Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

gözlerim ağrıyo kızlar ben bu gece fazla duramıcam birazdan girerim yine makyaj bakıcam kendime maluumm kayınvaldeme gitcem ya değişik olayım:)

valla kızlar ist.da yaşamıyrm bilmem o dediğiniz yeri ama gittiğinz yerde aman bunun vitrininde bişey yok girmeyim die düşünmeyin aksine çok güzel şeyler çıkıyor ben elbisemi acayıp rüküş şeyler satan bir yerden aldım meğer içerde neler varmış:)

ok tatlım dinlen sen...

cilek belkide yeni sezon olduğu için açılmıştr yeni yeni ciciler gelmiştir... hadi bakalım paylaşrısın bizimle artık :):):)

Çilek sana çok hayatii bir soru soracam kaydirigubbakcemile3
Yastık mı tepsimi :roflol::roflol:
Yada pınarın ki gibi hem yastık hem tepsimi benim aklıma o yattım valla CADIARZU
dilom bilmiyorum ki cnm ben bakarım burdan yastık bulursam alırım bulamazsam bi tepsi alır süslerim artık kaydirigubbakcemile3
ok tatlım dinlen sen...

cilek belkide yeni sezon olduğu için açılmıştr yeni yeni ciciler gelmiştir... hadi bakalım paylaşrısın bizimle artık :):):)

tabiki paylaşırız canım benim
sen ne kadar içten bi kızsın öyle :kedi:

edıt: uzun dilom
kızlar bu arada bnmki maç yapıyo kalede sanırım ve yanlışlıkla beni aradı bende dinliyorum şu anda
şükrü saraçoğlundabile bu kdar kale yok olum diyo sesi geliyo :KK70:

dilom bilmiyorum ki cnm ben bakarım burdan yastık bulursam alırım bulamazsam bi tepsi alır süslerim artık kaydirigubbakcemile3

tabiki paylaşırız canım benim
sen ne kadar içten bi kızsın öyle :kedi:

:kedi: sen karar ver banada yardımı olur böylece sositososito
Kız graceful bende çok sevdim.
Çilak kafamız bir basıyo nan :kedi:

:

edıt: uzun dilom
kızlar bu arada bnmki maç yapıyo kalede sanırım ve yanlışlıkla beni aradı bende dinliyorum şu anda
şükrü saraçoğlundabile bu kdar kale yok olum diyo sesi geliyo :KK70:

:roflol: :roflol: Benide gece yanlışlıkla aradı travesti küfür ediyodu onu dinlediydim:roflol:

Çİlek ben burda albüm bölümünde birinin elbisesini görmüştüm çok güzeldi.
Beyaz rengi göğüs altından yeşil kurdelası vardı.
Sen görmüşmüydün o çok yakışmıştı.
Senin teninede yakısır bence.:kedi:

yok görmedim dilom
aslında belli bişey tasarlamak istemiyorum kafamda sonra mağazada baktıklarım hoşuma gitmeyebilir.
giricem mağazalara bakıcam hepsine hangisi hoş geliyosa deneyip alıcam kız

kızlar sizlere fikriler olsun bu sene düğünde dernekte giyicelek trend renkler şunlarmış... aklınızda bulunsun..

1.sırada çivit mavisi
gecemavisiabiyeelbisele.jpg

lacivertabiyegeceelbise.jpg

civitmavisiabiyeelbisel.jpg

2.sırada fuşya ve mor tonları
fusyaabiyeelbiseler.jpg

morabiyeelbiseler2.jpg

morabiyeelbiseler1.jpg

3.sırada zümrüt yeşili ve yeşil tonları
zumrutyesiliabiyeelbise.jpg

o gördüğün cancu olsa gerek canımcım.
Olabilir belkide ama çok güzeldi yaa :asigim:
yok görmedim dilom
aslında belli bişey tasarlamak istemiyorum kafamda sonra mağazada baktıklarım hoşuma gitmeyebilir.
giricem mağazalara bakıcam hepsine hangisi hoş geliyosa deneyip alıcam kız

