Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

yeşilim çok tşk ederim bitanem
erkek tarafından anneannesi, teyzesi, yengesi (dayısının eşi) bana bohça yapmışlar tülbent, patik, lif, havlu, atlet takımı gibi şeyler koymuşlar. anneannesi uyku seti almış bide o geldi kaydirigubbakcemile3
güzeldi herşey ya şükür atlattık geçti :)

aman ne güzel ya şimdi nasıl hissediyorsun kendini:) taze nişanlı bir bayan olark?

bilmem ki cnm :sm_confused:
tarif edilemeyen bi duygu değişik bişey :)kaydirigubbakcemile3
ama mutlusun yani:kedi:

birde nişan gecesi bilezikleri çıkarmadan uyudum :roflol:sanki böyle yeni evlenmiş gelinler gibi :roflol:çok güzeldi ama. sonra ertesi gün çıkardım sevmem böle şeyleri ama hevesimi aldım 1 gece kaydirigubbakcemile3

bnde hıc sevmem ama artık mecburen bi yerlere düğüne falan giderken takıyorum:kedi:
maşallah sana güzel takı da takılmış opuyorumnanaktan güzel günlerde kullan hepsini janım

ben geldimm.... kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nerdesiniz çilekk , cadııı hayırlı olsun bitanelerim Allah tez zamanda tamamına erdirsin....hanii foto hani foto :eek:lmaz: geçmişi okumadım varmıydı foto?

cnm ben anlattım biraz olanları ama resimleri yarın çünkü çok hastaydım giremedim nete makinede ablamda ancak yarın atıcm

gracem, psigom çok tşk ederim. resimlerin bi kısmı kuzenimde, bi kısmıda nişanlımın digital fotoda. akşam flash diskete atıcak bana
stüdyo resimlerimizde 1 hafta 10 güne kadar hazır olurmuş.

geçmiş olsun canım benim aman dikkat edin kendinze nazara geliyorsunuz öyle günlerde bütün gözler sizin üzerinizde çünkü...bekliyorum dört gözle resmleri...

bohça resmimi konuldu geçmişte kaçrımışımmafoldumben

merakımız dinsin biraz diye 3-5 ekleyin kızlar ya elinizde nlr varsa çok merak ettim hemen silmnişssinizmafoldumben

evet canım bohça resmi koydum kaldırdım ama. akşam resim koyunca tekrar eklerim bi kaç tanesini.

canım ben koyunca sen göremden kaldırmam söz

yarın olsada atsam diye bende sabırsızlanıyorum
bende çileği çok merak ediyorm

tamam şekerlerim benim çok mutlsunuz maşallahh allah daim etsin ne güzel yaa heyecan dolusnuz zemuszemus

ben geldiimmmm..
cadısılaaaaaa nişanlı hatuunnnn geçmiş olsun cnmmm we kocaman mutluluklarropuyorumnanaktan

X