Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

çileğim heyecan yapıyorum hep rüyamda şu anı görüyorum:

işte otelin odasından çıkma vaktimiz gelmiş biz elele tutuşmuşuz giriş müziği çalıyor...alkışlarla içeriye grerken kalbimin yerinden fırlayacağını düşünüyorum .. hep rüyamda bile bu anı görüyorum ... :kedi:delikafadulden

çarşamba alacağım ayakkabımı magicim...büyük ihtiml ayakkabı dore taşlı birşey olacak...

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ayy dünde ben rüya gördüm ama çok kötüydü :jeyyar: kaydirigubbakcemile3
Kız ben rüyada bile göremiyorum o anı

dore olması ii olur canımcımm eteğinde dore taşlarla tutturcam demiştin ya uyumlu oluryerimseniben
cnm elbisen çooook şık we yakışmışşş,, opuyorumnanaktan

gracem bende öyle rüyalar görüyodum hep. kendini sakin tutmaya çalış.
emcim elbise mükemmel bayıldım

valla bana stres basmaya başladı diloom napcam bilemiyorum uyuyamıuorum geceleri nasıl olacak şöyşle mi yapsam böyle mi yapsam diye bukdr düşünmek iyi değildr :mymeka:

bu da ayakkabılarım

Eklentiler

• $kıyafet 034.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 14
ayakkabılar da süperr bayılıyorum şu saten gibi duran ayakkabılara çok şıkk maşallah

ayyy benim aşkım gece gece radyo programını arayıp aç kaldık diyenlere yemek götürüyo şimdi delikafadulden :roflol:
Çatladım gülmekten yaaaww

ayy alem fm de zeki var onu aradılar biz aç kaaldık diye kaydirigubbakcemile3 bizmkinin bölgesiymiş oda tutup pilav almaya gitti onlara :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…