Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben kuaförden beri yanındaydım arkdaşımın.. makyajını yaptılar saçını yaptılar ama nişanım var demedi malum şartları biraz zorlayarak nişan yaptılar.. o da bnm meslektaşım öğretmen.. eşi de fizik öğretmeni kendi de edebiyat öğretmeni.. işte sonra damat geldi beni ve arkdaşımı kuaöfrden aldı fotocuya gittik foto çektirdiler.. sonra nişanı evde yaptılar daha doğrusu evin altında boş bir dükkan vardı orda yaptılar.. oraya çıktık biraz erkek tarafı geç geldiler 3 e doğru geldiler...onlarda ekeğin çeyizinde ne varsa nişanda kız tarafına getirilirmiş... birsürü çeyiz geldi kız evine.. işte patikler,başörtüler,nevresimler.. hatta arkdaşım dedi ki benm bile bukdr çeyizim yok diye..güldük baya.. onların adeti öyleymiş erkeğe baaya çeyiz hazırlanırmış.. ne var ne yok getirdler kız evine serdiler.. sonra nişan başladı... yüzükler takjıldı ve oynamalr başladı.. ben baya bir gün yorgundum dedğim gibi hem uykusuzdum hem yorgundum o sebeple hoş çıkmmışım fotolarda...

nişan var demezsen daha ucuz yaparlar dimi pişman oldum ben de söylediğime aslında neyse geçti artık.

benim sçaımı salon yaptırıyodu anlaşmalı olduğu kuaförede allahtan kendi kuaförümde sadece makyaj parası alıyolardo 30 ytl makyaj parası verdim okadar

ben kıyafetimi kuaförde giyeceğim kızlar yani bana dekolte makyajıda yapacaklar boyunma omuzlarıma filan o yüzden ben pedikürr manikür makyaj saç dahil 150 ye anlaştım

gracemm beni yenigördüm fotolarıı. hiçte öle dediğin gibi çıkmamşın gayet hoş we duru görünüosunopuyorumnanaktan
wayyy demek öle erkek çeyizi falan baya bişeler oluomuşş haa şaşırdım walaaa benimkininde warmı acaba çeyizi olcakmı düğüne acaba merak ettimkaydirigubbakcemile3
buarada benim bi arkadaşımda nişan dememişti saç yaptırırken daha fazla para alıolar die.. benim nişanımda 3 kişi herşey dahil 80tlye çıktık kaydirigubbakcemile2

saol tatlım uyksuzluğun izleri güya saçıma fön filan çektrdim ama sıcaktan toplamk zorunda kaldım ...makyaj flan çok az yaptım...öyle işte...
baya kız evine çeyiz geldi cicim hemde baya teferruatlı geldi... hatta halılarıda getirmek istemişler arkdaşım istememiş...

evet nişan saçı gibi şeyler söylemzsen daha farklı fiyat alıyorlar tabiiki..

kızlar selam
artık aranızda son 2 haftadan daha az bir süre kala daha aktif olmak istiyorum
öncelikli sorunum
1 acil klio vermeye çalışıyorum var mı böyle derdi olan
2 bursada saç ve makyaja güveneceğim kuaför arıyorum
yıllardır gittiğim kuaförle arkadaş gibiyiz ama aile problemlerinden çok saldı istemiyorum onuı

gayet güzel görünüosun fıstıkkkaydirigubbakcemile5 amanın neler warmış öle çeyizde yaaa halılar falan kız tarafını geçmiş deseneeekaydirigubbakcemile3 benim kuaförüm 16yıllık arkadaşım olduğu için öle cüzi bi miktar aldı yoksa çok tutardı çook, bide bende bi elti wardı maşşalah sanki nişanlanan o görmen lazım yaa kaydirigubbakcemile3.. gelin başı bile normal topuz olddğu halde 250 diolar burda:çok üzgünüm:
bende kuaförde giydim elbsemi ordan beri doğruca stüdyoya foto çekimine, sonrada o kılıkla yemeğe gittik arabaya park yeri bulamayınca öle gezdim caddedekaydirigubbakcemile3

canım hoşgeldnnn opuyorumnanaktan hadi bakalım heyecan doruktaazemuszemus
1- cnm kilo derdim şuan yok ama 2 sene önce çok kilo almıştım şok olmuştum hatta kendime okdar yanii.. 2ayda 7 kilo wermiştim çok şükür atlatmıştım.. kaç kilo wermek istiosun 2 haftada ona göre??

ya sizin kuaför paralarınız iyimiş.biz baya kazıklanıyoruz galiba sadece saç ve makyaj 170 postij kirası da dahil. yanımda kimseyi götürmücem galiba sadece 1 arkadaş o da yardımcı olması için.bakalım 2 kişi kaça çıkarız. orda giyincem ben de çünkü ordan direkt fotografçıya gidicez.

em4561, pahalı fiyat vermişler sana şekerim .
benim saç + makyaj 70 di galiba. postişle beraber.
ama benim kuaförüm tanıdıkdı baya indirim yapmıştı.

1 agustos-melisim-söz
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
8 agustos-em4561
8 agustos-snmery
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom.

Son düzenleme:
em4561, pahalı fiyat vermişler sana şekerim .
benim saç + makyaj 70 di galiba. postişle beraber.
ama benim kuaförüm tanıdıkdı baya indirim yapmıştı.

ya işte benimki tanıdık değildi.ilk gidiyorum pahalı bi yer.zaten fazla seçenek yoktu.ama kadın güzel yapıyo ondan gitcem.pahalı olucak işte.

benimde nişanım bu ayın 15deydi çokgüzel geçti bile bakalım düğün nasıl geçicek =)

avatarda var foto ama boydan olanları fln koymadım buraya =) net ortamı nede olsa bu arada tşkr ederm darısı başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…