Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yaw ben diom anne anne die dönüom ortalıkta, hiç zorlanmadım.. annem nişandan önce hep tembihlerdi kızım hep anne de sakın çekinme çok mutlu eder kayınwalideni falan die hep sölerdi, etkisi olmuş sanırım kaydirigubbakcemile3

ben geldimmmmmmmmmmmmmm offf çok yurgbunm canlarımm alışveriş günüydüü bugün biliyorsunuz amann neler aldık nelerrrrrrrrrrrdelikafadulden

ya ben 4 günlük nişanlıyım :roflol:
pazartesii kayınvalidemlere gittim flash diskete resim ve video almak için nişanlımla buluşup gittik. 20 dk fln oturdum. kapıdan çıkarken hadi öpim anne dedim gülerek:))) 2 görümcem vardı gülüştük biraz :kedi:

kaydirigubbakcemile3 erken başlamışsın :))

ayyy kızlar uzaklıktan bahsetmişsiniz.ben manisadayım sözlüm trabzonda yok benden uzağı

ben geldimmmmmmmmmmmmmm offf çok yurgbunm canlarımm alışveriş günüydüü bugün biliyorsunuz amann neler aldık nelerrrrrrrrrrrdelikafadulden

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
Hadi anlat hepücüğünü :))
Fotolar var demi delikafaduldendelikafadulden
Çok sabırsızlandım Şeniz

yaw benimki aramıo ama :çok üzgünüm: ben arıom genelde zaten nişanlımla konuşurken alıo hemen tlf aramasına gerk kalmadan. yada aç bilgisayarı konuşalım diomuş bazen öle konuşuoz msnden..
kızla kıymetelerini bilelim wala ne kayınwalidele war anammmmm:1shok::1shok:

bakalım ben kolay söyliyebilicekmiyim onlarda ilgileniyo saolsunlar biyere gittikleri zaman benide götürüyolar çağırıyolar illa ben izindeyken eriklide yazlık kiraladılar ellerinden gelse benide götürüyolardı .)

graceeemmm çabuuukk yaaaaazzz foto ekleee yap bişelerrrdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

başlıyorum kızlarr önca foto yüklüyorum az bekleyin ayyyyyyyyyyyyyyyy yüzüklerimizi aldıkkk :asigim::nazar:

ayyyy dur çekirdek alim geliimm gracem çok heyecanlandımm:roflol:delikafaduldendelikafadulden

dijital makinalarla cektiğiniz fotoları zor yüklüyo sistem.
Onu paintte acıp küçük bi çizik atıp.Farklı kaydedip yüklerseniz daha çabuk oluyo.Bilginize efenim:))

ben resim düzenleyicisinden yapıyorum dilom 3 mb lık fotoyu 115 kb ye indiriyorum valla çok iyi oluyo

gracem çok hoş çok güzel güle güle giyin inşallah. içinde rahatsa ayakların sorun yok

X