Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

güzel gidiyo elisaam çeyiz düzme işine girdik nişanlanmadan önce küçük ev eşyalarını aldık. fritöz narenciye sıkıcağı tost mak. su ısıtıcısı tencere tava vs.şimdi de mutfak için ufak tefek şeyleri alalım küçükler bitsin dedik sonra da para biriktircez. elektrik süpürgesi fln alcaz işte geldiğinde böle. rüyalarıma bile giriyo valla çeyiz düzüyordum zemuszemus

tatlişim çok özlüyorum.. uzakta olduğumuz özlem artıyor haliyle.. bende aynen sen gibi bi taraftan çeyiz düzmeye çalışıyorum.yerimseniben taçın kampanyası var belki duymuşsundur 3 al 2 öde kampanyası en son ordan 1 peluş, 1 örgü battaniye ile pike takımı aldımkaydirigubbakcemile3

canım yer yokki koymak için annemde süsünden ödün vermiyo kutu kutu istemem evde die mecbur para biriktircez aslında alcaktık şimdide taksitle dedik almayalım taksit parasını biriktirelim bi tek mini fırın var o da çok iyi bişey değil ilerde mikrodalga fırın alcam ama

güle güle kullan tatlım ya kaça aldın ben pek takip etmiyorum oraları daha almadım öle şeyler hiç şuanda bir kaç kursum var oralara çok masraf ettim:KK43: bitsin öle alıcam başlıcam artık evde eskiden aldığım bir iki bişeyim vardı. birde ben çok markalı şeyler almaya karşıyım. bilmiyorum ama okulda tasarrufu çok öğrettiler çok pahallı şeyler alamıyorum taç da pahallıdır haliyle tahminim

canım yer yokki koymak için annemde süsünden ödün vermiyo kutu kutu istemem evde die mecbur para biriktircez aslında alcaktık şimdide taksitle dedik almayalım taksit parasını biriktirelim bi tek mini fırın var o da çok iyi bişey değil ilerde mikrodalga fırın alcam ama

tatlım bizde beyaz eşyalarımızı aldık ve aldığımız yerde kaldı. sizde böyle yapabilirsiniz. sağlam , tanıdığınız bi firmadan alırsınız bir taraftan taksitlerini ödersiniz a.s eşyalarınızda o firmada evlenirken üst modeli ile dilerseniz deiştirmek kaydıyla kalır yerimseniben

tamam şekerim bekliyos meraklaa..
bi elisanın stüdyo fotolarını göremedik ama napalım istemiyo göstertmek :KK43:

taçında mı orgu battanıyesı cıkmış eğer taksıtım olmasaydı alırdım pıke ve 2 uyku setı cunku uyku setım yok artık baska zmn
ama 20den fazla nevresımım var
cnm ben sözlu nışanlı hatta sevgılım yok ıken aldım camasr bulasık mak suan oduyom mağaza duruyo ustelık ıstedım zmn model değişımı sansım var 2400 tl aldım ıkısını ınox
ankestra set alcaz onuda mutfağa gore
kucuk seylerım tmm gıbı

güle güle kullan tatlım ya kaça aldın ben pek takip etmiyorum oraları daha almadım öle şeyler hiç şuanda bir kaç kursum var oralara çok masraf ettim:KK43: bitsin öle alıcam başlıcam artık evde eskiden aldığım bir iki bişeyim vardı. birde ben çok markalı şeyler almaya karşıyım. bilmiyorum ama okulda tasarrufu çok öğrettiler çok pahallı şeyler alamıyorum taç da pahallıdır haliyle tahminim

cnm 3 parça taç ürünü alıp ikisinin fiyatını ödüyorsun yani bir tanesi beleş gibi oluyo kaydirigubbakcemile2 bende o nedenle aldım gülüm

canım birde bizim şöyle bir durum var iş doolayısıyla yer değiştirebilir yani ben ist.a gidebilirim o da edirneye gelebilir ya da civar bir yere nerde yaşıcağımızın kesin belli olsa gidip alcamda bizim için en doğrusu para biriktirmek ama büyük ihtimal istanbula gelin gidicem çünkü düzenini bozsun istemiyorum iş bulmak kolay değil başka şehirde. o da ben ailemden ayrılmayım die fedakarlık yapmak istiyor ama işini seviyor çalıştığı yerde garanti hiç problemimiz olmaz. hele biraz zaman geçsin alırız belki

ben öğrenciyim die annem hiç bişey aldırmadı bana okul bitsin alırız die. zaten hem okul param hem çeyiz param yük olmak istemem nişanlıyken alıcam artık. daha doğrusu alıcaz nişanlımla.

taçında mı orgu battanıyesı cıkmış eğer taksıtım olmasaydı alırdım pıke ve 2 uyku setı cunku uyku setım yok artık baska zmn
ama 20den fazla nevresımım var
cnm ben sözlu nışanlı hatta sevgılım yok ıken aldım camasr bulasık mak suan oduyom mağaza duruyo ustelık ıstedım zmn model değişımı sansım var 2400 tl aldım ıkısını ınox
ankestra set alcaz onuda mutfağa gore
kucuk seylerım tmm gıbı

cnm taçın değil başka markakaydirigubbakcemile3 satın aldığım taç bayindekiler tamam onuda kampanyaya dahil ederiz diyince aldım bende örgü battaniyem yoktu bnm mafoldumben

ben öğrenciyim die annem hiç bişey aldırmadı bana okul bitsin alırız die. zaten hem okul param hem çeyiz param yük olmak istemem nişanlıyken alıcam artık. daha doğrusu alıcaz nişanlımla.

oyyy zeynom bnm hiç önemi yok bunların bebişim alınır zamanı gelince
siz yeterki huzurlu ve mutlu olun aşk yuvanızda :asigim:

kızlar sizce kaç tane nevresim takımımı derler ne derler bilemiyorum ama çarşaf işte:) gerekir kaç tane aldınız ben 3 4 tane alcam kayınvaldemde verse yeter herhal gerçi veremez kadının başında iki gelin. :):)

oyyy zeynom bnm hiç önemi yok bunların bebişim alınır zamanı gelince
siz yeterki huzurlu ve mutlu olun aşk yuvanızda :asigim:

amin tatlım bende öyle düşünüyorum alınır zamanla eksiklerde evlenince yavaş yavaş tamamlanır. napalım artık lüks olmasın bizimkide

X