Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

cok haklısın psıgocum sevgılının oyle demesıde cok yanlıs
ama belkıde canını sıkan baska seyler oldugu ıcınde bukadar tepkı vermıs olabılır
ustune gıtme bu evrede canım bıraz cek kendını ve dusunmesıne ızın ver
oda yanlıs yaptıgının farkına varıcaktır
bızde suanda nısanlımla aynı durumdayız nısanlım onu ozlememe dusunmeme bıle fırsat vermıyo
her nekadar nısanlı da olsak ınsan arada bı nefes almak ıstıyo
oyuzden dogru dusunemeyıp yanlıs konusup onu kırıyorum farkındayım ama elımde degıl
ama dun hıc aramadı konusmadık hemen ozlemeye merak etmeye basladım

tatlım ben sana hatalısın demedim zaten , hatalı olan o aslında . benim özelim falan diye bi laf edilmez siz artık sözlüsünüz herşeyiniz bir olmalı. başka bişeye sinirlenip san aböyle davranmış olabilirmi

psiqocum ilişkinizi bir görevmiş gibi yaşamayın.. birbirinizi çok sıkıyorsunuz gibi hissettim ben. akışına kendi haline bırak cnm herşeyi..

canım bu konuda sevgılın cok yanlıs tepkıler vermıs
ama bunun farkına varması ıcın senın yapabılecegın tek sey kendını cekmen
ve ustune gıtmemen olucaktır:1hug:

canım seni çok iyi anlıyorum.
ama bende artık yoruldum.yok bi gün aramim geri çekilim.falan die.
kırılmışım zaten.anladığıda yok.
özel hayat olcaksa iki kişininde olur.bilmiom ya çok karışığım çok.

Canım benim heralde kötü bir anına denk geldi ama anlatsaydın sonuçda mahcup edilecek bir durum yok merak ettim gridin ve bence en doğal hakıın hatta al sende bak benimkine deseydin bence erkeklere cevap verme fırsatı bırakmayın takır takır konuşun cevap veremez hale getirin onları üstelik madem eyrı şehirlerdesiniz merak ediyorum huzursuz oluyorum aklıma kötü şeyler geliyo lütfen eve gelince beni ara diyebilrisin :1rolleyes: birde bu yolu dene,

üzme kendini şeker ama konuşarak aşın bu durumu

psiqocum ilişkinizi bir görevmiş gibi yaşamayın.. birbirinizi çok sıkıyorsunuz gibi hissettim ben. akışına kendi haline bırak cnm herşeyi..

canım bi görwevmiş gibi falan yaşamıyoruz.herşey gayet güzeldi.
birbirimizi sıkmaya gelince.hiçbişeyine karışmıomki sıkayım.
buna izin vermio sıkmak istesem bile.sıkılcak olsam ben sıkılcam.ama bende çok sevdiğimden
sıkılmıom.
akışındaykende sonuç iyi olmıcak .
bakalım artık sonumuzu hiç iyi görmüom

psiqo,

aynı sorun bende de vardı.. bu durumdan ikimizden sıyrıldık rahat ettik herşeyi kapattık,sildik. sözlüm bana tepki gösterioyordu bana güvenmiomusun gibi şeyler söylüyordu..

sen ayrı şehirlerdesin normal böyle zorluklar olması.Sen nerden bileceksin msninin abisinin kullandığını! senin bir eksiğin ya da hatan yok .. ama herkesin dedği gibi zamana bırak. çok fazla üstüne gitme.. benim sözlümde bir kere problem yaşadığımızda en ufak bişey olduğunda üstüme gelme,herşeyi haber mi vericem diye sinirle söylenmiş sözler söylerdi.. ama biz bayanlarda biraz erkekleri kendimiz kadar fedakar düşünüyoruz.. biz bazı şeylere daha çok katlanıyoruz ama onlara bazı dönemlerde sıkıntı veriyor.

şu anda yapılacak tek şey biraz sabretmek,sakin olmak,ters cevaplarına karşılık biraz daha alttan almak...

bu özel konusunda ben de asla ayrım yapılmaması gerektiğini düşünüyorum... özel diye birşey çiftler arasnda olmaması lazım...

bende böyle düşündüğüm için sorun olduya canım.
herşeyi alttan alıom güzelce anlatıom.diom
uzaktasın kazası belası var diom ama yokkkkk.
aşabilcezmi merak ediom bende

kırıldıgını anlaması ıcın gerı cekıceksın kendını zaten canım
erkekler ancak bu dılden anlıyo elınden kaybedıcegı korkusunu yasayınca yapısıverıyo pacana
elbette sevgılının tek ozelıde sen olmalısın senınle olmalı
bu seferde guzelce konusmayı dene bakalım belkı boyle anlayabılır senı

bende böyle düşündüğüm için sorun olduya canım.
herşeyi alttan alıom güzelce anlatıom.diom
uzaktasın kazası belası var diom ama yokkkkk.
aşabilcezmi merak ediom bende

tatlım ozaman sende haber verme etkiye tepki ver bakalım ozman napıcak hepimizin başına geldi böyle şeyler ama çözülemicek sorunlar değil,

bazen çekilmez anlarımız anlamsız çekişmelerimiz oluyor değil mi ama

ya canım başta msn şifresi muhabbeti olmamış olsaydı ve şifresini bilmeseydin açmak gibi derdinde olmıcaktı bu yüzden tavır gibi bir durum yaşanmıcaktı buna mahal vermemiş olacaktın

diğeri ise sana haber mi vermiyo, hiç canını sıkma bunda inan bişey yok, sende haber vermezsin olur biter, bunlar için kendini yiyip bitirdiğine deymez canım

canım biz nasıl sıyrılcaz bilmiom.kırıldım.
özel meselesine de ciddi taktım.

bende hbr vermezsem ilişki biter.
bunu göze almam lzm hbr vermemem için.

kızlar sizide sıktım.
saolun bütün yorumlarınız için.

canım arkadaşların dediği gibi çek biraz kendini, sende biraz mesafe koy bakalım napicak

hayırlı olsun canım.hemen soralım tecrübelüüü nüşanlumuzaa:)
ne taktılarr:)siz ne taktınız

janım kusura bakma gec gördum
hemen anlatıyım onlar bir set taktı nişanda yani nişanlımın annesi, görümcem de saat taktı
nişanlımda bir bileklik ya da künye adını tam bilmiyorum ondan taktı
kendi annem kolye babam da bilezik taktı. ve de nişan yüzüğü takıldı.
biz de babam ona çeyrek taktı ve nişan yüzüğünü taktık annemde sanırım para takmıstı dıye hatırımda kaldı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…