baktımda çok kalablık geldi bana neydi öle çiçek böcek çilek şekerkaydirigubbakcemile bide onları topla işin yoksakaydirigubbakcemile3

canım yok yatağın üstüne konmuyor bizde.
kızın annesi hazırlar tavuk :)
dolaba koyarlar bikaç gün yesinler aç kalmasınlar die:))
birde yeni gelin yemek yapmasın die.
yatağın üstüde süslenir ve etrafına biraz çörek otu serpilir. berekettir die. ama ben serptirmem dağılcak her yere.
beyaz olur yatak beyaz gecelikler konur seccade konur birde.namaz kılmaları için

Bende onu nazar değmesin diye serpildiğini sanıyodum ya CADIARZU

hoşgeldin diloom..

bugece nisanyagmurunun nişanı umuyorum güzel geçiyordur. herşey istediği gibi olsunn

vay be ne adetler var .. çörek otunu duymuştum...seccadeyide duydum... namaz kılınıyor ya ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…