Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Merhaba Kızlar,

Bende 3,5 aydır nişanlıyım.Baya geç farketmişim bu konuyu sohbet epey ilerlemiş bakalım bi yerlerden yakalayabilecek miyim :)

dali gacı seni uğradığın yok tabi kaçırırsın:dilcikar:
birde pişkin pişkin gülersin :smiley-cool:

yok be güzelim tanışmaya gelecekjler ya onun telaşı var şuan o yüzden buraya gelip topiği sulandırmayım dedim.
ama 2 hafta sonra falan gelirim o zaman alışverişe çıkılacak falan detayları konuşuruz hepinizle :kedi:

yok be güzelim tanışmaya gelecekjler ya onun telaşı var şuan o yüzden buraya gelip topiği sulandırmayım dedim.
ama 2 hafta sonra falan gelirim o zaman alışverişe çıkılacak falan detayları konuşuruz hepinizle :kedi:

ßiRas qeç faRkettim ßRayı waLLa bnDe nişanLıyım:nazar::asigim: aLLah isin weİrRse ewLnicezz:asigim::1hug::nazar:

iyi geeler kıslar yarın napıcam bilmiyorum arkadaşım ve ailesi tanışmaya gelicekler acayip heyecan yaptım:eek::asigim:

iyi geeler kıslar yarın napıcam bilmiyorum arkadaşım ve ailesi tanışmaya gelicekler acayip heyecan yaptım:eek::asigim:

off şimdi ne hyecanlanmışşsındr ama inan bana canım ne olduğunu bile anlamayacaksın bunu unutma gelip geçicek her şey düşünüyosun bir anda öylemi olcak böylemi olacak diye ama bir telaşla gelip geçecek.. hadi hayırlısı söz nişan yakın mı?

söz tarihi belli deil cnm bakalım nasıl geçicek inşaat işleri var o bitmeden söz olmaz diye düşünüyorum bakalım kısmet heyecanlanmamak için aklıma getirmemeye çalışıyorum ama mümkün deil

ee tabii nasıl ne giyeceksin neler ayarladın? anlat biraz müstakbel eşinin ailes nasıl insanlar?

kot etek ve gömlek giyicem annem terlik almış görmedim nasıl olduğunu annemler istde deil tekirdağda yazlık var yzın orda kalıyolar bende hafta sonları uyduğu zaman gidiyorum çalıştığım için ne yaptıklarını bilmiyorum o yüzden hazıra konucam bu seferlik yazlığa götürücem onları hem gezmek olucak hem tanışma onlar için

oo süper canım hadi hayırlısı .. bugün erken yat barii iyice dinlen bakalım ve hep poziitif ol.. güleryüzünü eksik etme... Allah tamamına erdirsin inşallah..

bu gece zor uyurum ben bu hafta gece çalıştım 12 saat sabah 7de işten geldim 15te tekrara gittim 11de geldim gündüz uyuduğum için biraz zor

X