Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

verirken problem yaşadınız mı peki pınar?yada girermisin arada sırada?

kararsız yazsana sende hepinizin fikrine ihtiyacım var.herkes yazsın lütfen:KK43:

kızlar günaydın sizlere sorıum olacakkkk.
sevgililerinizin nişanlılarınızın msn şifrelerini biliomusunuz?giriomusunuz hiç?
bi sorum daha olucak.nişanlınız özellikle uzakta olanlar işten eve gittiğinde falan hbr verirmi?

günaydın canım valla ben sevgilim msn şifresini hep biliyordum, facebook şifresini de biliyorum girip bakıyorum maillerine de bakıyorum ama öyle kontrol etmek için değil zaman zman onun hotmailin mail atmam gerekiyor işi gereği netin başında olamıyor ama gün içinde acıp bakıyorum okuyorum kendisininde haberi var aynı şekilde oda benim şifrelerimi bilir ve bakabilir,

biz ayrı şehirlerde oolduğumuz için mutlaka akşamları eve geldim diye haber veririz birbirimize cok tedirgin oluyoruz bütün gün yollarda olduğu için mutlaka arar bende öyle zaten telefona yapışık yaşıyoruz desem yeridir sabahlarıda mutlaka konuşuruz ilk günaydın dediğim kişi canımm sevgilim benim yine cok özledim aşkımı opuyorumnanaktan

verirken problem yaşadınız mı peki pınar?yada girermisin arada sırada?

tee ilişkimizin iilk zamanlarında ben şakayla karışık şifren ne demiştim oda pattadanak sööledi :) o günden beri biliyorum. ama o benimkini hiç sormadı bende hiç sölemedim.
arada açıyorum bakıyorum tabi. bazen o dışarda olduğunda arıyo bana açtırıyo bi yerlere mail atması gerektiğinde falan bana attırıyo.

ben sevgilimin artık sözlüm mü desem yaaa :eek:

facebook açtığını bilmiyordum arkdaşın facebookundan arattırdım bir baktım çıktı hemen tele sarıldım neden açtın neden bana haber vermedin şifre zaten klasik şifrelerinden açtım baktım oo büssürü resim ama benim resmin yok sen misin öyle yapan hemen kaydı dondurdum ve trip yaptım hehe, başına kakıp durdum sonra mezun olunca artık yeniden kullanabilirmyim diye sordu olur tabii dedim zaten artık benimde var heheh şok oldu niye bana söylemedin diye ee nasıl oluyormuş sen bana sormuşmuydun dedim sonra o face etkin hale getirdiğinde büssürü resmimi koydumm hergünde girip bakıyorumm kötükedihüso

evet canım yaşadık.ve canım baya sıkıldı.
herkesten cvpları alim.sora anlatırım sorunu.önce düşündüklerimin anormal olup olmadığını
tartmak istiyorum.ince bi çizgide gelip gidiyorum:mafoldumben:

sevgililerinizin nişanlılarınızın msn şifrelerini biliomusunuz?giriomusunuz hiç?
bi sorum daha olucak.nişanlınız özellikle uzakta olanlar işten eve gittiğinde falan hbr verirmi?

günaydın kızlarrr opuyorumnanaktan

ya böyle şeyleri hiç dert etme
sende verme, bazı şeyler hep sınırlı kalsın yoksa gerçekten sonra çok büyük dert oluyor :KK43:

ha bize gelince ben onun msn şifresini biliyorum, o benimkini bilmiyor kaydirigubbakcemile3 ama girmiyorum msnine, hiç işim olmaz öyle şeylerle

valla neredeyse attığı adımdan haberim olur, ben istemiyorum kendisi pek bi hevesli anacım kafamçokkarıştı ama açıkcası bu benim canımı sıkıyor, çünkü sürekli telefon titriyor :KK70: hiç durmuyor

ama bende de alışkanlık yaptı, 1 saat telefondan ses gelmesin acaba ne oldu diyorum delikafadulden

günaydın kızlarrr opuyorumnanaktan

ya böyle şeyleri hiç dert etme
sende verme, bazı şeyler hep sınırlı kalsın yoksa gerçekten sonra çok büyük dert oluyor :KK43:

ha bize gelince ben onun msn şifresini biliyorum, o benimkini bilmiyor kaydirigubbakcemile3 ama girmiyorum msnine, hiç işim olmaz öyle şeylerle

valla neredeyse attığı adımdan haberim olur, ben istemiyorum kendisi pek bi hevesli anacım kafamçokkarıştı ama açıkcası bu benim canımı sıkıyor, çünkü sürekli telefon titriyor :KK70: hiç durmuyor

ama bende de alışkanlık yaptı, 1 saat telefondan ses gelmesin acaba ne oldu diyorum delikafadulden

canım biraz farklı düşünüyoruz bu konuda.ben sınırlı kalması taraftarı değilim.
olayı anlatınca daha iyi anlıcaksınız galiba.ama zaten sende onun şifresini bilomuşun.

