Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bunlarda bizim yüzüklerimiz kızlar okdr alyans taktım çıkardım ama gönlümde hep var olan klasik alyansı tercih ettim çok güzel durdu... ikimizde de :asigim::nazar:

buyz.jpg

yzkben1.jpg

Çok güzel yüzüklerin gracemmm...alkisalkisalkishep iyi günlerde tak inşallah...:Saruboceq:taşlı yüzüğünü de çok beğendim...hem tamtur hem sırataş havası var...:lepi:

gracem fıstığım çok güzel bir uyum olmuş. inşallah ömrünüzün sonuna kadar uyum halinde olursunuz a.s.

canlarım tüm dualarınız için sizlere çok teşkkür ederimm bütün yüreğimle aynılarını sizler içinde diliyorum :Saruboceq:

yawrum kıyafetinin eteklerindeki toplamalar dore taş olcak ya saçınada çiçek bulamazsan yine dore bi toka çok şık olur die düşünüorum açkcası,çokta yakışır sana..

haklısın magicim bende öyle düşünüyorum yarın o işi de halledicem inşşallah ... zemuszemus

sizler naptınız bakayım geçmişi okumadan daldım hemen kendi derdime.. nasılsınız ne var ne yok kızlara.s.

hadi bakalım yarın onunda fotosunu koy beklioz şimdidenkaydirigubbakcemile3 ee anlat kim kim gittiniz alışwerişe neler yaptınız??

ben ve müstakbel nişanlım bütün gün ordan girdik ordan çıktık vallaa mağazalar filan süperdi alışverişi zaten severim... vallaa hele ki böyle alışveriş :dance: valla 11 de çıktık akşam 8 de döndük :asigim:

ohhh maşallah walaa :nazar: bende bayılırım alışwerişe yaa helede aşkımlaaaa :asigim: gracem sakıncası yoksa yüzükleri we ayakkabıyı kaça aldınız?

ya bizde yrn eminönüye gidiyoruz erkek bohçasını hazırlamaya
orada çok güzel şeyler varmış ve toptancı yeriymiş

wallaa yüzükleri 550 ye aldık baya ağır ya içi boş değil yani öyle de taktık daha incesi ona 380 dedi onu beğenmedim.. en güzeli buydu ...

ayakkabıyı hotiçten aldım canım 89 a aldık

ayakkabılarına bayıldım yaa ,hotiçte burda indirim war ordadamı öle? 2sinimi 550ye aldınız cnm yani senin we nişanlınınki yoksa tekimi?

indirim var canım hotiçte gayet uygun ve şık ayakkabılar var ... evet canım ikisi 550 aldık....

ewet ya gerçekten güzel modeller war, sende onlrdan birini seçmişin çok şık. nişanlınla falan yemeğe çıkarkende giyersin yerimseniben ben böle ayakkabıları darpaça kotların altındada çok sewiorum yaa portföy çantayla beraber:kedi: yaw erkek takımlar ne alemde kuzum?

aynen canım çok beğenerek aldım ayakkabılarımı gerçekten.. kotun altına giydim dediğin gibi anında değiştiyor insanın havasını:kedi:zemuszemus canım biz kığılıdan aldık takımı 279 a ama gerçekten çok hoş bir takım ... networka girdik,pieerre cardine girdik,damat a filan hespine dolaştık ama en güzelini orda bulduk .. gayet güzel bri takım aldık ama fiyatlar 200-300-400 vs artıyor gittikçe...

çilekkk orda gerçekten çeyizlik şeyler var cicim bulrusun merak etme... kazıklanmayaın hee iyi pazarlık edin orarlda 10 dan açıp fiyatı 3 e iniriyorlar kaydirigubbakcemile3

ewet cnm öle ayrı bi hawa katıo insana tarz oluo:kedi: ya bizde nişanlıma damatlık bakmıştık, damat'tan çok istio oranın kesimleri tam aradığımız model.. hani italyan kesimler warya, ceket boyu kalça bitiminde olan.. fiyatlar nası die merak ettimde?? damatlık gelinlik oldumu uçuo fiyatlar yaa :çok üzgünüm:

X