Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

walla bana da öyle geliyor... biz ikimiz bu topiğin demirbaşı olacağız... :çok üzgünüm:

ya bak ben ilk istemeye gelcekler die topik açmıştım taa şubatta.6 ay geçmiş
sanki dün gibi:ecrin_bebek:
nişanımız bitince yok askere gitti yok izne geldi yok şu çeyizi aldık yok şu gelinlik
modelini beğendik yok şu yok bu derken zamanı geçircez.
ben ayrılıktan çok korkuyorum.
rabbim ayrılığı bizden uzak etsin bu 2 seneyi ağız tadıyla sabırla güzelce hazırlanarak geçirelim inş.:Saruboceq:

ben daha önce sözlenıp ayrıldım 6 ay sözlu kaldım 7.ay nışan ıcın herseyı hzrladık nısanlık davetıye yer falan neyse olmadı ayrıldık
düğünde nışandan 1 yıl sonraydı

sımdık kendıme geldım arayı uzatmamanın daha ı olduğunu anladım 9 ay olcak bızm düğünle ama o bıle bana cok gelıyo keske karsı tarafn bı evı olsaydı ınanın esyaya bakmaz 2 ayda evlenırdım ama kırada oturcaz ve aılesı yardım edeer mı bılmem bı ışık bıze yeterlı
yoksa benımkıne kalsa bıdahakı ay düğün olcak yavas yavas alcakmışız herseyı

böcüğüm özel değilse anlatsana biraz.kaç senelik bir ilişki sonucu sözlenmiştiniz.
neden ayrıldınız?

evt aslında öle bız tanıstık o gun karar verdık evlenmeye benım aıleme demem 1 ayı buldu 1.ay sözlendık :lepi: bıde aılem ıst da deıl olsa herhalde hersey daha hızlı olurdu
cok korkuyorum ayrılıktan ben bıkez yasadım cunkuı
ama ınan ıyıkı ayrılmışım dıyorum suan cok mutluyumrabbım hayrlısını versın ınş
sevgımız hıc azalmasın yeterkı

böcüğüm özel değilse anlatsana biraz.kaç senelik bir ilişki sonucu sözlenmiştiniz.
neden ayrıldınız?

3 yıllık bı ılıskımdı cnm cok guvenmıstım ona hatta 1 yıl pesımde kostu ben ozmn oss hazrlanıyordum umursamadım ınan kapımda yattı aska hıc ınanmayan arkdaslarım bıle bu sana asık dedı
sonra sevmeye basldım 3.yıl sözlendık ve o an cok değiştı
akresf falan oldu
okadr ılgıszdıkı aslında anladım ayrılık yasıycamızı ve mutlu olamıycamı
neyse nışan ıcın hazrlık edıyorum gelıp bakmadı nışan mekanına nısanlığıma herseyı tek basıma ettım
ozmn tabı ınsan dıo olsun falan neyse bı aksam geldı 30 hazırandı gcen yıl yapamıycam ddı bende gule gule dedım bıttı ama cok uzuldum ağladım ama hep hayrlısnnı dıledım
bı sbh kalkıtım baktımkı sacımda beyaz var:1shok: noluyo dedım o sana değer verse sevse yanında olur ve gulmeye baslaıdm
ve bu yıl aynı gun aksamı hayatımın anlamı ıle sözlendım:asigim:
ılk gorduğumde ıste bu dedım
ve resmımızı gorduysenız cok yaksııyormusuz:asigim: eskı sözlum cok uzun boylu zayf tıpsızdı :dilcikar:
allahım ayrılık yasatmasın kımseye:Saruboceq:

kızlar aynı korku bende de var.. ve beni çok şey düşündürüyor ... askerlik dönüşü nasıl olacak ? değişebiiliyorlarmış... sonuçta arada ayrılık olacak ve biz bu 5 sene içinde herşeyi yanyana hiç ayrılmadan yaptık... şimdi ben düşünemiyorum nasıl olacak bu ayrılık bu uzaklık... sonrası ayrı bir dert yani...

kıslar nette biraz bakındım gelin topuzlarına filan benden size küçük bir tiyo mutlaka nişanda olsa gelin içinde kına içinde önce den sacınızı nasıl yaptırmak istediğnizi belirleyin yüz şekilinize uygun bişiyler seçin, benim nişanda saçım 2 kere yapıldı son yaptırdığımda içime sinmedi ama vaktim yoktu şimdi bakıyorumda keşke elimde birkaç model resimle katologla filan gitseydim dedim birde saçlarım dalgalı -kıvırcık ama hemen şekil alır zaten kuaförde şaşırdı cok sıkıntı çekmeden bozup ikinci modelle geçtiler ,
birincisi hiç yüzüme yakışmamıştı ikinicisi güzeldi ama zaman olmadığından alelacele toplandı :çok üzgünüm:

he şunuda unutmayın acı ınsanı olgunlastırr mutsuzluk olmadan haayatta mutluluğunn kıymetını bılemeyız

