Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

pskıqo baya varmış neyse zmn su gıbıa kıp gıdıyo zaten o donemde sende eksıklerını halledersın cnm
ayy benımde bu hafta ısteme olayım varr cok heycanlıyım

bohca alısverısı oldu mu dıycektım cvp beklıyorum sorulmuş zaten

bohça alışverişi yaptınız mı canım? bende merak ediyorum neler aldın damada?

canım çok saol.
öle zorki bu işler.sakın sona bırakmayın.biz işte takı işini elbiseyi hallettik.
aşkıma pant. gömlek tşört falan aldık.
daha bi çok şey eksik.ayakkabı.iç çamaşırı.traş seti.pijama.nişan için gömlek kravat.
baya iş var yani

canım heycanlı olmazmısın deliriooo insannnndelikafadulden
benim zamanım çok allah izin verirse eksikleri temamlıcam.

traş seti traş seti adıylamı satılıyor yoksa bu seti biz mi yapıyıruz kızlarr içinde neler olur bir de

anladım canım..çok zor iş demekki desene psiqo... sen bişey takıck mısın nişanda damada saat,vs...?

psigo elbısen cok guzel cok sık canım turkuazıda guzel olacaktır emınım
beyazı tercıh etmemende daha ıyı olmus bence dugunde zaten beyaz gelınlık gıyılıyo

psiqom herşeyini güzel günlerde kullan tatlım. takılarında içine sinmiş sevindim..

zor bu işler bitmiyor bir günde birde ayrı şehirlerdeysen git gell

psiqom sizin düğün nezaman olcak nişandan kısa zaman sonra evlencek varmı aranızda

ben varımmmhihoyyyt 11 ekimde düğünüm senin ne zaman cnm ?

traş seti traş seti adıylamı satılıyor yoksa bu seti biz mi yapıyıruz kızlarr içinde neler olur bir de

cnmcım biz kendimiz yaptık çok ta güsel oldu yerimseniben

anladım canım..çok zor iş demekki desene psiqo... sen bişey takıck mısın nişanda damada saat,vs...?

canım benimki tam inat.dedim saat alalım.önce alcak oldu.sora pahalı geldi.istemiom dedi.
kolye alalım dedim.600 dediler ondanda vaxgeçti.
annemler altın takcak.ama başka bişi alınırmı bilmiom

psiqom herşeyini güzel günlerde kullan tatlım. takılarında içine sinmiş sevindim..

zor bu işler bitmiyor bir günde birde ayrı şehirlerdeysen git gell

zeyno sorma yaaa.git gel.o yolda bitmiooo anammm yaaakafamçokkarıştı
bida gitcem işte.provaya.ama işime geliooo aşkımı görcem dieee:sm_cool:

lepı ben burda el emeklerı bolumunde ozge ırem dıe bı bayanın söz sepetı nışan falan fıstık seyler yazıyodu baktım ve cok beğendım ınan hazrlar kendınde secebılıyon ama hem kalıtelı geldı hemde süper goruntusu bı bak ıstersen
kaıdnla konustum ana öğrendımkı bızımle aynı cad uzerınde mağazası carsamba bakcez askımlann
cıkolata ve çıçek ıcn
sonrada nışan hazrlıkları ıcın lınk verım mı

canım kuyumculara saat sormayın çok pahallı banada 480 den başlıyo demişlerdi nasıl çıktım bilemedim annemde demişti o kadar para saate verceğimize takı alalım die biz saatçiye gittik mutlaka yaşadığınız yerde vardır. 200 e aldık bütçenizi bilemem ama bu şekilde bakın derim...
hem anısı kalır. nişanlımda çok beğenmişti insanın çok hoşuna gidiyor.

traş setinin içine parfüm koydum ben hep :) roll onlar avondan şampuan traş köpüğü vardı losyonu krem deo. fikir oldur belkii

ben varımmmhihoyyyt 11 ekimde düğünüm senin ne zaman cnm ?

cnmcım biz kendimiz yaptık çok ta güsel oldu yerimseniben

hımm ozaman bizde yapabiliriz he:kedi:
benim aklımda şu güzel traş makineleri var ya ondan koymak var yanında traş köpüğü /jeli, losyon geliyor başka ne koydunuz siz yardım et arkidişineopuyorumnanaktan

hımm ozaman bizde yapabiliriz he:kedi:
benim aklımda şu güzel traş makineleri var ya ondan koymak var yanında traş köpüğü /jeli, losyon geliyor başka ne koydunuz siz yardım et arkidişineopuyorumnanaktan

traş köpüğü , losyonu , traş sonrası kremi , roll on , deodorant , parfüm
cnmcım ben şampuan , diş macunu koymayı unutmuşum sen unutma emi :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…