Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

inşş canım benim hepimizin ki inş en güzeli olur... valla ben belki düğün yapmıcam o yüzden nişanı biraz büyüttük... davetiyemi işte perşembe gidip seçicem fotosunu çekerim sizler için...elbisem straplez altı belden biraz aşağıdan kabarık olacak eteğini toplayacak aralrına taşlar koyacak ama tam bilemiyorum bir model beğendim ona göre dikiyorlar ancak provada göreceğim

elbiseme 1 kere gittim provaya şu renk olacak

Amin çilek :Saruboceq: hepimiz için hayırlısı :Saruboceq:
Canım rengi güzelmiş.:kedi:
Beni beni kilolu gösterecek her kıyafeti tercih edebilirimkaydirigubbakcemile3

diloom bence başka modellere yoğunlaş bu çok terich edilen bir model tabii karar sizin ama ...

diloom bence başka modellere yoğunlaş bu çok terich edilen bir model tabii karar sizin ama ...

Valla biz bi araya bi gelsek gidip kuyumcudan bakıp karar verecez ama :gitme:
İşte önümüzdeki ay görüşecez ozaman kuyumcuya gidecez seçim için.
Bunu internetten bakıp beğendi.

diloom canım o model her kuyumcuda var özel birşey istiyorsan fikir değişebilir ama sorun değilse model olarak güzel.
Graceful tatlım senin beğendiğin yüzüğün taşlı kısmı var ya benim yüzüğümün oratsındaki hali öyle taşlar arasındaki işlemeler hoşuma gitmişti benimde

:gitme: sade seviyo beyfendi.
ama ben dudak bükersem istediğimi almak zorunda :sinifsinif: kaydirigubbakcemile3

kızlar ben de bir kaç hafta içinde sevgilimin ailesine yemege gidicem ne giyeyım ne süsleneyım ne yapayım
nasıl oturup kalkayım ne zamandır geciktiriyorum bu yemek işini korkumdan ama artık gidicem

ne giyeyim sizce nasıl oturup kalkayım ne konuşulur ?

Valla içinde rahat edeceğin tarzda bişeyler giyin.
Nasıl oturup kalkayım da ne demek olduğun gibi görün zaten laf kendiliğinden açılır rahat ol.kaydirigubbakcemile2

Valla içinde rahat edeceğin tarzda bişeyler giyin.
Nasıl oturup kalkayım da ne demek olduğun gibi görün zaten laf kendiliğinden açılır rahat ol.kaydirigubbakcemile2

neyle rahat edılır kı
bol kotum var etek gibi, üzerine de badi mi giyeyim
elbise babet daha mı hanım olur ki elbise mi alsam acaba?

ya ben bişi anlamadım nişandan.güzel oldu herşey aslında.planda yapmamıstım zaten.
Ama nişandan sonrası berbat geciyor.
ben diğer nişanlı kızlar gibi öle şımaramıyorum
herşey ters gidiyor. pfff. senağlama

ne konu konusulur ki
hava su
iş güç
aile ? neler konusuluyor mesela?

canım annaler babalkrdan konuşulur memleketlerden konuşulkur işten güçten konuşulur ... vallaa kendine neyi yakıştrıosan onu giy canım elbise tabbiki anneler üzerinde daha etkili oluyor hanım hanımcık diye.. doğal olmak en doğrus...

niye ki canım ters gidiyor ne oldu böyle üzgünsün?

neyle rahat edılır kı
bol kotum var etek gibi, üzerine de badi mi giyeyim
elbise babet daha mı hanım olur ki elbise mi alsam acaba?
Bence elbise babet iyi olur.
ama fazla abartılı giyme bence.ilk görüşme önemlidir.
Zaten havadan sudan işten güçten konuşma açılıyo canem sonra da vakit gecip bitiyo sositososito

CADIARZU sonrası neden berbat ki :sinifsinif:

kızlar konuyla alakası yok ama nişanda elbisemin içine giymek için silikon sutyenlerden aldım rahat olur mu kullandınız mı hiç? bi de bedenime göre aldım ama küçücük bişe anlamadım yani

elbısem babetım yok,
yeni babet alayım bari 10-15 liliraaya,
elbise de denk gelirse alayım da bari daha hanım olayım
kot mot giymek kolay olanı, özenmek istiyorum :)
tesekkurler kızlar

kızlar konuyla alakası yok ama nişanda elbisemin içine giymek için silikon sutyenlerden aldım rahat olur mu kullandınız mı hiç? bi de bedenime göre aldım ama küçücük bişe anlamadım yani

ben aldm cnm gayet kullanışlı onlar toparlyıcı oluyor biraz sıkması lazım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…