Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

bende her seferinde heyecan yapıyorum biee gidiceğim zaman bugünde aynı şey geçerliydi ama herzamanki gibi boşuna yapmışım

evet ben dedim sana nekdr düşünsen de herşeyi kendiliğinden gelip geçiyor bişeyde anlamıyor insan...

daha ne olsun canım ... hem kendisine hemde evine hediye almışşsın ...

evet canım beğenir umuyorum..

aslında hiç heycan yapmaya gerek yok hiç bişey anlamıyorki insan heycanlanmayıp o anın tadını çıkarmak lazım aslında. ama elinde değil ki heycanlanmamak

benim herzamanki halim kendime laf geçiremiyorum eltimin kardeşinin düğünü vardı benide çağırdılar o zamanda aynısını yaptım çokta rahattım bugünkü gibi biyere çağırdıkları zaman gece uykusuz kalıyorum boşu boşuna

benim nişanlımın kuzenininde düğünü var haftaya ama gidemicem kalmam gerekicek.
şimdi daha yeni nişanlandık ne yüzsüz demesinler die gidemem kalmaya. aslında orda bulunmayı çok istiyordum neyse kayınbiraderimin nişanına giderim bende artık.

pınarım matematik ve anayasa tam bi fiyaskoydu.ama dierleri fena sayılmaz.
çalıştığım için doru düzgün hazırlanmmamıştımki

günaydın kızlar dün dolandın bütün fatihte ama istediğim gibi bir elbise bulamadım gerçi çoğu yerde kapalıydı gün geldi çattı ben elbisessiz kalcam
kızlar siyah nasıl olur sizce

bnde öle düşünüyorum ama bir tane siyah beğendi sadece oda siyah diye kararsız kaldım elbise bulmadım neyse birde işten erken izin alıp çıkım akşam kapanmadan osmanbeyden bakarım artık

bakırköyde daha çok çeşit bulmuştum ben fatihe göre
fatihde bi dayı butik var güzel modeller olan .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…