Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlar siz nişanlanıyorsunuz ben bile heycanlanıyrm insan yaşadığı o güne tekrar geri dönüyor

oyy hadi bakalımmmm kuşummm ayyyy hazırlıklar hızla başlamalı ayy ne giyeceksin en olacakk ... ben şimdiden bana daha çok var ama elim ayağım karışıyor... seninkine şurda azcık var

kızlar gelin bence takılan takılarla eve yapmış oldukları masrafı fazlası ile çıkarmış:)

maşallah canım baya takılmış gelin kızımıza saol zeynebim bir öncekini kaçırdım duvağını çıkarmış heralde gelin.. Allah mesut etsin canım darısı başına opuyorumnanaktan

annesi ablası bide kız kardeşi geldi
bizden 2 teyzem vardı abimin eşi vardı yenge demiyim şimdi ablam gibi çünkü :)
bide kuzenim vardı. çok güzel geçti herkes birbirini çok sevdi anlaştılar kaynaştılar hemen öyle işte şimdi bu hafta gelecekler yine ailece babası ve murat da olacak. çünkü babam ve abim tanımak istiyolar. :kedi:
ya onlar gelene kadar bi heyecanım yoktu şaşkın ördek gibiydim onlar geldi bileklerim dahil ellerimi hiç hissetmedim :roflol:ayaklarım havada gibiydi onlar gidene kdr öleydi :kedi:ama adım atıldı ya çok mutlu oldumkaydirigubbakcemile2

Çok duygulandım yaa :çok üzgünüm:
:asigim:
Hayırlısı olsun arkadaşım seni çok seviyorum nan :asigim::1rolleyes:Şeniz[/B]

çilek tatlım nasıl bişey düşünüyrsun nişanlık. bohça yapıcakmısınız.
canım işte evde olacağı için kabarık bişey istemiyorum. kadıköye çıkılacak alışveriş için. opera çarşısında çok güzel nişanlıklar var
bohça için bişeler alacaklar. bildiğiniz şeylerden alırlar

evet bende operayı dolaşmıştım ama baya pahalı gelmişti ve hep aynı tarzda saten tuvaletler vardı umarım canım bulursun tarzına gidebilecek bişeyler... ayyy hepimiz için herşey çok güzel oldun böyle biri sevincini paylaşınca vallaa içim açlıyor...

canım işte evde olacağı için kabarık bişey istemiyorum. kadıköye çıkılacak alışveriş için. opera çarşısında çok güzel nişanlıklar var
bohça için bişeler alacaklar. bildiğiniz şeylerden alırlar

tamam canım umarım herşey güzl geçer.

kararsızımız daha 1 günlük nişanlı :) maşallah

9 temmuz-sebnem42 söz
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
26 temmuz ya da 2 agustos cilek
15 agustos-graceful
26 eylül...Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
esra-sonbahar aylarında
22 kasım -ugur böcegi

valla kaldırdım tatlım ya. akrabamın resimleri çilek kaldırıyrm o yzden sizlere fikir vermek için koymuştum.
gracefulla akşamda gelinlik muhabbeti yapmıştık göstermek istedim gelinliğini.

Çilek sana çok hayatii bir soru soracam kaydirigubbakcemile3
Yastık mı tepsimi :roflol::roflol:
Yada pınarın ki gibi hem yastık hem tepsimi benim aklıma o yattım valla CADIARZU

evet bende operayı dolaşmıştım ama baya pahalı gelmişti ve hep aynı tarzda saten tuvaletler vardı umarım canım bulursun tarzına gidebilecek bişeyler... ayyy hepimiz için herşey çok güzel oldun böyle biri sevincini paylaşınca vallaa içim açlıyor...

tamam canım umarım herşey güzl geçer.

sağolun kızlar a.s.
ben baktım modellere ama fiyatlarına bakmadım. aslında çok çeşit vardı üst katlar olduğu gibi abiyeciydi kız değişik farklı şeyler gördüm bende aksine. belkide yeni gelmiştir:sm_confused:

X