Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ben işlerden gıremıyorum kızlar herkes ya izinde ya hasta ne bilem bana kaldı tüm iş:s

sıcakta da girilmiyor nete ama arada girip bakıyrm bende. bugün çeyizciye gitceem bakim fikir edineyim hihoyyyt

savulunnn ben geldiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmm:lepi:
eelisam pınarım zeynom yeşilim organikim böcükümmm veee bütün sevgili arkideşlerimmmmmmmkaydirigubbakcemile5
leyn zeyno ben göremedim stüdyo fotolarını nolcek şimdiiikkkk:eek:klava:

kimseyi yakalayamıyorum yaaa durun size paylaşım yapım,

pazar günü nişanım varrr hepiniz davetlisiniz :lepi:

ayyy yanlışlıkla yazacaklarım bitmeden mesajı göndermişim,

Hafifde hastayım yarın sabah doktorda olacam nişanımda burnumu çekmek istemiyorum :umursamaz:

yaa bende hiö heyecan yok napıcaz alla alla,

nişan tepsimi evde süslücem ama nasıl bişiy yapıcam kurumuş gül yaprakları küçük mavi ve inci boncuklarla süslemeyi düşünüyorum nasıl bir deneyim akşam evde resmini koyarım başka fikri olan varsa söylesin lütfen

kararsızım hadi hayırlısı bakalım şekerim
sen elbiseni alyanslarını bize göstertmişmiydin , heç hatırlamıyom valla koysana elbiseni gülüm.

ben nişan tepsimi incilerle ve gül yapraklarıyla süslemiştim ama nişanlımın tarafı gelirlerken tepsi ve üzerinde yastık getirmiş onu kullandık , çokda güzel oldu

psiqom hoşgeldin :):) özlettin kuzum kendini koyarım tatlışım senin için sorumu şimdi yanii buu :)
kararsız hadi hayırlısı canım bekliyrz fotolarını

iyiyim tatlım sen nasılsın? çeyiz alışverişi yaptım bugün azcık çok mutluyum insanın evine bişeyler alması çok güzell yaa

bende iyiyim neler aldın bakalım evetya güzel oluyo böcüğün sözü bu akşammı yazmış ama tam bilmiyorum

benim daha çok var geçen hafta ailemle tanıştırdım ailesini ve damat adayını söz tarihi bile belli deil kışa doğru söz olabilir

cnmm geç olsunda güç olmasın değilmiiiyerimseniben
her anının tadını çıkar:asigim:

X