Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

elisaa ben despresyonun eşiğindeyim

evet 3.çokhos acık olsaydım kesin böle yaptırırdımmmmm

şekerim ben de 3,resimi götürmüştüm kuaföre biliyonmu
sonra öle olmadı ama çok güzel oldu genede

kızlar 3. modeli bende istemiştim ama sonra topuz oldu:):) yanımda da siyah gülüm vardı saç siyah çiçek siyah çok farkedilmedi psiqom tokacılara git uygun renkte kıyafete büyük güllü ya da çiçekli toka seç kuaföre götür taksın. eğer çiçek düşünüyorsan çünkü benimkide kendi aldığım at kuyruğu tokasıydı lastikli :):)

canım düşünüom bende turkuaz renkte bi çiçek.yada bakır tonda olabilir.ama işte
modeli güzel olsa bi.

kızlar bi kaç makyaj stili buldum.turkuaz:lepi:turkuazla yatar turkuazla kalkarım artıksırnaşık şey

tatlım kuaförünün makyajını önceden mutlaka gör ben çok büyük bir talihsizlik yaşadım. kuaförüm dedi ben profesyonel makyaj yapıyorum güvendim gittim çok güzel yapcam dedi siyah gece makyajı istedim kapadım gözümü boyuyor anamm gözümü birde açayımki birini başka birini başka boyamış çıldırdım tabii meğer bilmiyormuş yapmayı nie böle yaptın diyorum ben ikisine kuyruk çekmeyi bilmiyorum dedi hemen orda kendim yapabildiğim kadar bişeyler yaptım evim de yakın zaten iki adımlık bişey eve geldim üstümü değiştirdim hemen kendim yaptım tekrar. çok üzüldüm hatta nişanlıma sormuştum becerebilmişimmi die. fotolarımı alınca stüdyodan koyarım size orda belli bakın hem makyajıma yapabiliyorum mu kaydirigubbakcemile3

slm kızlar bende yakında nişanlanıyorum bu cumartesi tanışmaya geliyorlar cok stresliyim gercekten ne zormuş bu işler böyle yaşamadan anlayamıyor insan

2, süpermışş
tabı göz yapında ck onemlı ornek benımkı tatarlara benzıyo göz kapaklarım düşük olduğu ıçin uc noktaları aydınlık olan makyj secmem sart

ı aksamlar kızlar evden yazaırım artık

slm kızlar bende yakında nişanlanıyorum bu cumartesi tanışmaya geliyorlar cok stresliyim gercekten ne zormuş bu işler böyle yaşamadan anlayamıyor insan

hoşgeldin edaerkut aramıza.. heyecan hat safhada şimdi sende inş herşey güzel gider .. ne yaptın kıyafet saç? ayarladın mı herşeyi?

benimde 1 ay 24 günüm kalmış nişana şurdaki evlilik takvimi olmasa kaydirigubbakcemile3

benimde 1 ay 24 günüm kalmış nişana şurdaki evlilik takvimi olmasa kaydirigubbakcemile3

zaman çabuk geçiyor aslında c.tesi günü 25 günlük nişanlı olmuş olcam bende...
ama eskisinden daha zor geçiyr nedense daha fazla özlüyorum onun yanında olmak istiyorum zaman geçiyor ama 2 sene nasıl geçer onuda bilmiyorum.mafoldumben

bacı sen nerelerdeydın yaa
ama doğru senın düğün yakın hersey tmm mı cnm ev yerlestı bıtek ne kaldı düğün mu
gelınlığın bıttı mı resmı var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…