Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ayy gracee, bayıldım çok güzel prensesler gibi elbisenn,
tatlım yaa valla çokg üzel bayıldım.

amanınnnn daralma falan kalmadı wala içim açıldııııı:1shok:delikafadulden gracemmm süperrrrdelikafadulden

grace yavrum fıstık gibi omuşsun maşallah

gracem harika olmuş.rengi beklediğimdende güzelmiş

canım cok güzel olmuş nişanlığın,

sende cok güzel taşıyorsun maşallah :1rolleyes:

grace harika görünüyo cnm. bayıldım valla. maşallah:nazar:

ayy canlarım çok teşkkür ederim gerçekten çok içime sindi ufak tefek birkaç şeyi kalmış 10 gün sonra teslim alacağım inaşallhh güzel dimi kızlarr :nazar:....

gracemmm içim daralıoduu içi açıldı walaaadelikafadulden çok güzel taşımışınnnn:1shok:delikafadulden

ay kusucam şimdi-tatlicadiarzu-
içim dışım oyun havası oldu.sabah 8buçuktan beri kulaklık kulağımda oyun havası dinliyorum hangisini çalsak die. ne zormuş yaffff-tatlicadiarzu-

saol tatlım çok şüpheliydim bu tarz bi kıyafete açıkçası çok sıradan geliyordu ama bir kere böyle birşey olacak diye dşündüm ama gerçekten çok güzel olmuş :nazar: içime sindi çok şükür ... :nazar::asigim: benimkinin gözleri pörteleycek :roflol::roflol::1shok:

biz senle konumuştuk hatırlıomusun, kabarık kıyafetlere karşı biraz önyargılıyım demiştim tıpkı senin gibi. ama bu kıyafet benim tabularımı yıktı yani dicek söz bulamıorum on numara bitanemmm :nazar:

canlarım silicem şimdi kendi albümme koydum hepinize teşkkür ederim güzel fikirlerinz için çok mutlu oldum :eek:

grace cidden çok beğendim elbiseni. o yeşil zaten çok güsel ama ben o renk yeşil bulamadım.

slm kıslarr bende geldimgracem elbişen çok güzel olmuş albümlerde görebildim siteyede eklemişin galiba eminim sana çok yakışıcak:nazar:

kızlar nerde grace in resmi göremedim çok merak ettim yavvvv. magic branş neydi senin

X