Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

evet canım bitti fazla yapmadık zaten.ya kızlar girişte ne yapılabilir konfeti tarzı

canım salonda mı yapıyorsunuz.
konfetti tarzı duman fln çıkartan şeyler var ya off bak adını unuttum şimdi
öyle bişey olabilir.
arada havai fişek olabilir ( ben eğlence yapıcam nikahtan önce o zaman yapabilceklerimi düşünmüştüm böyle olucak )

kızlarrr benim sorum şu kasım ayında nişanlanıyorum ama nişanı bir mekanda mı yoksa ev gibi bi ortamdamı yapmalıyız karar veremedim çünki nişana aile ve akrabalarımın biraz uzakta oluşundan dolayı benim tarafımdan çok katılımcı olamayacak ama sözlümün çevresi oldukça kalabalık sizce bi mekanda olsa ezilirmiyim bu konuda?:sinifsinif:

ezoer küçük bir mekan tutabilirsin bence,
ama evdede samimi güzel bir ortam oluyor , benim evde olmuşdu.

bu arada albümler bölümündeki topicime yeni fotolar ekledim kıslarr :)

canım evde düşünebilirsin eğer fazla akrabanız gelmicekse çünkü benimde öyle oldu ailem bzim taraftan kimseyi çağırmadı zaten pekde akrabamız yok olanlarda tatile gitmeyi tercih ettiler nişanıma gelmek yerine insan biraz eziliyor tabii onlar 25 kişi olunca ama eğer kalabalık olcaz ev dar olur diyorsan mekan tutabilirsin.ama evde olduğunda gayet sıcak bir ortam oluyor

yok canım ezilmezsin bence.bizim de olcak nişanlımın tarafı uzak.sadece annesi ve kardeşleri gelcek.

biz çok azdık sadece 4 kişi onlar 25 kişi fln dı annem kapıda kadın şaşırmış kalmış halbuki konuşulmuştu kalabalık olmıcak die en güzli aile arasında olması

bizim de 50-60 kişi falan olcak bi restorantta.evde zor olur o kadar kişi.

kızlar girişte gül yaprağı atılsa nasıl olur

oyyy magicim hoşgeldin kuşumm.
görüşebildik sonundaaaa
nasılsın??

hoşbuldm zeynepimmm.. wal ii sayılırım cnm yaa öle takılıom işte boş boşkaydirigubbakcemile3 sen napıosun?? sonunda kawuştuk wala, hemen yatmıcan diimiikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…