Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

french yaptırman güzel olmuşzemuszemus... hani yüzüklerin fotosu .. azcık anlat bakalım detayları zemuszemus

çilekkkkkkkkkk harikasın tatlım:nazar:zemuszemus
elbisen çok güselmiş , nişanlınla çok yakışmışsınız , pasta yerken değilde pasta yemeye çalışırken desen daha doru olar tatlım kaydirigubbakcemile3 ayyy pastanızda çok leziz görünüyooocokacimcoook Cnm bnm Allah tamamına erdirsin. Tekrar tebrik ederim..a.s.

kızlar yazıcam hepsinide
dilom yok o annem değil sağ taraftakiler halam. o gözlüklü oturan bayan beni isteyen amcanın eşiydi.

şimdi takı olarak
nişanlım 1 bilezik, annesi1 bilezik, babası 1 bilezik taktılar
bizim taraftan annem 1 bilezik, babam 1 bilezik, abim kalın burma bi bilezik taktı
11 çeyrek takıldı 150 tl de para takıldı :kedi:

Aboowwww duruşunuza gurban opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
Maşallah canım benim :asigim::nazar:
Çok yakışmışsınız
opuyorumnanaktan
Ah ulen ahhh pastaya bak keşke bende olaydım orda :nazar:
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım benim :asigim: a.s.
seni yerim ben :) çok tşk ederim cnm bnm.
cnmm çok hoş olmuşun herşey gayet güzel kıyafetn çok yakışmış.. opuyorumnanaktan
çok sağol bitanem
çok güzel olmuşsun cnm allah mesut etsin allah nazarlardan korusun
amin canım darısı tüm bekarlara
amanınnnnn maşalalhhh delikafadulden ne güzel de yakışmış fuşya renkler... çok güzell cicim herşeyy ama yüzükler takılırken resmin yok bacım ? buarada kravat süper olmuş ... saçında yüzüne çok yakışmış ...
o takı takan kayınvaliden mi?
evet cnm ya kravat çok iyi uydu ben tesadüfen görüp almıştım. var cnm resimler varda kuzenimdedir byk ihtimal.
çilekkkkkkkkkk harikasın tatlım:nazar:zemuszemus
elbisen çok güselmiş , nişanlınla çok yakışmışsınız , pasta yerken değilde pasta yemeye çalışırken desen daha doru olar tatlım kaydirigubbakcemile3 ayyy pastanızda çok leziz görünüyooocokacimcoook Cnm bnm Allah tamamına erdirsin. Tekrar tebrik ederim..a.s.
elisam canım benim çok teşekkür ederim. amin.
Arkandaki siyah elbise sarı saçlı anneciğin mi ???
yok annem değil dilom

şimdi takı olarak
nişanlım 1 bilezik, annesi1 bilezik, babası 1 bilezik taktılar
bizim taraftan annem 1 bilezik, babam 1 bilezik, abim kalın burma bi bilezik taktı
11 çeyrek takıldı 150 tl de para takıldı :kedi:

:nazar: maşallah maşalllah
:jeyyar: kırışalım mı :jeyyar: :roflol: :roflol:

kızlar çeyrekleri götürdüm kalın bi bilezik aldım 22 ayar
50 tlde kuyumcuya borçlandım :roflol:

X