Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlar dün bir elbise beğendim giydim baktım tek kalmış ayırttım resmini birazdan koyucam pcye işim bitince fikirlerinizi söylersiniz bende çıkışta alırım

tepsimi çok süslemedim graceful tepsim gümüş ve altın rengi karışık kenarlarına çiçek ve nazar boncukları koydum resmını cekerdım ama tepsimi eve yolladım ben konyada çalıştığım için iznimde gitcem nişandan sonra koyarım resmini bakarsına.s

sebnemmm hadi hayırlısı olsun tepsini merak ettim nasıl bişey yaptın?

Selamlar opuyorumnanaktan
Bende eylülde nişanlanacam yardımlarınızı ve tecrübelerinizi esirgemeyim.:kedi:
Çok zorlu geçiyo suan mafoldumben

kararsızım hadi hayırlısı bakalım şekerim
sen elbiseni alyanslarını bize göstertmişmiydin , heç hatırlamıyom valla koysana elbiseni gülüm.

ben nişan tepsimi incilerle ve gül yapraklarıyla süslemiştim ama nişanlımın tarafı gelirlerken tepsi ve üzerinde yastık getirmiş onu kullandık , çokda güzel oldu

merhaba ben geldim sabahdan dokrota gittim alerjim var hapşırmakdan başıma ağrılar giriyor artık tamda nişan arifesinde :KK43:

tatlım elbisemi koymuştum yaa kırmızı tek askılı pc den sildim yoksa eklerdim yeniden yüzükler nişanlımda özel yapıldı bende haftasonu gördüm getirdiğinde resmi yok ama şeker pazar gününden sonra koyarım ,

tepsiyide evde kendim süslücem ya cok cavçatlı olmaına gerek yok sanırım 2 dk bişiy gözükecek zaten

merhaba ben geldim sabahdan dokrota gittim alerjim var hapşırmakdan başıma ağrılar giriyor artık tamda nişan arifesinde :KK43:

tatlım elbisemi koymuştum yaa kırmızı tek askılı pc den sildim yoksa eklerdim yeniden yüzükler nişanlımda özel yapıldı bende haftasonu gördüm getirdiğinde resmi yok ama şeker pazar gününden sonra koyarım ,

tepsiyide evde kendim süslücem ya cok cavçatlı olmaına gerek yok sanırım 2 dk bişiy gözükecek zaten

geçmiş olsun canım tepsinin resminide bekliyrz benim tepsime çok dikkat bile etmediler zaten neye ettiler ki tepsiye etsinler :umursamaz:

geçmiş olsun canım tepsinin resminide bekliyrz benim tepsime çok dikkat bile etmediler zaten neye ettiler ki tepsiye etsinler :umursamaz:

ayy canım benim yaaa etmişlerdir kıs etmememiş olurlar mı bitanecik gelin alıyorlar, ya annem tepsi süslenir mi öyle dedi de bilmiyorlar pek bende öyle eşin dostun nişanına katılmadım bende bilmiyordum kk da öğrendim 2 dk durup gidicek zaten CADIARZU

Dilocummm hayırlı olsun canemmm:1hug:
Sağol canım Şeniz
hayırlı olsun canım. hazırlık yapıyormusun
Hayır daha bi hazırlık yok.
Bizim ufak bi söz olmuştu ama yine gelip bi konuşulacak sonrada nişan yapılacak.
Yani ya aynı gün yada bigün sonra uzaktan geldikleri için.
Uff herşey havada asılı sizin yaptıklarınızı gözlemlemem lazım.
Çünkü hiç bişey bilmiyorum bu konularda :bbo:

Canım geçmiş olsun :teselli: bende tepsimi kendim süslemek istiyorum opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
X