bana cok dedıler 1 haftada ınsan sözlenır 4 ayda evlenılır mı maddı acıdnn ı olsa durumumuz ben 1 ayda onunla evlenmeye razıyım
ben 3 yıllık ınsanı tanıyamamışım
evlılık şans ısı hayrlısını dıleyın ınsan aynı yataktakı kocasını tanıyamaz oyuzden guven cok onemlı
ılıskının ayı yılı deıl sevgısı onemlıdır

canım eğer şimdi mutluysan hakkında hayırlısı olmuş.
ayrılık gerçekten zor.bende sözlümle 1 yıl ayrıldım.ama yapamadık.şimdi nişanlanıoz o bir yılı nie yaşattık birbirimize dioz.
allah herkese hayırlı günler nasip etsin:Saruboceq:

evet aynı dertler bendede var.
çok korkuom değişmesinden.inş. askerlik onlara olumlu katkılarda bulunur.bian evvel gelip evlenmek isterlerkaydirigubbakcemile3

canım bende sen gibi korkuom o yüzden elimde modeller ve makyaj stilleriyle gitcemmm.

evet canım çünkü beğendğimiz modeller bazen yakışmıyor bize...ve şaçta güzel olmazsa insan hiç güzel olmuyor yaa saç gösteren çünkü... inş problem yaşamam korkuyorum:Saruboceq:

kesinlikle ... ama insanı işte yuva kurma isteği bir sarıyor anltamam... çok şükür bizim arazmıda çok uzun süredr devam eden bir ilişki sorunsuz .. iştee artık yuvamda kocişimle olmak istiyorum :kedi::kedi::kedi: gerçi o benden daha çok istiyor devamlı diyor ki şu haytta tek isteyceğim şey seninle biran önce evlenmek... :asigim::1hug:

canım geçmişi okuyordum ya. kaynatmışsınız yetişemedim.
napım psiqom kayınvaldeme gittik işte annemle birlikte oturduk geldik. başıma gelmedik kalmadı tabii :)
mutfağı bana bıraktı ne nerde bilmem zorlandım biraz o oturdu hiç yardım etmedi ne nerde onuda söylemedi nişanlım olmasa işin içinden çıkamazdım en son kahve fıncanı arıyordum :):):)
benden size tavsiye nişandan sonra giderseniz haızrlıklı olun böyle şeylere.

benimki pek öyle mutfağı bırakırmı bilmiom:S
gittiğimde yanına gidiom yardıma ama:S

ben dedim yardım edim die tmm dedi bıraktı beni gitti :) onu yap bunu yap dedi gitti salataya tuz at tuzu bulamam pastayı kes pasta bıçağını bulamam börekleri ısıt fırın davul fırın hiç kullanmadım 2 saat onunla uğraştım dolmaları ısıt dolma nerde bilmem dolaptaymış sonra buldum. ocağın üstünde işaretler silinmiş 2saat ocak yakmaya çalıştım :) sonra çay yapcam çayı bulamadım servis tabağı ara bul.şekerlik nerdeydi derken kafam oldu bir duman zaten 2 dk bile oturmadım halalarda geldi 7 kişi hep hizmet ettim valla öldüm yorgunluktan :) en son kahve yap dedi işte cezve ile fincanı aradım :) haa bi arada kolonya aramıştım:) valla anladım ki gelin olmak ne zormuş ya insan bir seferlik yardım eder yerlerini öğretirdi bariii

psiqocum grace cim sakın korkmayın eğer sevgisine güveniyorsanız emin olun askerdeyken daha da cok size bağlanıp geliyorlar... daha bir sizi sahipleniyorlar uzakta oldukları için onlar daha cok korkuyor siz hep alıştığınız yerdesiniz o uzakta giden o olduğu için sanki unutuljakmıs gibi hissedip daha bir sevgi dolu oluyorlar...
siz hiç üzülüp korkmayın bu konuda tecrübeli biri olarak söylüyorum sadece geldiğinde daha kıskanç olucaklar kendinizi buna alıştırınzemuszemus

sonbaharcım e hadi hayırlısı kayınvaliden seni iyice benimsemiş ki hemen rahatca vermiş mutfağını genelde erkek anneleri pek yapmaz bunuzemuszemus

zeynepcim amma iş yaptırmış kıs kaynanan :)
ben olsam valla yapamazdım hiç anlamam zaten böyle şeylerden
aferin sana maşallah
ben sadece gidip yanında duruyom bide tabak getir götür yapıyom o kadar :)

ayyy canımmmm okurken arkadaşımın dedikleri aklıma geldi.
bana dioki sevinip durma görcem ben seni kolay sanıon iki dk oturmuon sürekli hizmet edion falankaydirigubbakcemile3
seninkini okurken bian kendimi canlandırdım gözümdee aman allahımmmmmmmdelikafadulden

canım içime su serptin.
inş dediğin gibi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…