Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

o kadar uzamaz bizimki evde tadilat işleri var şimdi bi kısmı bitince söz veya nişan olur diye düşünüyorum konusu açılmadı daha

iyi diyelim iyi olsun esra.. yoğun günler geçiriyorum nişan üzeri kayınvalidem biraz rahatsızlandı,onun yanındayım hep.. çok şülkür mühim birşey değil ama işte ne de olsa stres yapıyor insan

oyy kusura bakma sen nasılsın demedi yaa.. bugün baya yorgunumda.. yok canım aslında tam belli dedğil teşhis edilmedi tam ama yarın belli olacak bakalım... idrar yolları problemi ...

önemli deil cnm aklın kayınvalidende inş kötü bişey çıkmaz cnm en kısa zamanda düzelirsengözlerimebaksanab

nasıl neler oldu var mı yeni gelişmeler yaşayan kızlar? sen burda mıydın gündüz?

gündüz yoktum ama geçmii okudum böcüğün sözü bu akşammış onu biliyorum sadece

hmmmmm hadii bakalımmm hyecanlı dakiklaarr vardır belki de bitmiştr bitmek üzeredir... hayırlısı.. foto koysa ve silmese en azından bu topic tutkunlarından herkes görene kadar meraklar dinse...

esra hep senle ikimiz kalıyoruz akşamları walla... çok yorgunum canım.. iyi geceler... umarım bözük fotolarını kaçırmam şimdiden tebrik ediyorum seni cicim ...

ama kimseler yokkii(

elisaam yazmıştım çeyiz topicine tekrar yazmıyom kuzum buraya aldıklarımı görmüşün kuşum zatenn..

psiqo da bir geldi bir gitti anlamadık ki bişey :KK43:

X