Haklısın bende ordan alacam kıyafetimi inşallah.
Sen denemeyi yap ben yabancılık cekmem yeri söylersin gider alırım :))
Ben kıyafet sac falan değilde direk yüzük olayına bağlandım :)
Siz karar verdiniz mi

accık gözümüz gönlümüz açılsın dedim zemuszemus

wallaa kızlar istanbulda inanın yaz geçmiyor şuan izinliyim vakit geçiremiyorum evde napim bende gerçekten sizleri çok seviyorum iyiki varsınız vallaa hem hepimizin ortak pek çok noktası var birbrimize destek oluyorz ne güzel hem fikir alışverişinde bulunuyoruz..

Son düzenleme:

Haklısın bende ordan alacam kıyafetimi inşallah.
Sen denemeyi yap ben yabancılık cekmem yeri söylersin gider alırım :))
Ben kıyafet sac falan değilde direk yüzük olayına bağlandım :)
Siz karar verdiniz mi

tamam canım ben sana haber veririm.
biz yüzük baktık taşlı bi modeldi ön sırası ve arka sırası boydan boya taş vardı ortasıda işlemeli sarıydı :sm_confused:eek:nu alıcaz sanırım

kızlar bu yüzüklerdeki taşlar düşüyo mu ? bana taşlar gömük gibi geliyo düşmez gibi ama

canlarım valla benim yüzük işim son bir haftaya kaldı yani agustosun ilk haftasında alacağım ... elbisem dikilyor valla ayın sonunda provam var... saçım başım hiç bilmiyorum artık son dk ne çıkar ... nişanım dışarda olacak kızlar davetiyemi bastrcam işte bu hafta davetye dağıtırım artık önümzdki haftalrda benim hazırlıklarım şimdlk bukdr..

canım taşlı yüüzk kullanımı zor oluyormuş yani zamanla arasına takılmalar filan oluyormuş bişeyler giriyormuş ama düşmeyi bilmem canım... pek çok kişi taşlı modellerin kullanışsız olduğunu söylüyor ama bilemiyorumki..

accık gözümüz gönlümüz açılsın dedim zemuszemus

wallaa kızlar istanbulda inanın yaz geçmiyor şuan izinliyim vakit geçiremiyorum evde napim bende gerçekten sizleri çok seviyorum iyiki varsınız vallaa hem hepimizin ortak pek çok noktası var birbrimize destek oluyorz ne güzel hem fikir alışverişinde bulunuyoruz..
Şeniz
tamam canım ben sana haber veririm.
biz yüzük baktık taşlı bi modeldi ön sırası ve arka sırası boydan boya taş vardı ortasıda işlemeli sarıydı :sm_confused:eek:nu alıcaz sanırım

kızlar bu yüzüklerdeki taşlar düşüyo mu ? bana taşlar gömük gibi geliyo düşmez gibi ama
Para kıyarsan taşın düşmez kaydirigubbakcemile3
Bizde baktık hatta bizim sitede var fotosu dur koyayım onu düşünüyoruz çok beğendik :)

canlarım valla benim yüzük işim son bir haftaya kaldı yani agustosun ilk haftasında alacağım ... elbisem dikilyor valla ayın sonunda provam var... saçım başım hiç bilmiyorum artık son dk ne çıkar ... nişanım dışarda olacak kızlar davetiyemi bastrcam işte bu hafta davetye dağıtırım artık önümzdki haftalrda benim hazırlıklarım şimdlk bukdr..

elbisen nasıl.:kedi: merak ettim.davetiye nasıl basıldı mı çok pahalıya geliomu ya bende dışarda olsun istiyorum

graceful cnm inşallah herşey mükemmel olur :Saruboceq:
senin nişan büyük olacak belli

Benim aşkım bunu beğendi :)
Sizce nasıl çok basit duruyosa fikrini değiştireyim şimdiden :)

X