Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

tmm pınarcım bekliom.bende böyle bi risk olcağını göz önünde bulundurcam pınar.
onlar getirirse die önceden konuşcam.görümcelerime sölicem.eğer onlar getircek olursa.
böle böle fikrim var dicem:)

cdleri hazırladınmı elisa.
benim oynancak baya çok hazırlancak.
ama senin oynanmıcaktı demi?
ama pasta müziği falan ayarlıcam diodun unutma

cnm cd leride bu haftasonu geceleri hazırlıycam onuda aradan çıkarıcam
tepsiyi aliminyum folyo ile sardıktan sonramı inci ve gül yapraklarını serpiştiricen
yani demek istediğim tepsiyi aliminyum folya ile kaplıycakmısın kuzum ?

cnm o halde şık bi tepsi alıp hayal gücümüze göre süslüycess üserini
birde nişan yastığına bakiyim ona göre kara veriyim ben :))

ya nişan yastıklarıda çok güzel.
bakmıştım ben.
kalp şeklinde olanları falan var.
ama tepside hayal gücü daha yüksek.
gül yaprakları incilerrr.
bide ne bilim tepsi daha asil şık gelio bana.
ama banada belli olmaz.
bi iice bakarız yaw.

cok güzel yaaa ben hiç düşünmemiştim bak iyi fikir

kızlar geldimm ben
nişan tepsisinden başlayayım önce küçük gümüş tepsiyi geniş bir kurdele ile( beyaz) 4 köşeden sardım. ayrıca aldığım ince kurdeleyide fiyongun üstüne bir tane daha yaparak büyük olmasını sağladım. kenarda kalan açıklıklara büyük inciler yerleştirdim. eskiden kalma nazar boncuklu tokam vardı onun nazarlıkları güzeldi 2 tane aldım 2 köşeye koydum. içine pembe gül yaprağı düşünmüştüm kayınvaldem inatla yüzüklerimize takıcağım beyaz kurdeleyi kırmızı istediği için pembe yaprakları düşünmüyorum renk uyumsuzluğu olucak die ayrıca kurdelenin üzerinde deniz yıldızı koucam.
makası beyaz kurdele ile sardım malesefki kırmızı kurdele uyumsuzluğunu burda yaşıcam pembe ile üzerine şeritler yapmıştım. bozamam artık öle kalsın telaşta kimse farketmez:)
kızlar hazırlayıp kaldırmıştım bugün resmini çekerim ama ancak p.tesi koyabilirim.
albümden bakarsınız buraya koymayı bilmiyorum.
diğer ayrıntılardan biri maytap almaktı.
diğeri şampanya:) aklıma geldikçe yazıyorum paylaşırım kızlar.

istiridye kabuğunu bende düşünmüştüm ama sözlüm onuda koyarsan yüzükleri bulamıcaklar dedi:):):)

müzik olarak da siz bana yardımcı olun kızlar çok oynama olmıcak ama başta dans edicez. papatya gibisin beyaz ve ince:):) pasta kesilirken gürültüye gelmezse victory çalıcak...

yok canım evde olucak toplam 35 40 kişi fln olur herhalde. salon tutmayı düşündük ama sonra sıcak bir ortam olsun istedim.şuan için evde olucağını biliyrm fikir değişikliği olmazsa tabi

zeynep hani notları istioz bizzzzz:)
ayrıntıları bizede yaz bizde not alcaz.
bide tepsini nasıl düşünüon

zeynepciğim bende sabırsızlıkla bekliyorum nekadar cok ayrıntı varmış hiç böyle düşünmemiştim,

peki nişan tepsisi ayrı mı oluyor özel mi satın alıcaz

canım evde güzel gümüş tepsi varsa.yada karşı taraf getircekse almana gerek yok

psigo cuğum istemede çikolatanın olduğu tabak var ama tepsi değil o olmaz başka şuan bişiy gelmedi nişan gini filan gelirmi ki yine olmadı evde var onu kullanırım dediğiniz gibi güzelce süslerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…