Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

sende mi yaptın cnm nişan şekeri çok güzel oluyor ve de kokuyor :)
söz hazırlıkları bitti bir tek annem temizlik yapıcak evde bende izin alıp salı günü gitcem memlekte diğer herşey tamam sonrada nişan inşallah hayırlısıyla geçer...
:Saruboceq:

nasıl gidiyor söz hazırlıkları sebnem zemuszemus

Son düzenleme:
psiqo olmazzz kes pastanı sen.
bak benimde öle oldu telaş panik kestim yer dardı birde yere düşürdük ilk dilimi:):)
sonra temizlediler ama kes mutlaka içinde kalır kuzum ya pastasız olmaz.

evet sebnem yaptım suan 150 adet kutuda bekliyorlar 15 agustosta dagıtalacak ins... nece çok güzel bir detay... üzerinede kalp şeklinde kagıt yapıstırıp yazı yazdım ..''nişan törenimize katılan Askımızın ilk tanıklarına teşekkür ederiz...'' diye çok güzel oldular

evet graceful şimdi hatırladım görmüştüm bunları ellerine sağlık benimkini uğur böceğiyle yaptım ben kırmızı şifon kullandım sevdamızın uğuruyla diye başlayan bir söz yazdım matbaada kurdeleye bastırdım nişandan sonra resmini koyarım şimdi onlarda evde:)

koy canım bakalım ... ben zaten bu fikride kk dan aldım.. çok işe yarıyor ve çok hoş bir hatıra olacak gelecek misafirlere önce annem gerk yok filan dedi karşı çıktı ama şimdi iyiki yaptık farklı olacak filan diye birde kendi emeğimiz ... :enbuyukkk:

evet kesinlikle öyle
ilk önce banada aynı tepkiyi verdiler ama sonra cok güzel oldu
onlarında hoşuna gitti
sonucta bir kere nişanımız oluyor:)

aynen cicim... seninkine şurda azcık kaldı... ayyy heyecan artıyorrrrrrrrrrr...........

bu topicte de yani artık en fazla 3 k,işi filan oluyor niye böyle kızlarrr nişanlanacak yok herkesi gelinlik,ev,çeyiz derdi aldızemuszemus Alla allaa kızlarrrrrrrrrr nerdesinizzzzzzzzz

benimde şu takvimde acaba son 5 gün son 4 gün yazacak mı ... seninkinde son 6 yazıyor... ıNş herşey en gzel şeklyle olur en güzeli olur.. tadını çıkarrrrr fotolarını bekliyoruzzzzz

yazar canım inşallah
bendede 2 ay 10 gün yazıyordu diyordum benimde yazcakmı
bak yazdı bile....:kedi:

benimde şu takvimde acaba son 5 gün son 4 gün yazacak mı ... seninkinde son 6 yazıyor... ıNş herşey en gzel şeklyle olur en güzeli olur.. tadını çıkarrrrr fotolarını bekliyoruzzzzz

hoşbulduk canım.
iyi gidiyor
çeyiz telaşesi aldı üzülüyrm biraz korkuyrm daha doğrusu önümde epey zaman var ama yetişmicek sanki hiçbirşey gibi geliyor.
kızgınımda biraz nişanlıma aslında yine de üzmek istemiyorum onu

siz neler yapıyorsunuz kızlar.. az kaldı valla heycan doruktadır. ne güzel ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…