Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

elbısem babetım yok,
yeni babet alayım bari 10-15 liliraaya,
elbise de denk gelirse alayım da bari daha hanım olayım
kot mot giymek kolay olanı, özenmek istiyorum :)
tesekkurler kızlar

Bence elindeki seyleri değerlendir boşa masraf yapma alt tarafı bir günlük bişey için.sen bilrisin tabi yinede

elbısem babetım yok,
tesekkurler kızlar

ya denemedim ama normalde kullandığım beden kadar aldım sen de öyle mi almıştın? rahat oluyomu peki bi soru daha:) yazılanlan msj lardan nasıl alıntı yapılıyor graceful

elbısem babetım yok,
tesekkurler kızlar

bişey değil canım... kaydirigubbakcemile5

ya denemedim ama normalde kullandığım beden kadar aldım sen de öyle mi almıştın? rahat oluyomu peki bi soru daha:) yazılanlan msj lardan nasıl alıntı yapılıyor graceful

evet canım aynı benden aldım 85 kullanıyorum ... ve biraz tenyapışıyor sıkıyor gögsünün altından da üstündende öyle oluyor ben gayet memnun kaldım... her kişinin yazdığı mesajın altında altıntı yap yazıyor ona tıkılıyorsun açılan cevap kısmnıa direkt cevabını yazıyorsun ..

ben de ilk görüşmeye kotla gitmiştim.zaten ordan yola gidecektim elimde valizlerle gittim kendini kasma bir kaç muhabbetten sonra rahatlıyorsun ama tabiki karşındakilere de bağlı

offf gerçekten körüm galiba teşekkür ederim canım seninde nişan vardı dimi ağustosta hatırlıyorum benim de 8 ağustos

ayy senide ayzalım ozman listemizeee :)

9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
26 temmuz ya da 2 agustos cilek
8 agustos-em4561
15 agustos-graceful
26 eylül...Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
esra-sonbahar aylarında
22 kasım -ugur böcegi

evet güzel oldu.hayırlısı bakalım hepimiz için. canım bi de bu sutyende 6 saatten fazla kullanmayın diyo yeni incininki.sen ne kadar kullandın ki fazla kullanınca düşüyormu acaba:)

yok canım 6 satten falza kullanmadım ama sanırım terle ve vucut ısısyla ilgili bişey olabilir çünkü yapışlanlı gibi bişey... düşmez tabiiki merak etme..

kızlar günaydınopuyorumnanaktan
dün gittim tek tek malzemeleri topladım.koştur koştur çeyizciye gittim.
yastık diktiriom.

bu yastığa benzetmek için uğraştık ama inş. burdaki gibi güzel olur.
yarın alcamalkisalkisalkis

kararsız gördüm kuşum fotolarını çok güzel olmuşsun kırmızılar pek yakışmış. nişanlınlada çok yakışmışsınız allah mutluluğunuzu daim etsin..

cok teşekkür ederim canım :kedi:

kızlarrr marhabaaa...
kararsız canım ne güzel olmuşsun öyle kırmızı elbisenle maşallah.
nişan çiçeğin de çok güzel.

saol tatlım opuyorumnanaktan

canım yastığın cok güzel bayıldım

çilek canım taşlı alyans istiyormuş sanırım bende senin gibi düşündümdaha doğrusu seçtiği modeller hep taşlıydı parmaklarımda ince benim düşün en küçük 7 numaraymış benimkisi özel yapıldı 6 numara ben taşlı aldım beyaz altın üstüne komple sıralı taş var diğer ksım ise sarı altın cok hoşuma gitti seve seve takıyorum taşları düşme riski evet var ama zaten kuyumcuda cüzzi bi miktara taktırabilirsin valla taşları düşecek diye hiç taşlı bişiy takmıcak mıyız canım

inş. pınarım yaaa.baya koşturdum bi görsen.
yok kuşu bul.yok kalbi bul.yok kenardaki tülleri bul.birebir aynısı olmaz tabide.inş. güzel olur.
yarın fotosunu çekerim

kızlarrrr son 10 günnnn:lepi:
bu haftayı bi geçirsem önümüzdeki hafta su gibi geçer demifisfisfis
yafu baya heycanlıyım bennn:dance:

günaydın bayanlar
psiqom inş istediğin gibi olur yastığın benim nişanda hiç aklıma gelmedi böyle şeyler ya:sinifsinif:
sonbaharben gene göremedim o gelini aman yaaaaa:s

çilek janım hadi hayırlısı olsun inş. hersey gönlünce olur
he bu arada baska kacırdıgım havadis var mı bilmiyorum kızlar:kedi:

he bide sey var tabı gracejım ya o bahsettnz sutyen hangisi benım sıkıstırmalı ya da işte toparlayıcıya o kadr ıhtıyacm var kı ama bircok sey deenedım hosuma gııtmedı:kedi bahsettıgnz nyedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…