psiqo cok dert etme ;

birazda insanın yapısı ile ilgili şeyler bizim pek öyle gizlimiz saklımız olmaz herşeyi paylaşırım ben oda benimle,

ama bence erkeğin her yaptığından attığı her adımdan haberdar olmak iyidir

şimdi kızlar olayı anlatıcam size.zaten şu günlerde dertleşebileceğim pek kimsem yok sizden başka.
yaşadıklarımı az çok biliosunuz.çok ince bi çizgideyim.
mantıklı düşünemiyorum.
lütfen ben anlattıktan sonra kendinizide benim yerime koyarak cvplayın:KK43:

günaydın cnm a.s.
sözlümün msn şifresini biliyorum. Ama o bnmkini bilmiyor :) bilse ne olacak tabiki de hiç sormadı açıkcası. ilk sevgililik dönemlerimizde bilir arada bana haber vererek açardı. Cnm biz uzakta olduğumuz için biliyosun ki tek iletişimimiz telefon. Sözlüm msn olayını hiç sevmez. hiç msn de konuşmayız biz. çok ama çok nadirdir msn de konuşmalarımız. Ben her akşam işten çıkınca ararım eve giderken o da aynı şekilde eve gittiğinde arar. Eğer dışarı çıkıcaksa akşamları arkadaşları ile önceden haber verir bana.

şimdi kızlar biz daha sevgiliyken çıkmıştı bu msn şifresi muhabbeti.
başlarda hiç ağzımı açmadım ben.sora bigün laf arası söledim kavga gürültü vermişti.
sinir olmuştum.neyse ara ara giriodum.neyse sözlendik biliosunuz.dün bi girim dedim msnine
girdim iki dk kapadım sora.inanın 2 dk dan fazla durmadım.
biz de uzak olduğumuz için tek iletişimimiz tlf.uyurken mutlaka konuşruz.dün gece bu beni aramadı.
noldu die msj çektim.uykum var yatıcam dedi bi tavır var.
merak ettim aradım.soğuk konuşuo noldu dedim sen bilion yaptığını dedi.
naptımki dedim ablam benim msnimden eniştemle konuşuodu sen açtın dedi.msn kapandı dedi.
ne hakkın var ablamlara karşı beni mahçup etmene dedi.
herkesin bi özeli var dedi.benim özel çekmecemi karıştırman gibi bişi bu yaptığın dedi(ben öyle kırıldımki)
bu birinci mevzuydu.
ikinciside daha önce bana eve geldiğini hbr veren adam bi kaç gündür vermio.soruom napıon die.anca
ozaman evdeyim dio.neden hbr vermion dediğimde herşeyi hbr mi vercem dio.

buarada ben herşeyi hbr veriom işten çıkarken eve girdiğimde.heryere izinli gidiom.
ya benmi büyütüyorum.çok kırıldım çünkü.
tam anlatamadım durumu ve hissettiklerimi ama az çok anlamışınızdır.

gunaydın kızlar
psıgo canım sorunun ne oldugunu bılmıyorum ama her ılıskıde sınırlar farklıdır
bızde sıfrelerımızı bılırız eve geldıgımızde bırbırımıze haberde verırız
ama bunu ben degıl askım ıstedıgı ıcın bu sekılde bana kalsa sıfresını bılmesemde olur
cunku bana bı yanlıs yapsa er yada gec ortaya cıkar zaten kontrol etme ıhtıyacı duymam
yada eve geldıgınde aramasını degılde ozledıgınde araması ılıskıyı daha canlı tutar
cunku bu msjlar bı sure sonra zorunluluktan oldugu ıcın benı sıkıyo acıkcası
kısıden kısıye degısır yanı belkı sevgılınde boyle dusunuyo olabılır canım

gunaydın kızlar
psıgo canım sorunun ne oldugunu bılmıyorum ama her ılıskıde sınırlar farklıdır
bızde sıfrelerımızı bılırız eve geldıgımızde bırbırımıze haberde verırız
ama bunu ben degıl askım ıstedıgı ıcın bu sekılde bana kalsa sıfresını bılmesemde olur
cunku bana bı yanlıs yapsa er yada gec ortaya cıkar zaten kontrol etme ıhtıyacı duymam
yada eve geldıgınde aramasını degılde ozledıgınde araması ılıskıyı daha canlı tutar
cunku bu msjlar bı sure sonra zorunluluktan oldugu ıcın benı sıkıyo acıkcası
kısıden kısıye degısır yanı belkı sevgılınde boyle dusunuyo olabılır canım

bilmiyorum eftalya.haklı olabilirsin.
ama ilişkide biraz ksrşılıklı değilmi herşey.
bende meraklı değilim.ama ben her detaya dikkat edip ondan görmeyip bide üstüne
sözlendiğim insan özelm var diyince durup düşünüyorum.

psiko bizde çok sık haberleşirdik, eve geldim , evden çıktım, yemeğe gidiyorum.
beni son 2-3 aydır biraz baymaya başladı bu durum. sevgilinde belki böyle düşünüyordur çok gitme bu konuda üzerine.
ama msn kısmı nasıl desem, kötü bi zamanda açmışsın msn ini.
oda neden kendi msn ini abisine bırakmış oda enteresan.

ne bilim böyle şeyler için bozmayın aranızı hassas bi dönem bu yaşadığınız

ya pınarım.zaten hbr veren odeğilki benim.
sıkılcak biri olsa ben sıkılırım.herşeyi hbr veriom.
evden işe işten eve giden bi tipim.sosyal hayatım sadece onunla var.böyle olmasını istio çünkü.
msn muhabbetide nerden bilebilirdimki ablasının açtığını.açtıysa bile tekrar girmesi çok zor değilki.
bana sadece şunuda diebilirdi aşkım ablam vardı.şaka yollu da uyarabilirdi.beni aramayıp tavır koycak kadar naptımki ben:KK43:

X