Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlar dikiliyor elbism ayın sonunda provam var... davetiyemi seçtim işte.. büyük olcak galiba.. dışarda olacak... saçımı bilmiyorum.... makyajımı bilmiyorum...:kedi:

9 temmuz-sebnem42 söz
17 temmuz-desibel'in oğlu
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
26 temmuz ya da 2 agustos cilek
8 agustos-em4561
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül...Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom

psiqo tatlım yastıgın şahane ötesı gözlerım kamaştı resmen şaşırdım,
bizde tepsi adeti vardır tepsi içine normal örtüsü belki süslü örtü olur,
normal bir makas :) yüzükler o kadar
içine gü,l yapragı serpeceksen serpersın sadece onu bilirim ben :)

ama yastık şahane olmus satılıyor mudur kı ama satılanlar böyle guzel olur mu yaa
wallaha, bır de tek gece kullanılacak ama zaten her sey tek gece ıcın alınmıyor mu o aksamlarda:) hayırlısı olsun canım cok guzel, makası da sar tam olsun.

kızlar günaydınnnnnnnnnnna.s.
son 7 günnnnnnnnnnnnnnnnnnnndelikafadulden
sizin fikrinizi istiyorum.yastığın son hallerinin fotosunu koyuyorum.
makas üzerine çiçiek koyduk.annem ortadaki çiçeği turkuaz koydu.hem elbisemin rengi olsun hemde nazar bocuğu nietine diye.
sizce alakasızmı olmuş mavi çiçek.kaldırim mi dursunmufisfisfis

canım beğendiğin modeli çıktı al.kendin yap.yastığı çeyizciler dikiyor istediğin gibi.
ben öyle yaptım.malzemeleri kendim toparladım.hem senin emeğin olmuş oluyo.

canım saol.seninde davetiyen süper.:lepi:

canım benim çok saol.beğendiğinze seviniom.kaydirigubbakcemile5
son halinide koydum bakarsına.s.

hımm anladım canm bizde yastık değilde gümüş tepsi kullanılıyo.. ben gümüş tepsiye koymuştum yüzüklerii ama buda çok şekerrr :1hug:

canım bizdede gümüş tepsi kullanılır.ama ben bu gümüş rengi kuşlu yastığı
nette gördüğüm günden beri yapcam diodum.farklı oldu.bide kimse alışık değil.herkes beğendi içime sindi benimde inş. o gecede içime siner ve herşey hepimizin gönlünce olur:Saruboceq:

güzel güzel lilginçlikleri severim basit olmasından iyidr unutulmaz :))
ay bende dün rüyamda düğünümü gördüm..
ayy öyle bişeykiii bigünde hadi yapalım diyoruz kuaför arıyorum düğün yerini belriliyoruzz o akşamı kimseyi çağıramıyom arkdaşlarımı çok sade kimsenin olmadıgı bi düğün oluyo..
odkar üzülüyorumkiii bitince benimkinee bunu saymayalaım 1 ay sonra yeniden düğün yapalım diyorum...a.s ama okdar pişmanımkiii uyanında kocaman bi ohhh çektimm rüyaymış diye :roflol:

hayır olsun canım.inş istediğin gibi bir düğün olur.
bugünler telalşlıyız ya tuhaf rüyalar görmek normal.
benimkide görmüş kavga ediomuşuz bişi beğenmiomuşumkaydirigubbakcemile3
anneme anlatıom sabah çocuğu iice korkutmuşun rüyasına girio dio:kedi:

var cnm ustelık benım oturduğum cadde uzerınde sen buraya gelınce bana msj at lınk verım
el emeklerı bölumunde özge dıe bı arkdasın dukkanı var

benım adım yok:dilcikar: buyuk nışandan vazgectık aıle arasında 22 kasımda nışan ınş
10 nısanda düğün:lepi:

dememkki içten içe öyle bi korkusu oldu çocukta ya kavga edersek ya yolunda gşiteyen birşey olursa diyee.. kaydirigubbakcemile3
amaa bu zamanlar odkar kolay ilerliyoki allah yardım ediyo..
hiç sorunlar çıkmıyo..
sadece anlayış çok önemli... iki taraf içinde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…