Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

8 ay oldu cnm eltim tanıştırdı bizi çalıştığım fabrikada işe başlamıştı o zaman söyledi 2 ay çalışıp çıktı gelin aramaya gelmiş gibi bulgaristan göçmeni 89da gelmişler 3 kardeşler abisi evli bide kız kardeşi var ortanda oluyo kendisi

kızlar sabahdan beri düğünmekanı arıyorum ama fiyatlar almış başını gitmiş napcaz bilmiom valla

canım muhtemelen nikahdan sonra en yakın akrabalar ve arkadaşlar ile gidilecek yemekli bir organizasyon olacak.

istanbuldasın sanırım sosyal tesisleri araştrdın mı? beykoz sabancı,koşuyolu... uygun fiyatları oluyor... yaz mı olacak kış mı bilmem ama kadıköyde bir yer var otel olarak o da uygun sayılablir

istanbulda avrupa yakasındayım canım,
biçok otelle görüştüm, ataköyde garden doğa var orayla görüştüm ve topkapı sosyal tesisleriyle
aralarında en uygunu topkapı idi ,
sanırım orası olacak ama ben hala araştırıyorum tabiiki
birde sarıyerde istanbul vilayetler evi varmış yarın orayı arıycam bakalım ne dicekler

kolay gelsin canım ...umarım gönlünce ve bütçenize uygun biyer bulursunuz.. :Saruboceq:

buguhn gelıyolarr :kedi:
kuafore gıtım ağda yaptrdım cok cnm yandı ama 5 dk sonra gectı sacımı falan yaptrdıım ayakabı aldım
yemekler yapıldı
eda cuma gunu nışanlancaktı haberı olan var mı

aaaaaaaaa yok kimseden bir haber bilmem walla.. hadi bakalım inş herşey çok güzel geçer...

bugün herkes çok yoğun anlaşılan elisa,psiqo,sonbahar ,lepi,yemyeshill,bunebu kimseler yok...CADIARZU

iyi geçti cnm ben rahattım tanıdıım için babamın yanında sıkılırım diyodumda sıkılmadım annemler yemek yapmış tatlı sarma börek falan güzeldi iki tarafta sıcak kanlıydı

ee neler konuşuldu ciddi durumlar açıldı mı? bir problem olmadığına sevindim.. hadi bakalım hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…