Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

şampuanını unuttun lepim

kız sen katıp yaz cadı

traş seti içeriği:
traş bıçağı
tarş körpüğü/jeli
traş sonrası losyonu
roll on
deodorant
Parfüm
diş macunu
diş fırçası
balsam(artık neyse:))
şampuan

ben kutuda yapamamıştım malesef yetişemedik aşkımda boşver gerek yok dedi çünkü nişandan bir gün önce yapmıştık nişanlımın bohça alışverişini

canınız saolsun kuzum gönüller bir olsun damat sorun etmediyse kimse bişi diyemez zatenyasakkelime

öyle elisaam ya aslında almıcaktım ama bende ilerde evime dekor yapcam onu o yüzden aldım ç.mak üzerine koyup içine de makyaj malz. koyucammm :dance:

ben kendıme sepet aldrcam onada sandık
sepetı kına gecesınde kullanmak ıcn
sandığıda evde gecelıklerı koymak ıcn kullancam yatak odamda o yuzden sandık ve sepet alcam sepetı sonra banyoda havlu koymak ıcnıde kullancam kızlar

öyle elisaam ya aslında almıcaktım ama bende ilerde evime dekor yapcam onu o yüzden aldım ç.mak üzerine koyup içine de makyaj malz. koyucammm :dance:

kuzum çok ii etmişsin güle güle kullanınŞeniz bizim zamanımız olmadı belki daha sonra alırım
ama artık düğün hazırlığı içinde olduğum için o kaa çok eksik varkiii kaydirigubbakcemile3

kızlar ya o elbiseye ben saçımı nasıl yapcam.çıt çıt taktırcam.artık yandan olmaz.
ama ne olur akıl verin bakem.bide çiçek taktır dio kayınvaldem onu nası yapcez

yeşilllllll şu ruh halini deiştir balım yaaaa
deprosyonda olmasanda olursun böle şekerim

elisammmm panik oldum.aklım hep karışık.şunumu alsaydım.başka renkmi olsaydı.
ne kararsız bi insanım ben yawwww

laa ben nışan ıcın ı bısey dusundum sandık neyım ddım bakk hele bakılmamış bıle:umursamaz:

bende de öle olmuştu şekerim aynı düşünceler bnm de aklımdan geçmişti
ama emin ol o gün giydiğinde iyiki bu elbiseyi almışım diceksinnn
o nedenle ben gelinliğimi mümkün olduğunca düğünüme yakın bi tarihte alıcam

Konuyu Toplam 3 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
elisaa, pinarpin+, psiqo+
üçümüz kaldık hihihihi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…